סרטים מומלצים בנטפליקס לתקופה הקרובה - פואנטה עם חדשות נטפליקס
סרטים מומלצים בנטפליקס

סרטים מומלצים בנטפליקס וסדרות בנטפליקס לתקופה הקרובה

גם החודש – רשימת סרטים מומלצים בנטפליקס, לצד סדרות בנטפליקס, כמו עונה חמישית לסדרה לוציפר ועונה שלישית לסדרה "הגשם". מתח, דרמה, קומדיה… לא ישעמם לכם
המבחר בנטפליקס מתעדכן כל הזמן, ודווקא בגלל ההיצע הגדול יש חשיבות להמלצות צפייה שמתעדכנות בהתאם. בין הסרטים החדשים והסדרות שעולות באוגוסט, ניתן למצוא סרט אינטראקטיבי שבו אתם בוחרים את העלילה (קימי שמידט), סרט המתח פרויקט פאוור וסדרת טבע מרתקת על יצורים זעירים. סרטים מומלצים בנטפליקס מתחדשים כל העת, וכוללים גם סרטי מקור, גם סרטים חדשים וגם קלאסיקות. יש כמובן גם שורה ארוכה של סדרות מומלצות בנטפליקס, שמקבלות עונות חדשות. כזו היא למשל לוציפר, שחוזרת לעונה חמישית לקראת סוף אוגוסט.

בין הסדרות המדוברות של החודשים האחרונים היו גם המורדת, שבה מככבת שירה האס הישראלית אשר מועמד כעת לפרס האמי בעבור משחקה שם. אי אפשר כמובן להתעלם גם מהסדרה המדוברת על ג'פרי אפשטיין, שממשיכה לעורר הדים כמה חודשים אחרי שעלתה לאוויר. לצד אלה יש סדרות כמו "ג'ורדן – הריקוד האחרון" על מייקל ג'ורדן, ואת העונה השלישית של פאודה בנטפליקס. בקיצור, הרשימה כוללת מגוון עצום של תכנים.

כפי שפרסמנו כאן באתר פואנטה, לאחרונה נטפליקס פרסמה בפעם הראשונה בתולדותיה את עשרת סרטי המקור הנצפים שלה.

> מהם עשרת סרטי המקור הנצפים בנטפליקס?

> אילו דגמים זכו לתואר טלוויזיות מומלצות נטפליקס? 

כאן במדור טלוויזיה באתר פואנטה אנחנו מפרסמים מדי חודש רשימת סרטים מומלצים בנטפליקס וגם סדרות מומלצות. נטפליקס נהנתה בזכות הקורונה מזינוק גדול במספר המצטרפים. כפי שפרסמנו לאחרונה, היא פתחה במהלך חסר תקדים בענף הטלוויזיה: נטפליקס מפסיקה לחייב מנויים לא פעילים. החברה פונה למנויים ובמידה שהם לא משיבים לה באופן אקטיבי שהם רוצים להישאר מנויים – היא מפסיקה עבורם את התשלום ביוזמתה.

 

סרטים בנטפליקס נכון לאוגוסט 2020

קימי שמידט: קימי נגד הכומר


הסרט האינטראקטיבי של נטפליקס מאפשר לכם לבחור את העלילה… קימי עומדת להתחתן, אבל תחילה עליה לסכל את מזימתו המרושעת של הכומר. מה היא תעשה עכשיו? ההחלטה כולה שלך
5.8.20

 

פרויקט פאוור (Project Power)

גלולה חדשה שמסתובבת בניו אורלינס מבטיחה כוחות על לזמן קצר. מי מחלק את הגלולה הזאת? נערה, חייל לשעבר ושוטר מנסים לפתור את התעלומה.

14.8.20

 

עכשיו כולם ביחד (All Together Now)

אמבר נוטה לקחת דברים בקלות – עד שטרגדיה מאיימת על האופטימיות שלה ועל הגישה שלה לחיים. האם תצליח לשמור על התקווה?

