מיטה זוגית של פנדה: גם הנחה לגולשי פואנטה וגם תקופת ניסיון. מה צריך יותר?
מיטה פנדה

מיטה זוגית של פנדה: גם הנחה לגולשי פואנטה וגם תקופת ניסיון. מה צריך יותר?

מיטה זוגית בהנחה של פנדה מציעה את כל היתרונות – עמידות, עיצוב, תקופת ניסיון, והכי חשוב… הנחה לגולשי פואנטה
בתקופה כמו זו, שבה כל שקל חשוב לנו ואנחנו חוששים מקניות שנתחרט עליהן, ההצעה החדשה של חברת פנדה (PANDA) היא הצעה שקשה לסרב לה: מיטה זוגית בהנחה של 200 ש"ח לגולשי פואנטה. ומה שהופך את העסקה לעוד יותר משתלמת הוא שאפשר לקבל את המיטה הביתה לתקופת ניסיון.

פנדה: גם מיטה זוגית בהנחה וגם מזרון ויסקו בהנחה

חברת פנדה (PANDA) מוכרת לצרכנים בזכות המזרן האיכותי שלה: מזרון ויסקו (ספוג זיכרון). כפי שאנחנו מפרסמים כאן באתר, גולשי פואנטה נהנים מהנחה יפה על מזרן פנדה זוגי שהם קונים. גם את המזרן אפשר לקבל לחודש ניסיון.

כעת, החברה מתרחבת גם למיטות, והרעיון הוא מיטה זוגית בהנחה, שלא מצריכה הובלה יקרה או הרכבה מסובכת. מדובר במיטה בהרכבה עצמית פשוטה, קלה ומהירה.

מיטה זוגית בהנחה פלוס תקופת ניסיון

כאמור, בחברת פנדה כל כך בטוחים בשביעות הרצון של הלקוחות, עד כי הם מציעים להם לישון במיטה 100 לילות ולהחזיר את המיטה אם הם לא מרוצים. כדי להחזיר את המיטה, חשוב לשמור את הארגז שבה היא הגיעה. יש לפרק אותה באופן שבו היא הורכבה ולהחזיר את כל החלקים לארגז.

הרכבת מיטת פנדה – מהירה ופשוטה

החומרים שמהם עשויה המיטה הם שילוב של עץ, מתכת ובדי פרימיום. בחברה מבטיחים כי השילוב הזה יוצר עמידות לאורך זמן ונותן תמיכה מושלמת לגב, ובמקביל מקנה למיטה עיצוב מודרני שמשתלב בכל חדר שינה.

בפנדה מבטיחים כי הבסיס יחזיק מעמד למשך שנים ויישאר חזק, לא משנה כמה פעמים תפרקו, תרכיבו או תזיזו אותו.

גובה המיטה אידיאלי – 41 ס"מ המורכבים מ-20 ס״מ רגליים ו-21 ס״מ בסיס מיטה.

לישון בשקט – תרתי משמע

אחד היתרונות הגדולים של חברת פנדה הוא שאין פערי תיווך – היצרן הוא גם המשווק.

יתרון נוסף הוא שמדובר בחברה רזה, אשר לא מוציאה כסף על אולמות תצוגה גדולים ועל קמפיינים מטורפים. את החיסכון הזה, היא מגלגלת את הלקוחות.

והיתרון האחרון והכי חשוב, הוא שירות לקוחות מעולה. ישראל אינה ידועה בתודעת השירות שלה, וענף הריהוט הוא הענף שבו יש הכי הרבה תלונות. חברת פנדה יוצאת דופן בנוף, ואיתה באמת אפשר לישון בשקט. הזמנת מיטה זוגית בהנחה בחברת פנדה תאפשר לכם באמת לישון בשקט.

קבלו עוד מבצעים באתר פואנטה
מעוניינים לפרסם בפואנטה?

השאירו פרטים וקבלו דרך קיצור ללקוחות שלכם!


    תגובות: 0

    נגישות