מיטה זוגית מומלצת: המיטה של פנדה עם הנחה לגולשי פואנטה וגם תקופת ניסיון

מיטה זוגית מומלצת: המיטה של פנדה עם הנחה לגולשי פואנטה וגם תקופת ניסיון

מה הופך את מיטת פנדה למיטה זוגית מומלצת? פנדה מציעה את כל היתרונות – עמידות, עיצוב, תקופת ניסיון, והכי חשוב… הנחה לגולשי פואנטה

מיטה פנדה

מיטה זוגית לא קונים כל יום, ולכן קיימת חשיבות בקניית מיטה זוגית מומלצת, שמשלבת בין מזרון מעולה לבין בסיס נוח. בתקופה כמו זו, שבה כל שקל חשוב לנו ואנחנו חוששים מקניות שנתחרט עליהן, הצרכנים מחפשים עבור מיטה זוגית מחיר הוגן ושירות טוב. האמת היא שבשוק יש כאלה שגובים על מיטה זוגית מחירים מופרעים לגמרי, וללא שום הצדקה. יש אפשרות לקנות מיטת פנדה בהנחה לגולשי פואנטה.

אבל מעבר למחיר של מיטה זוגית, השיקול באיזה מיטה לבחור הוא במידה רבה שיקול של איכות. איכות המיטה משפיעה ישירות על איכות השינה שלנו, ואיכות השינה שלנו משפיעה ישירות על איכות החיים שלנו. בממוצע, אנחנו מבלים כמעט שליש מחיינו בשינה – ולא כי אנחנו מפונקים. שינה חיונית לגוף לא פחות ממים או מזון. ולא מדובר בשינה של שעה-שעתיים, אלא של שבע שעות רצופות לפחות. מחסור בשעות שינה פוגע בתפקוד שלנו, עלול לגרום לדיכאון ולהשמנה ועוד.

לכן, מיטה בכלל, ומיטה זוגית בפרט, אינה רכישה שעושים כלאחר יד.

מיטה זוגית פנדה – הימור בטוח

דווקא משום שמדובר ברכישה משמעותית, חשוב לקנות מיטה זוגית בחברה אמינה, שיכולה לספק גם מזרן איכותי. רבים מהצרכנים כבר שמעו על מזרון פנדה (PANDA) – שהוא מזרון ויסקו איכותי, אבל לא כולם מודעים לכך שאפשר לקנות גם מיטת פנדה. עבור גולשי פואנטה, מחיר מיטה זוגית של פנדה הוא מחיר מוזל במיוחד.

אגב, החברה החלה לשווק מיטות לאור ההצלחה של מזרון פנדה והביקוש מצד הצרכנים לבצע את הרכישה הכוללת דרך אתר פנדה.

מיטה זוגית של פנדה עומדת כמובן באותם סטנדרטים גבוהים של חברת PANDA. מיטת פנדה מיוצרת מחומרים איכותיים ועמידים לאורך זמן.

הרעיון הוא מיטה זוגית בהנחה, שלא מצריכה הובלה יקרה או הרכבה מסובכת. מדובר במיטה בהרכבה עצמית פשוטה, קלה ומהירה. העובדה שזו מיטה בהרכבה עצמית מוזילה מאוד את העלות לצרכן. ההרכבה פשוטה ואורכת דקות ספורות, מבלי צורך בהובלה מסובכת או בסיוע של נגר. עם זאת, בחברה מודעים לכך שיש צרכנים שיעדיפו לקבל שירות הרכבה – ולכן מאפשרים להזמין גם הרכבה למיטה.

למעשה, המספרים מדברים בעד עצמם ומלמדים אותנו על הצמיחה המהירה של חברת פנדה בישראל. החברה, שהתחילה את דרכה בשיווק מזרן ויסקו איכותי אונליין, החלה לשווק לאחר זמן קצר גם מיטה זוגית במחיר שפוי שזכה לחיבוק מהקהל. לאור העובדה שהצרכנים זיהו שמדובר במיטה זוגית מומלצת, החליטו בפנדה להגדיל את המגוון. כעת אפשר לבחור בין מיטת פנדה רגילה, מיטת פנדה פרימיום ובסיס מתכוון של מיטת פנדה.