21.8.20

 

סדרות בנטפליקס באוגוסט 2020

רשימת הסדרות בנטפליקס בחודש אוגוסט ארוכה ומכובדת –

לוציפר (Lucifer): עונה 5

 

אם התגעגעתם ללוציפר, תצטרכו להתאפק רק עוד קצת. ב-21 באוגוסט  מתחילה העונה החמישית של Lucifer בנטפליקס. סדרת המקור הזו של נטפליקס החלה את דרכה בשנת 2016 כסדרה של פוקס. בעונה הזו  לוציפא חוזר כרוח סערה, בקלואי מתעוררים ספקות לגבי חיי האהבה שלה, אלה מוצאת סוף סוף בחור נחמד, ואמנדיאל מסתגל לעולם האבהות.

 

הגשם (The Rain): עונה 3


סדרת הטלוויזיה הדנית, שיצאה לראשונה בשנת 2018, מגיעה אל העונה השלישית והאחרונה שלה. שנים לאחר שהגשם השמיד חלק ניכר מאוכלוסיית סקנדינביה, סימונה ורזמוס מנסים להגיע להסכמה לגבי הדרך הטובה ביותר להציל את העולם.

6.8.20

זעירים (Tiny Creatures)

מי אמר שהגודל קובע? סדרת הדוקו החדשה של נטפליקס מתמקדת דווקא ביצורים הקטנטנים על פני כדור הארץ. בכל פרק נגלה לעיני הצופים אקו-סיסטם מרתק שבדרך כלל נותר סמוי מהעין. הקריינות בסדרה היא של מייק רולטר והבימוי של צלם הקולנוע זוכה פרס האמי ג'ונת'ן גו'נס.

 

קוברה קאי (Cobra Kai): עונות 2-1

30 שנה לאחר אליפות הקרטה שהפגישה ביניהם לראשונה, היריבות בין ג'וני לדניאל מתחדשת. ראלף מאצ'יו וויליאם זבקה חוזרים לגלם את הדמויות המקוריות.

28.8.2020

 

הצלחתי! מקסיקו (Nailed It! México): עונה 2

אם אתם אוהבים תוכיות בישול, במיוחד מצחיקות, הסדרה הזאת בשבילכם. העונה השנייה של "הצלחתי" מגיעה למכסיקו. פדיחות עם פונדנט, צרות עם ציפויים – האופים החובבים מנסים ליצור בעצמם עוגות בצורת ארמדיל, חייזר ואפילו בדמותו של אלוויס, בניסיון לזכות בפרס הנכסף.

7.8.20

 

עוד סדרות מומלצות בנטפליקס

בחודשים האחרונים נכנסו לרשימה פאודה עונה 3 ועונה שנייה לסדרה "הפוליטיקאי".

עלתה לשידור גם הסדרה חיל החלל (Space Force) – שרבים ציפו לה בזכות השחקנים המבטיחים (סטיב קארל, ג'ון מלקוביץ' ובן שורץ). הסדרה מספרת על הקמתה של זרוע חלל בתוך צבא ארצות הברית – כתוצאה מהחלטתו של נשיא קצת הזוי שאוהב לצייץ בטוויטר. תפקידו של חיל החלל הוא להיות אחראי על מלחמות החלל מטעם הנשיא. יש כאן הרבה פוטנציאל, אבל הסדרה לא זוכה לביקורות מחמיאות ואף להפך.

האם מדובר בסדרה שמגיעה לה המלצת צפייה? לא בטוח. רבים מהצופים שכבר הספיקו לצפות, התאכזבו.

אל תשכחו לצפות בסדרות המומלצות "ג'פרי אפשטיין – עושר מחריד" ו"מייקל ג'ורדן – הריקוד האחרון" שכבר עלו.

אקדמיית המטרייה: עונה 2 (The Umbrella Academy)

 

האחים הרגריבס וכוחות-העל שלהם חוזרים לעונה שנייה.

 

כתום הוא השחור החדש (Orange Is the New Black): עונה 6

 

לאחר המהומות, כמה נשים נשלחות לכלא השמור ליצ'פילד, שבין אגפיו שוררת כבר עשרות שנים יריבות מרה וקטלנית.

