שווה להכיר: תכשירי טיפוח ייעודיים לעורן של נשים ישראליות, שפותחו על-ידי רופאי עור - פואנטה

שווה להכיר: תכשירי טיפוח ייעודיים לעורן של נשים ישראליות, שפותחו על-ידי רופאי עור

תכשירי טיפוח לעור יש בלי סוף, אך קשה לדעת איזה מהם איכותי ומי עומד מאחוריו. זה בדיוק מה שהביא את כללית אסתטיקה לרתום את היידע של רופאי העור לפיתוח תכשירים לכל גיל ולכל מצב עור, הנמכרים כעת באתר BELA במחירים מפתיעים

(תוכן מקודם)
כתמי עור, פיגמנטציה, אקנה קמטוטים וקמטים… כל כך הרבה בעיות מטרידות אותנו בפנים שלנו, והן בדרך כלל הולכות ומתרבות עם הגיל.
רבים ורבות מאיתנו משתמשים בתכשירי טיפוח שונים כבר בגיל צעיר, אבל בשלב הזה אנחנו בוחרים כל תכשיר של יצרנית טיפוח מהמדף וסומכים על הדוגמניות היפות עם העור החלק בטלוויזיה. ככל שהכתמים מתרבים, הקמטים מתחילים להופיע והגיל עושה את שלו – עולה גם הדרישה שלנו למוצר איכותי שמאחוריו עומדים מומחים עם יידע וניסיון.

בואו ניקח למשל כתמי עור. מדובר באחת הבעיות שמטרידות נשים (ולעתים גם גברים). מדובר בהופעה של מלנין – פיגמנטים כהים על העור (ומכאן השם פיגמנטציה). אגב, מי שסובל יותר מפיגמנטציה הם אנשים כהי עור. בכל מקרה, הסיבות להופעת כתמים על העור מגוונות – לעתים פיגמנטציה היא גנטית, לעתים זו תגובה לחשיפה לקרני השמש, לעתים אירוע טראומטי שהעור עבר ולעתים הריון.

מה שמסייע ליצירת המלנין הם הרדיקלים החופשיים, ומומלץ להיחשף לשמש כמה שפחות כדי לצמצם את הסיכוי להופעת כתמי עור. במדינה כמו ישראל, חשיפה לשמש היא כמעט יומיומית – לעתים אפילו כאשר איננו מרגישים, בעת נהיגה ברכב או ביושבנו ליד חלון בעבודה, ולכן דרושה מודעות גבוהה לתכשירים שיכולים לסייע לנו.

רופאי עור נתקלים על בסיס יומיומי במטופלות ומטופלים שכל מבוקשם הוא להעלים או לפחות לטשטש את כתמי העור. לצד אלה, יש גם מטופלות שמגיעות לאחר שכבר עברו טיפולים אסתטיים – וזקוקות לתכשירים שיתאימו למצבו העדין של העור לאחר הטיפול.

עבור כל אלה, פותחו בעזרת רופאי העור המומחים של כללית אסתטיקה שורה של תכשירים ייחודיים. הייחודיות של מוצרי כללית אסתטיקה הם שנוצרו על פי דרישות ספציפיות של רופאי כללית אסתטיקה, על סמך היכרות עם הצרכים של הנשים בישראל בכלל ועם צרכי לקוחות הרשת בפרט. כך למשל, אחד הדברים שהיה חשוב הוא שהמוצרים יהיו היפו אלרגניים ומותאמים לקבוצות אוכלוסייה שונות – חלק מהמוצרים מתאימים לכל סוגי העור וחלק מחולקים לסוגי עור (יבש, רגיל) ועור "צעיר" ועור מבוגר.

דגש אחר היה שהמוצרים ייתנו פתרון משלים או ימנעו את הבעיה הקוסמטית מספר 1 של נשים שפונות לכללית אסתטיקה, והיא פיגמנטציה ונזקי שמש.

בנוסף, המוצרים משלימים את טיפולי היופי הנעשים במרפאות.

