הנחה למזרון פנדה - מזרון ויסקו, מיטה ועוד

קופון הנחה למזרון פנדה, מיטה, כריות ועוד

תהיו חברים, שתפו את הכתבה

זה זמן להתרענן. עכשיו  לקראת הקיץ אתם יכולים לקנות מזרון בהנחה של 17% הנחה. קופון פנדה עבור גולשי פואנטה מקנה לכם הנחה ענקית באמצעות קוד poenta17. וקבלו לא רק מזרון בהנחה, גם מיטה זוגית מומלצת או מיטה נפתחת, כריות ומצעים.

אין שום סיבה לשלם על מזרון פנדה מחיר מלא, אם אפשר לקנות באתר כל סוג של מזרון בהנחה שווה. פשוט היכנסו לאתר פנדה מזרונים והזינו קוד קופון poenta17. פנדה מציעה מזרון ויסקו משובח וגם מזרון היברידי (פנדה הייבריד) איכותי.

פנדה מיטה

פנדה: מזרון בהנחה 

אם אתם מחפשים מזרון בהנחה, כדאי שתכירו קצת את המבחר, ודרך פואנטה יש קופון למזרון פנדה מכל סוג. האפשרויות העיקריות הן מזרון ויסקו (VISCO) ומזרן היברידי. ויסקו, הוא ספוג זיכרון – חומר ייחודי שמקורו בנאס"א. היתרון שלו הוא האלסטיות שלו, כך שהוא יתאים את עצמו לצורת הגוף שלכם.

כיום המגמה היא לא רק להעדיף מזרון ויסקו, אלא גם מזרון משולב (היברידי).

המזרון ההיברידי מיוצר מכמה שכבות: מדובר במזרון ויסקו שכולל גם קצף ועטוף בבד ג'אקרד כפול, המקרר ומווסת טמפרטורה בטכנולוגיה חדשנית. הבד ניתן להסרה קלה וניקוי במכונת הכביסה.

בכל מקרה, אם אתם לא בטוחים שהמזרון יהיה נוח לכם, אין חשש. תוכלו לקבל את מזרן PANDA להתנסות של 30 יום ולהחזיר אותו אם הוא לא מתאים לכם.

כאמור, הרכישה מתבצעת דרך הקישור הזה לאתר PANDA והזנת קוד קופון poenta17. 

פרטים נוספים על מזרון ויסקו תוכלו לקרוא בכתבה על מזרון פנדה.

שווה לצ'פר את עצמכם באותה הזדמנות גם במצעים, מגבות, כרית, או אפילו מזרן לכלב ולנצל את ההנחה.

קוד קופון: poenta17
משתנה
נגישות