 

המגן האחרון (The Protector): עונה 4

וזיר ובני האלמוות שולטים באיסטנבול המודרנית, האקן נוסע בזמן כדי למנוע מלחמה, וזיינפ עוברת שינוי עוצמתי במיוחד.

 

בתוך בתי הכלא הקשים בעולם (Inside the World’s Toughest Prisons): עונה 4

הסדרה הדוקומנטרית המרתקת חוזרת בסוף החודש לעונה רביעית. הסדרה עוקבת חיי האסירים בבתי כלא בעולם, ומציגה את המציאות מנקודת מבטם וגם מנקודת המבט של הסוהרים.

 

צלמוות (Deadwind): עונה 2

דרמת המתח הפינית חוזרת לעונה שנייה. הדרמה מתמקדת בבלשית המשטרה סופיה קראפי, שהתאלמנה בגיל צעיר ונותרה עם שני ילדים. בעונה השנייה היא חוזרת לעבודה במשטרת הלסינקי, והתיק הראשון שלה הוא תיק הרצח של אישה צעירה.

 

ילדות טובות (Good Girls): עונה 3

דרמת הפשע הקומית חוזרת לעונה שלישית. במרכזה עומדות, כזכור, בת', רובי ואנני – שלוש נשים אמריקניות ממישיגן, שתיים מהן אחיות, אשר מבצעות שוד סופרמרקט שמסתבך.

 

פאודה

 

לקראת סוף יוני 2020 עלתה העונה השלישית של פאודה בנטפליקס. אמנם, במקומות אחרים בעולם היא עלתה כבר באפריל, אבל כאן בישראל היא עולה כעת. יחידת המסתערבים המפורסמת במדינה חוזרת למסך עם שחקנית חיזוק – מרינה מקסימיליאן בלומין. תתכוננו למתח מטורף.

 

13 סיבות – עונה 4

 

העונה הראשונה של סדרת הטלוויזיה האמריקאית סבבה סביב התאבדותה של האנה בייקר, תלמידת תיכון שסבלה משורה של נסיבות מדכאות שנגרמו על ידי אנשים מבית הספר שלה. קלטות שהוקלטו על ידי האנה לפני ההתאבדות מפרטות את שלוש עשרה הסיבות לסיום חייה. העונה השנייה מתרחשת סמוך לסיום הלימודים. קליי (חברה של האנה) וחבריו מנסים למנוע מסודות ישנים לצוף ולהרוס את עתידם.

 

עין קווירית (Queer Eye) – עונה 5

 

אחרי ארבע עונות מוצלחות, מגיעה החמישייה לפילדלפיה ההיסטורית כדי לחולל מהפך בחייהם של אנשים מיוחדים – מדי-ג'יי חרוץ עד ספרית כלבים שלא מצליחה לסגור את החודש.

 

הפוליטיקאי (The Politician) – עונה 2

אם הפוליטיקה בדרך כלל מדכאת אתכם, הסדרה הזאת תצחיק אתכם. בעונה השנייה של הסדרה הפוליטיקאי בנטפליקס, תציצו בבגידות, מערכת יחסים משולשת ומועמד שמתמקד בנושא אחד. כל אלה הופכים את המירוץ למושב בבית הנבחרים של המדינה למלוכלך במיוחד, ופייטון יעשה הכול בשביל לזכות.

 

ג'פרי אפשטיין – עושר מחריד (Jeffry – Filthy Rich)

 

סדרת המקור המשובחת של נטפליקס חושפת את מסכת הרוע, האכזריות וההסתרה שנמשכה שנים בניצוחו של עבריין המין המיליארדר ג'פרי אפשטיין. העדויות של נשים, אשר נוצלו על-ידו בעודן נערות לא משאירות עין יבשה.

הסדרה, שנמשכת על פני ארבעה פרקים, חושפת כיצד הונו העצום וחבריו המקושרים של אפשטיין איפשרו לזוועה להימשך שנים ארוכות תוך יצירת מעגל של השתקה.

