אודות פואנטה - דפנה הראל כפיר - פואנטה
 
דפנה הראל כפיר

אודות

אודות אתר פואנטה

אתר פואנטה, שהוקם על-ידי העיתונאית דפנה הראל כפיר, הוא הבית של הצרכנים בישראל.

פואנטה הוא אתר חדשות צרכניות, שמסקר באופן מקצועי ואמין את כל מה שנוגע לצרכן הישראלי. כאן תמצאו תחקירים לצד סקירות של  מוצרים חדשים, השוואת מחירים בכל התחומים, מבצעים שלא כדאי להחמיץ ומידע יקר מפז על תביעות ייצוגיות שנוגעות ישירות לכיס שלכם.

החל מהסמארטפון הכי משתלם ועד טיפול בעוולות צרכניות – אנו בפואנטה מבטיחים לספק את כל המידע במסגרת המדורים המגוונים באתר, ביניהם מדור סלולר וטלוויזיה, מדור השוואות מחירים, מדור האותיות הקטנות, מדור קניות ומבצעים ועוד.

כגוף עיתונות עצמאי, אתר פואנטה מקפיד על כתיבה מקצועית ועל מידע מקורי, אמין ובעל ערך לגולשים.

אודות דפנה הראל כפיר

דפנה הראל כפיר היא עיתונאית ותיקה ומוערכת, בעלת ניסיון של כ-25 שנה בכל תחומי העיתונות ובמגוון תפקידים – מחדשות ערוץ 2 וכאן 11, דרך קול ישראל וגלובס, ועד האתר הזה שבו אתם גולשים – אתר פואנטה.

בין התפקידים הרבים נמנים תפקידי הגשה, פרשנות, כתיבה, עריכה, דיגיטל, תחקירנות ועוד.

בשנים האחרונות אני מגישה את פינת הצרכנות בתוכנית "ערב ערב" ב"כאן 11", לצד פינות צרכנות מתחלפות בתוכניות טלוויזיה, כמו "טרמינל" ברשת 13, ובתוכניות רדיו כמו "צבע הכסף" ב"כאן ב'" ו"איפה הכסף ברדיו 103. הגישה את פינת צרכנות ירוקה בתוכנית "אקולייף" ברדיו אקו 99.

בזמן שרבים מהעיתונאים נוטשים בימים את העיתונות בשל הקושי להתפרנס מהמקצוע הכל-כך חשוב הזה, ובעידן שבו הפייק ניוז חוגג, הבאת תוכן אמיתי ואובייקטיבי לצרכנים הישראלים היא ערך עליון.

עקבו אחרי פואנטה באינסטגרם >

עקבו אחרי פואנטה בטלגרם >

הצטרפו אלינו לעמוד הפייסבוק של פואנטה >

אל תחמיצו את הטיפים המצוינים שלנו בערוץ היוטיוב של פואנטה >

נגישות