מדור משפחה והורות - פואנטה חדשות צרכנות עם כל העדכונים

משפחה והורות

מדור משפחה והורות באתר חדשות הצרכנות פואנטה מוקדש להורים, ילדים ומה שביניהם: במדור מתפרסמות כתבות גם על לימודים וגם על פנאי… המדור מסקר נושאים שקשורים לכל הגילאים, משלב ההריון והלידה ועד לגיל השלישי ולקשישים.

מדור משפחה והורות

במסגרת מדור משפחה והורות מתפרסמות כתבות על החופש הגדול ועל לימודים, בית ספר וציוד חזרה לבית הספר, כמו סקירת ילקוטים וגם תשלומי הורים.

בנוסף, המדור מסקר בהרחבה בילויים, במיוחד בילויים בחגים, ובילויים זולים עם ילדים.

המדור מסקר גם סמארטפונים זולים המתאימים לילדים, כמו שיאומי רדמי נוט 9S, רילמי 6, גלקסי A71, גלקסי A51 ואחרים.

ככלל, המדור מפרסם סקירות מוצרים המיועדים לילדים או לבני נוער, כמו אוזניות לילדים, נעלי בלנדסטון, מילון אלקטרוני, מקל סלפי ועוד.

במדור מתפרסמות גם כתבות שקשורות בהריון, בלידה ובתינוקות. כך למשל אתר פואנטה סיקר בהרחבה את תוכנית משפחה נטו של השר כחלון ואת יוזמת חיסכון לכל ילד.

המדור מסקר את נושא תחליפי החלב לתינוקות ואת מחירי מטרנה, סימילאק ונוטרילון. המדור ליווה את השקת תחליף החלב שופרסל בייבי ומפרסם השוואת מחירים רלבנטית.

מדור משפחה באתר פואנטה הוא גם המקום לקרוא בו חדשות בנושא תזונת ילדים ובריאות ילדים.

כאמור, המדור מקדיש גם לא מעט סיקור לגיל השלישי ולנושאים הקשורים בקשישים.

 

קופון הנחה לתערוכת הלגו 2021

  תערוכת הלגו הגדולה בעולם The Art Of The Brick מגיעה לישראל, ומבטיחה הנאה צרופה גם לילדים וגם להורים. מלחמת הכוכבים, וונדר וומן ונינג'אגו – את כולם תפגשו בתערוכה הבינלאומית שנחתה בתל אביב. אבל למה לשלם מחיר מלא ויקר? מחיר…

טיפים לבחירת מתקני חצר

מתקני חצר לילדים צריכים להתאים למגוון גילאים, לייצר עניין ואתגר לאורך זמן, וכמובן, להיות בטיחותיים. קבלו כמה טיפים שידרגו את חוויית המשחק בכל חצר

פארק מים: קופון לימית 2000 – הנחה לספארק המים חולון

(פרסומת) חם לכם? התגעגעתם למגלשות מים? סוף סוף אפשר לחזור ליהנות בפארק מים, ואפילו לקבל הנחה. אם אתם מחפשים הנחה לפארק מים – קופון מעולה ממתין לכם כאן עם הנחה לימית 2000. ולא מדובר בסתם הנחה לספארק המים ימית בחולון,…

נגישות