קראו עוד על הסדרה ג'פרי אפשטיין – עושר מחריד >

קבלו את כל העדכונים החמים גם בטלגרם של פואנטה >

הצטרפו לקבוצת הסלולר של פואנטה בפייסבוק >

הצטרפו לקבוצת הטלוויזיה של פואנטה בפייסבוק >

 

מייקל ג'ורדן – הריקוד האחרון

סדרת הדוקו של נטפליקס אמנם עלתה לשידור כבר בחודש שעבר, אבל כדאי להזכיר אותה שוב למי שטרם הספיק לצפות בה. "הריקוד האחרון" מלווה את הקריירה של הכדורסלן המחונן, בדגש על העונה האחרונה שלו ב-NBA, ושזורים בה ראיונות עם כוכבי ה-NBA, ביניהם קובי בראיינט שנהרג לפהי כמה חודשים בתאונת מסוק.

 

המורדת (Unorthodox)

 

גם הסדרה "המורדת" אינה חדשה בנטפליקס, ועדיין כדאי להזכיר אותה שוב. מדובר בסדרת דרמה עטורת שבחים, בכיכובה של שירה האס. במרכזה עומדת בחורה חרדית בת 19 מברוקלין שבורחת מגורלה והשידוך שנכפה עליה. היא מגיעה לברלין, שם חיה אמה, ומוצאת מפלט אצל חבורת מוזיקאים שאיתם היא לומדת בקונסרבטוריון.

המשחק המשובח של שירה האס בסדרה הפך אותה לאחת המועמדות לזכות באמי לשנת 2020.

 

עוד סרטים בנטפליקס 

FIRE SAGA תחרות הזמר של האירוויזיון 

מי שחיכה בכיליון עיניים לתחרות האירוויזיון 2020, התאכזב ודאי מכך שהיא בוטלה בגלל הקורונה. כפי שפרסמנו כאן באתר פואנטה, לנטפליקס היו תוכניות אחרות, והיא צילמה סרט עלילתי על האירוויזיון. במרכז הסרט, ששמו FIRE SAGA תחרות הזמר של האירוויזיון, עומדים שני זמרים מעיירה קטנה.השניים עטים על ההזדמנות להגשים את חלומם להתחרות בתחרות הזמר הגדולה בעולם. בכיכובם של ויל פארל ורייצ'ל מקאדמס.

עוד פרטים על סרט האירוויזיון של נטפליקס ועל שיר הנושא האירוויזיוני שלו – קראו בכתבה אירוויזיון 2020 בנטפליקס.

הזהב של נורמן / Da 5 Bloods

 

סרטו של ספייק לי נוגע באחת הטראומות הכואבות של ארצות הברית – מלחמת וייטנאם. במרכזו ארבעה יוצאי צבא אפרו-אמריקאים, אשר חוזרים לוייטנאם עשרות שנים אחרי המלחמה כדי לחפש את שרידיו של מפקדם – ואוצר חבוי.

הפשע האחרון (The Last Days of American Crime)

 

סרט מקורי של נטפליקס לחובבי המתח והפשע. רגע לפני שהממשלה מתכוונת להפעיל אות מיוחד שינטרל פשיעה ומעשי טרור, היא מתמודדת מול אתגר בלתי צפוי: שודד בנקים חובר לחבורת פושעים ולהאקרית מבריקה, כדי לבצע את שוד-ענק אחרון ולהיכנס לדפי ההיסטוריה.

5.6.20.

 

רומן גורלי (Fatal Affair)

 

סרט מקורי של נטפליקס, אשר במרכזו עורכת דין המוצאת את עצמה במשחק מצמרר של חתול ועכבר עם חבר ותיק. זאת, לאחר שמפגש עם אותו חבר הופך לאובססיה מסוכנת, שמאיימת על כל מי שהיא אוהבת.

