מה הקשר בין רמי לוי תיירות, OnePlus 6 וכרטיס פלוס קארד? צרכנות עם פואנטה

מה הקשר בין רמי לוי תיירות, OnePlus 6 וכרטיס פלוס קארד? צרכנות עם פואנטה

הרבה אירועים צרכניים מעניינים קרו בימים האחרונים – החל מרמי לוי שהכריז על רמי לוי תיירות, דרך האישור השערורייתי של תשלומי ההורים ועד פלוס קארד – כרטיס (עוקף) אשראי. מי מנסה לעקוץ את הצרכנים, אילו עלויות תגלו כשתעברו חברת סלולר, האם שווה לקנות OnePlus 6 ואיפה תמצאו טייץ טוב לאימוני כושר? כל הפרטים בכתבה

צרכנים הם צרכנים – בין אם כהורים, בין אם כתיירים, בין אם כמבוטחים בקופות החולים, בין אם כלקוחות חברת סלולר, בין אם כילדים ובין אם כקשישים.

גם בימים האחרונים פורסמו בפואנטה מגוון נושאים מעניינים שיש להם נגיעה לחיים שלנו כצרכנים, החל מכרטיס פלוס קארד, שנותן פתרון למי שאין לו אפשרות להנפיק כרטיס אשראי, דרך שערוריית תשלומי ההורים ששוב אושרו באמצעות האצבעות של חברי הקואליציה, ועד בדיקת העלויות הנלוות שחברות הסלולר מלבישות עלינו כדי לעבור לחברת סלולר או אפילו לעבור לחבילה אחרת בתוך אותה חברה.

בדקנו גם כמה עולה חופשה דרך רמי לוי תיירות – המיזם החדש של רמי לוי והדקה ה-90, ולא שכחנו לסקור מוצרים חדשים, כמו סמארטפון הדגל OnePlus 6 וטייץ מוצלח לאימוני כושר.

הנה תזכורת לכתבות האחרונות:

איזו הנחה תקבלו על חופשה באילת או טיסה לחו"ל דרך רמי לוי תיירות?

רמי לוי והדקה ה-90 הודיעו השבוע על שיתוף פעולה מעניין – רמי לוי תיירות. הרעיון הוא חופשות זולות לחברי מועדון רמי לוי.

לשם כך הוקם אתר ייעודי שאליו אפשר להגיע הן מאתר רמי לוי והן מאתר הדקה ה-90, וגם הקונים בסניפי רמי לוי יקבלו הצעות בעת הקנייה.

האם המחירים משתלמים? היכנסו לכתבה על רמי לוי תיירות ווהציצו בדוגמאות >


מה מציע כרטיס נטען פלוס קארד, המיועד למי שאין לו כרטיס אשראי?

בישראל יש למעלה ממיליון איש שלא יכולים להחזיק כרטיס אשראי או חשבון בנק – ומרביתם סובלים מקשיים להתנהל מול חברות שונות, כמו חברות הסלולר או אתרי סחר באינטרנט.

קבוצת מאסטרקארד השיקה לאחרונה את הכרטיס הנטען פלוס קארד – כרטיס עוקף אשראי שמתנהג כמעט כמו כרטיס אשראי רגיל, אלא שהקניות בו אינן באשראי אלא מבוססות על יתרה בכרטיס בעת הקנייה.

הכרטיס משמש גם מעסיקים שמבקשים לשלם שכר לעובדיהם.

היתרון למחוסרי כרטיס אשראי ברור, אך חשוב לשים לב לעמלות. היכנסו לכתבה ובדקו כמה עולה כרטיס פלוס קארד >

כמה תשלמו על הסים ועל דמי מעבר כשתעברו לחבילת סלולר חדשה?

על רקע מלחמת הסלולר שהתחדשה עם כניסתה לשוק של חברת הסלולר We4G, פורסמה בפואנטה כתבה מיוחדת שבדקה כמה באמת עולה התניידות לחברת סלולר אחרת או אפילו מעבר לחבילה משתלמת יותר באותה חברה.

יש חברות סלולר שמציעות חבילה זולה, אבל גובות 50 שקל על סים ודמי מעבר – ויש אפילו חברה שהתניידות בה תעלה לכם 100 שקל.

היכנסו לכתבה וגלו מי החברות וכמה תשלמו על סים ודמי מעבר?

הנבחרת החדשה של סלקום TV – מאיר אדוני ומשיח (אודי כגן)

המאבק על גיוס לקוחות לחברות הטלוויזיה חם מתמיד – ובעוד שבפרטנר הודיעו כי הם שוקלים לקנות חברת אשראי, בסלקום TV התמקדו בימים האחרונים בהרחבת ההיצע הכלול בחבילה.

לשם כך הושק ערוץ האוכל FOODY והופקה גם סדרה חדשה – משיח – בכיכובו של אודי כגן.