טיפוח לנשים בכל גיל ועם כל סוג עור, וגם נגיעה גברית

ההבנה כי נשים וגברים בכל גיל זקוקות וזקוקים לתכשירים שונים – החל מקרם יום, קרם לילה ומסיכת ניקוי עמוק, ועד תחליב לאחר גילוח, הביאה את כללית אסתטיקה לפתח סדרה מקיפה מאוד שכוללת 19 תכשירים, כך שתתאים לשגרת הטיפוח המומלצת בכל גיל ובכל מצב עור.

כך למשל, קרם הסקין-פרפקטור, אשר בפיתוחו שולבו טכנולוגיות אנטי-אייג'ינג חדשניות. הקרם מכיל תשלובת זרעי אגוזים מגרנובל, חלבון שומשום, שמן פשתן, חומצה היאלורונית, תשלובת הבהרה רבת עוצמה ואלנטואין. התכשיר פותח כדי לסייע בהפחתת מראה קמטים, קמטוטים, כתמי שמש, גיל ופיגמנטציה – כך שהוא נותן מענה מקיף לנשים עם עור בוגר ומעניק מראה מוצק יותר, גוון אחיד ומרקם חלק יותר.

קרם פנים לעור יבש

התחליב לאחר גילוח מספק גם הוא שורה של צרכים – הוא מחטא, מסייע במניעת אדמומיות וגירוי לאחר הגילוח, מעניק לחות וגם מסייע במניעת הזדקנות מוקדמת. זאת, בזכות השילוב בין תשלובת זרעי אגוזים מאזור גרנובל (האלפים הצרפתיים), תמצית אלוורה, רמומיל וקנדולה, סקוולן, גליצרין ושעוות דבורים.

אפילו קרם ההגנה – שבו כמובן חובה להשתמש על בסיס קבוע – מכיל שורה של מרכיבים מיוחדים ויעילים: תשלובת זרעי אגוזים מגרנובל, חמאת שיאה, שמן נבט חיטה, שמן חוחובה, שמר נר הלילה, שמן בורז', תמצית הממליס, תמצית אלוורה, קמומיל וקלנדולה, כשהמטרה היא לא רק להגן מהשמש, אלא לסייע במניעת והפחתת כתמי שמש, גיל ופיגמנטציה ובמניעת הזדקנות מוקדמת של העור. פותח במיוחד כדי להקנות הגנה מיטבית ובטוחה. הקרם מומלץ לשימוש יומיומי לבעלי נטייה לשינויי גוון, כתמי שמש, גיל ופגמנטציה וגם לאחר טיפולי הסרת שיער, פילינג ופוטורג'ובישן.

אמנם, הבטחות כאלה שומעים הצרכנים מהיצרניות המובילות בעולם, אך קשה להתעלם מהעובדה שבמקרה של כללית אסתטיקה, מי שעומד מאחורי התכשירים הם רופאי עור שלא רק נחשפו לאלפי נשים וטיפלו בהן, אלא אם מכירים היטב את הנשים הישראליות ואת מה שמשפיע על העור שלהן.

אגב, יתרון חשוב שיש לתכשירים של כללית אסתטיקה הוא שהם נקיים מפראבנים.

מחירים נגישים וזמינות בכל הארץ

ואיך אפשר שלא להתייחס להיבט של המחירים? למרות מעורבותם של רופאים וחומרים מתקדמים ופעילים, המחירים נגישים ושווים לכל נפש – דבר שקשה לומר על הקרמים היוקרתיים של מותגי הטיפוח הבינלאומיים.

טווח המחירים מתחיל ב-50 שקל (למשל, עבור קרם רגליים) ומגיעים לכל היותר לכ-200 שקל (עבור קרם משקם סקין פרפקטור).

קרם לעור יבש

 

תגובות: 2

  1. מוצרים מעולים, איכותיים מאוד (ניתן לראות ברכיבים) נספגים ומשאירים תחושה נעימה וקלה על העור. גורמים לעור להיראות קורן ורענן מאוהבת בהם . בעיקר נוכח המחיר שלהם השווה לכל נפש

נגישות