משמר האלמוות (The Old Guard)

 

סרט גיבורי על אמריקני שגם הוא סרט מקור של נטפליקס. בסרט, המבוסס על קומיקס, מככבת שרליז ת'רון, גיבורי העל בעלי יכולות הריפוי המופלאות נלחמים מול אויבים אכזריים.

 

דוכן הנשיקות (The Kissing Booth)

המשך לסרט האהוב. אל נמצאת בשנתה האחרונה בתיכון ומנסה להתמודד עם מערכת יחסים בשלט רחוק, מועמדויות לקולג' וידידות חדשה שיכול לשנות הכול.

משמר האלמוות (The Old Guard)

ארבעה לוחמים בני-אלמוות, שהגנו בסתר על בני האדם במשך מאות שנים, מגלים על קיומה של בת-אלמוות נוספת – ושל אויב חדש שזומם לנצל את הכוחות שלהם לטובתו.

 

מיואשת במקסיקו (Desperados)

צעירה רומנטיקנית חסרת תקנה משתכרת ושולחת לחבר החדש שלה מייל מביך במיוחד. הפתרון? לנסוע למקסיקו עם החברות הכי טובות כדי למחוק אותו, לפני שהחבר יספיק לקרוא אותו.

 

.

 

סרטים ישנים או קלאסיקות בנטפליקס

החל מ"האירי" ועד "שר הטבעות" – המבחר שמציעה נטפליקס מגוון מאוד – החל מקלאסיקות ועד סרט המקור שלה "האירי".

השתולים (The Departed)

 

מי? שורת הכוכבים בסרט הזה, אשר בוים ע"י מרטין סקורקזה בשנת 2006, ארוכה: לאונרדו דיקפריו, מאט דיימון, ג'ק ניקולסון, מארק וולברג, מרטין שין ואלק בולדווין. גם שורת הפרסים שהוא זכה בהם ארוכה: ארבעה פרסי אוסקר, לרבות הסרט הטוב ביותר, ופרס גלובוס הזהב.

מה? בוס במאפיה האירית מצליח לשתול מודיע במשטרה. העובדה שקיימת חפרפרת במשטרה מתגלה, אך מי מתמנה לאתר אותה?

ז'אנר: סרט דרמה, מותחן פשע

.

האירי (The Irishman)

 

מה? סרט פשע של יותר משלוש שעות, אבל מה הבעיה…? יש לנו הרבה זמן עכשיו. הסרט מספר את סיפורו של עולם הפשע המאורגן באמריקה שאחרי מלחמת העולם השנייה, כאשר במרכז עומד פרנק שירן, יוצא צבא, נוכל ורוצח שכיר, שפעל לצידן של כמה מהדמויות המפוקפקות ביותר במאה העשרים.

פואנטה

עלילת הסרט מתפרשת על פני עשרות שנים ומתעדת את אחת התעלומות הבלתי-פתורות הגדולות בתולדות אמריקה: היעלמותו של ג'ימי הופה, נשיא איגוד נהגי התובלה. הסרט מבוסס על ספר הזיכרונות מאת צ'ארלס ברנדט משנת 2004, "שמעתי שאתה צובע בתים".

מי? שוב מרטין סקורסזה, וגם הפעם עם כוכבים מהשורה הראשונה: רוברט דה נירו, אל פצ'ינו וג'ו פשי.

ז'אנר: סרט דרמה, מותחן פשע.

 

שר הטבעות – אחוות הטבעת (The Lord of the Rings: Fellowship of the Ring)

 

מה? זהו הראשון בטרילוגיית סרטי שר הטבעות, המבוסס על ספרו של ג'ון רונלד טולקין, "שר הטבעות". שר האופל סאורון יצר את "הטבעת האחת", אשר בעזרתה אפשר לכבוש את אדמות הארץ התיכונה. גזע האלפים ובני האדם מנסים להילחם בסאורון וכוחותיו למרגלות הר האבדון. סאורון נמוג וצבאו מובס, אך חייו טמונים בטבעת. הוא לא יובס סופית עד אשר הטבעת עצמה תושמד. את הטבעת מוצא ההוביט בילבו בגינס… אבל זה רק חלק מהסיפור.