שאר הפרטים – בכתבה על FOODY ו"משיח" בסלקום TV >

הורים לתלמידים? הכינו את הארנקים – או שתצטרפו למחאה

גם השנה תמכו חברי הכנסת מהקואליציה בגביית תשלומי הורים של אלפי שקלים בשנה הבאה, וזאת במסגרת מכבסת המילים של "תשלומי רשות" – שכידוע נגבים במסגרת "חוק חינוך חובה חינם".

תשלומי ההורים, שמכסים פעילויות בית ספריות שמשום מה משרד החינוך לא סבור שעליו לממן, הם מס לכל דבר ועניין, וליתר דיוק – מס רגרסיבי, משום שהסכום השרירותי והגבוה נגבה מכל ההורים, בין אם הם מרוויחים 8,000 שקל ובין אם 50,000 שקל.

אם יש לכם ילדים שלומדים בגן חובה, ביסודי או בתיכון – כדאי מאוד שתיכנסו לטבלה ותגלו מכמה כסף אתם צפויים להיפרד במסגרת תשלומי ההורים לשנת הלימודים הבאה >

קנס של יותר מ-10 מיליון שקל לחברת לירף שעקצה צרכנים, בעיקר קשישים

הפלת צרכנים בפח היא מעשה מכוער שמותיר אנשים ששילמו במיטב כספם חסרי אונים. כאשר מדובר בצרכנים קשישים – מדובר במעשה בזוי אף יותר.

חברת לירף תיקנס ביותר מ-10 מיליון שקל – סכום חסר תקדים, לאחר שנציגיה הפעילו על צרכנים לחץ לבצע עסקאות בעבור מוצרים לא נחוצים ויקרים, התחזו לניציגים של חברת אשראי והקשו על ביטול העסקה.

היכנסו לכתבה כדי לדעת איך לא להיות גם אתם קורבנות של שיווק אגרסיבי וכדי להכיר מקרוב את השיטות של חברת לירף >

לכבוד הקיץ שהגיע – רשתות האופנה שהחלו במבצעי סוף עונה

היום הראשון של הקיץ אפילו לא חל עדיין, אבל רשתות האופנה קסטרו ורנואר כבר הכריזו על סוף עונת הקיץ, כך שאפשר למצוא מכנסיים קצרים ב-60 שקל, שמלות ב-100 שקל ועוד ועוד.

לחצו כאן למחירי סוף עונה בקסטרו וסוף עונה ברנואר >

בדקנו את OnePlus 6

OnePlus 6 הוא סמארטפון דגל שמציע חומרה מעולה ומסך משובח במחיר נמוך יותר מזה שבו נמכרים מכשירי הדגל בגרסה המתקדמת של אפל וסמסונג.

גם הטעינה מהירה והממשק נוח, אבל יש גם חסרונות – בעיקר בגזרת המצלמה.

היכנסו לכתבה לקריאת הסקירה וכדי לדעת כמה עולה OnePlus 6 >


בדקנו: טייץ של LUPOP – איכותי, לא יקר ועם הפתעה

לא חייבים להוציא סכומי עתק על בגדי אימון שנייקי או של אדידס. חברת LUPOP הישראלית מציעה קולקציית מכנסי טייץ במגוון אורכים ובמגוון דוגמאות.

יצאנו עם הטייץ לרוץ וביצענו אימונים שונים. היכנסו לסקירה על טייץ LUPOP וגלו מה המחיר ואיזו הפתעה תמצאו בו >

בעקבות מאבק הנכים קצבת ילד נכה תעלה – אך האוטיסטים בחוץ ולא רק הם

החודש יזכו אלפי הורים לילדים נכים להעלאה בקצבת ילד נכה, וזה כמובן משמח ומוכיח עד כמה היה חשוב מאבקם של הנכים, שהבינו בדרך כואבת וקשה שרק חסימת כבישים ומחאה קולנית יכולה להניב איזושהי העלאה בקצבה הנמוכה שהם מקבלים.

אלא שהשמחה אינה שלמה, מפני שלא כל הילדים הנכים יזכו להעלאת קצבת נכות. ילדים אוטיסטים וילדים חולי סרטן שאינם מקבלים כימותרפיה לא כלולים בפעימה הזאת של העלאת הקצבאות.

מדוע זה כך ומה גובה העלאת קצבת נכה לילד? פרטים בכתבה >

צילום תיק הרפואי עולה למטופל עד 110 שקל. מי רוצה להוזיל את התעריף ומי מתנגד?

דיון שהתקיים השבוע בוועדת הבריאות בכנסת חשף שוב את העיוות שהפך לתפיסה הרווחת, עיוות שלפיו קופות החולים ומשרד האוצר שכחו מה תפקידה של מערכת הבריאות: לשרת את החולים.

מסתבר שקופות החולים מרוויחות עשרות מיליוני שקלים בשנה רק ממטופלים תמימים שזקוקים לצילום מידע מהתיק הרפואי שלהם עצמם.

כעת משרד הבריאות יזם הפחתה של התעריף ל-10 שקלים. היכנסו לכתבה וקראו את תגובת קופות החולים ומשרד האוצר לכוונה להוזיל את העלויות של צילום תיק רפואי >


דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
תגובות: 0

נגישות