מן הסתם, מי מחפש מיטה זוגית מומלצת, מעוניין בהתאמה מירבית לחדר השינה שלו ולצרכים שלו. יש מי שרוצה מיטה סטנדרטית ויש מי שרוצה מיטה ארוכה או רחבה יותר. מיטת פנדה מגיעה בכמה גדלים – אפשר לבחור מיטה בגודל 140*190, מיטה בגודל 160*200 ומיטה בגודל 180*200.

העיצוב של מיטת פנדה די אחיד, אבל אפשר לבחור בין שני גוונים של אפור.

לישון בשקט – תרתי משמע

אחד היתרונות הגדולים של חברת פנדה הוא שאין פערי תיווך – היצרן הוא גם המשווק.

יתרון נוסף הוא שמדובר בחברה רזה, אשר לא מוציאה כסף על אולמות תצוגה גדולים ועל קמפיינים מטורפים. את החיסכון הזה, היא מגלגלת את הלקוחות.

והיתרון האחרון והכי חשוב, הוא שירות לקוחות מעולה. ישראל אינה ידועה בתודעת השירות שלה, וענף הריהוט הוא הענף שבו יש הכי הרבה תלונות. חברת פנדה יוצאת דופן בנוף, ואיתה באמת אפשר לישון בשקט. הזמנת מיטה זוגית בהנחה בחברת פנדה תאפשר לכם באמת לישון בשקט.

כאמור, עבור צרכנים שמעוניינים במיטה, פנדה מציעה כעת הנחה ייחודית לגולשי פואנטה.

מה שהופך את העסקה לעוד יותר משתלמת הוא שאפשר לקבל את המיטה הביתה לתקופת ניסיון.

פנדה: גם מיטה זוגית בהנחה וגם מזרון ויסקו בהנחה

כאמור, חברת פנדה (PANDA) מוכרת לצרכנים בזכות המזרן האיכותי שלה: מזרון ויסקו (ספוג זיכרון). חשוב לזכור שמיטת פנדה אינה נמכרת עם המזרון.

תוכלו להשתמש במזרון אחר שיש ברשותכם ותוכלו לרכוש באתר פנדה מזרון ויסקו איכותי. כמובן, כפי שאנחנו מפרסמים כאן באתר, גולשי פואנטה נהנים מהנחה יפה על מזרן פנדה זוגי שהם קונים. גם את המזרן אפשר לקבל לחודש ניסיון.

מיטה זוגית בהנחה פלוס תקופת ניסיון

כאמור, בחברת פנדה כל כך בטוחים בשביעות הרצון של הלקוחות, עד כי הם מציעים להם לישון במיטה 100 לילות ולהחזיר את המיטה אם הם לא מרוצים. כדי להחזיר את המיטה, חשוב לשמור את הארגז שבה היא הגיעה. יש לפרק אותה באופן שבו היא הורכבה ולהחזיר את כל החלקים לארגז.
הרכבת מיטת פנדה – מהירה ופשוטה

החומרים שמהם עשויה המיטה הם שילוב של עץ, מתכת ובדי פרימיום. בחברה מבטיחים כי השילוב הזה יוצר עמידות לאורך זמן ונותן תמיכה מושלמת לגב, ובמקביל מקנה למיטה עיצוב מודרני שמשתלב בכל חדר שינה.

בפנדה מבטיחים כי הבסיס יחזיק מעמד למשך שנים ויישאר חזק, לא משנה כמה פעמים תפרקו, תרכיבו או תזיזו אותו.

גובה המיטה אידיאלי – 41 ס"מ המורכבים מ-20 ס״מ רגליים ו-21 ס״מ בסיס מיטה.

פנדה – מיטה זוגית מומלצת לצרכנים שיודעים לבחור

אז מה בעצם הופך את מיטת פנדה למיטה זוגית מומלצת? למעשה, זה השילוב – שילוב בין עיצוב שמתאים לכל חדר, איכות החומרים, שירות מעולה, 100 ימי ניסיון שבסיומם מותר להתחרט, ו… הנחה ייחודית רק לגולשי פואנטה. שווה לנסות…

קבלו עוד מבצעים באתר פואנטה
מעוניינים לפרסם בפואנטה?

השאירו פרטים וקבלו דרך קיצור ללקוחות שלכם!


    תגובות: 0

    נגישות