מי? אלייז'ה ווד, שון אוסטין, ויגו מורטנסן, איאן מק'קלן.

ז'אנר: פנטזיה.

 

מוגלי: אגדת הג'ונגל (Mowgli: Legend of the Jungle)

 

מה? הילד מוגלי גדל בג'ונגל עם להקת זאבים, מחונך בידי הדוב באלו והפנתר השחור בגירה ומרגיש בטוח עם חיות היער. גם בסביבה הבטוחה יש לבן האנוש אויבים שרוצים ברעתו, כמו הטיגריס הכועס שירחן, אבל הסכנה האמיתית עלולה להגיע דווקא מצד שני האדם.

מי: רוהאן צ'אנד (מוגלי), כריסטיאן בייל (בגירה), בנדיקט קמברבאץ' (שירחן), טום הולנדר וקייט בלאנשט (קא).

ז'אנר: ילדים, לייב אקשן.

 

האפיפיורים

 

מה? האפיפיורים הוא סרט משנת 2019, בבימויו של פרננדו מאירלס, המספר על הידידות המופלאה הנרקמת בין האפיפיור בנדיקטוס ה-16 לבין האפיפיור העתידי פרנציסקוס – בתקופה שהיא קריטית לכנסיה הקתולית.

מי? אנתוני הופקינס וג'ונתן פרייס.

ז'אנר: דרמה ביוגרפית.

 

קוראים לי דולמייט (Dolemite Is My Name)

 

מה? סרט על קומיקאי כושל בארה"ב של שנות ה-70, אשר מוצא דרך יצירתית להשיג קהל.

מי? אדי מרפי מככב בסרט ומזכיר למי שהתגעגע אליו כמה הוא מוכשר.

ז'אנר: הומור בועט.

 

הנער שרתם את הרוח (The Boy Who Harnessed the Wind)

 

מה? סרט משנת 2019 המבוסס על סיפור אמיתי: הנער ויליאם קמקוומבה בונה בגיל 14 טחנת רוח באמצעות עצי אקליפטוס, במטרה להציל את כפרו שבמלאווי מרעב.

ז'אנר: ביוגרפיה, השראה.

 

הוגו

 

מה? סרט נוסף שביים מרטין סקורסזה, המבוסס על הספר הוגו קברה. הוגו בוא ילד בן 12 החי בשנות ה-30 של המאה הקודמת בפריז. הוגו חי עם אביו האלמן, שען מומחה בפריז. השניים נוהגים לצפות בסרטים מדי שנה ביום הולדתו של הוגו. לאחר שאביו מת בשריפה, הוגו נלקח על ידי דודו, שען אלכוהוליסט, האחראי על תחזוקת השעונים בתחנת הרכבת "Gare Montparnasse" בפריז. דודו מלמד אותו לתחזק את שעוני התחנה ונעלם. הוגו נותר לבדו ומתגלגל להרפתקה. הסרט זכה בחמישה סרטי אוסקר.

 

הסיפור שאינו נגמר (The NeverEnding Story)

 

מה? עיבוד קולנועי שהפך לקלאסיקה לספר הפנטזיה הגרמני. ילד שהתייתם מאימו סובל מבריונות מצד כמה נערים. הוא מתחבא בחנות ספרים, שם הוא פוגש באיש זקן שקורא ספר ("הסיפור שאינו נגמר"). הזקן לא רוצה לתת לו לקרוא את הספר, אך הוא מתעלם – ונסחף לתוך עולם קסום שבו יצורים בדיוניים מגלים כי כוח מסתורי בשם "הלא-כלום" (The Nothing) מתחיל להשתלט על עולמם ולהעלים חלקים ממנו.

ז'אנר: פנטזיה.

בטוח שגם הכתבות האלה בפואנטה יעניינו אתכם

היה לכם מעניין? פרגנו לנו בלייק!

עדכונים שווים – גם בטלגרם של פואנטה >>

 

תגובות: 0

נגישות