מחירי האייפון, הנחות למופעי חנוכה, שופינג.IL וסגירת סניפי בנק: הכתבות הנקראות - פואנטה

מחירי האייפון, הנחות למופעי חנוכה, שופינג.IL וסגירת סניפי בנק: הכתבות הנקראות

המים מתייקרים וגם החבילות בסלקום, ההנחות בעלי אקספרס מתגלות לקראת יום הרווקים הסיני וסמארטפון הדגל וואווי Mate20 מושק בישראל… פואנטה מסכמת שבוע

כמו תמיד, גם בשבועות האחרונים סיקר אתר פואנטה את הנושאים שנוגעים לכיסם ורווחתם של הצרכנים בישראל – החל מהדרכים להשיג הנחות לפסטיגל ולמופעי חנוכה בכלל, דרך סגירתם של סניפי בנק רבים ועד מחיריהם של האייפונים החדשים (אייפון XS, אייפון XS MAX ואייפון XR).

לא שכחנו לעקוב אחרי התקדמות החוק שיאסור על חברות לבצע שיחות שיווקיות לאנשים שייכנסו לרשימת "אל תתקשר אליי", לדווח על השקת מכשיר הדגל וואווי Mate20 בישראל ולסקור את ההנחות הצפויות בימי הקניות של שופינג.IL ויום הרווקים הסיני.

הנה הצצה לכתבות המעניינות באתר חדשות הצרכנות פואנטה בתקופה האחרונה:


שופינג.IL מגיע: אופנה, סלולר וחופשות בעשרות אחוזי הנחה

שופינג.IL הוא יוזמה של גוגל ישראל. מדובר בשני ימי קניות שבהם 1,400 אתרים ישראליים יציעו הנחות של עשרות אחוזים, החל מאתרי אופנה כמו קסטרו, דרך חברות תיירות כמו פתאל ועד מאות עסקים קטנים.

היכנסו לכתבה כדי לראות דוגמאות להנחות בשופינג.IL >

תעריפי המים יתייקרו ב-3.25%

‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏בחודש ינואר 2019 יתייקרו תעריפי המים, וברשות המים מנמקים את ההתייקרות במספר סיבות: עליית המדד, הגדלת כמות המים המותפלים והרחבת הפיתוח. ההתייקרות היא בשיעור של 3.25%, כאשר בתעריף המוזל מדובר בעלייה של 21 אגורות למ"ק ובתעריף היקר מדובר בעלייה של 41 למ"ק.

אז כמה נשלם? היכנסו לכתבה על התייקרות תעריפי המים >

המלחמה בשיווק הישיר: חוק “אל תתקשרו אליי” אושר בקריאה ראשונה

הסוף לשיחות מחברות שיווק ישיר או מקברי צדיקים? אם יאושר חוק “אל תתקשרו אליי”, הצרכנים הישראלים יוכלו להצטרף למאגר חסינות משיחות שיווק.

מדובר בצעד שנועד למנוע שיווק אגרסיבי שגורם לצרכנים ליפול בפח ולהתפתות לעסקאות יקרות ומיותרות שאינם יכולים לבטל, כשאחת הסיבות להצעת החוק היא תופעת עוקץ הקשישים שמתבצעת בשיטות של שיווק טלפוני.

איך זה יעבוד? היכנסו לכתבה על חוק "אל תתקשרו אליי" >

יום הרווקים הסיני: ההנחות על הזמנה באתר עלי אקספרס החלו

יום הרווקים הסיני נמצא כבר מעבר לפינה. אמנם, המבצעים הגדולים מתוכננים כמובן ל-11.11, אבל באתר עלי אקספרס מציגים כבר עכשיו חלק מהמבצעים על מוצרים שאותם ניתן להזמין כעת ע”י תשלום פיקדון.

עוד פרטים ודוגמאות להנחות – בכתבה על יום הרווקים הסיני >

סגירת סניפי בנק: בנק ישראל אישר כמעט את כל בקשות הסגירה של הבנקים

סגירת סניפי בנק פוגעת קשות בקשישים ובמי שאין לו גישה לאינטרנט, ולכן כבר לפני כשנתיים הוטל על בנק ישראל להיות הגורם המאשר לבנקים לסגור סניפים, כך שהם יהיו חייבים לנמק כל בקשה. לא תאמינו כמה מתוך 155 הבקשות אושרו… כדי לראות את המספרים, היכנסו לכתבה על סגירת סניפי בנק >

איפה הכי זול לקנות אייפון XS ואייפון XS MAX?

האייפונים החדשים של אפל, אייפון XS ואייפון XS MAX, הם הסמארטפונים הכי יקרים שנמכרו אי פעם בישראל, כאשר היקר שבהם מגיע בחנויות מסוימות למחיר שנושק ל-7,000 שקל. השוואת מחירי האייפון של פואנטה מגלה פערים, אז אם תכננתם לרכוש את אחד הדגמים, היכנסו לכתבה ובדקו איפה הכי זול לקנות אייפון XS או אייפון XS MAX >

איפה הכי זול לקנות אייפון XR?

אייפון XR הוא החלופה הזולה יותר לאייפון XS ואייפון XS Max, כאשר כמובן מדובר בדגם משונמך בהשוואה לשני אלה, אך עדיין במכשיר מתקדם וחזק של אפל.

היכנסו לכתבה כדי לדעת איפה הכי זול לקנות אייפון XR >

כל ההנחות לפסטיגל ולמופעי חנוכה בכלל

מופעי חנוכה הם כל שנה הוצאה לא מבוטלת עבור ההורים. מדובר בחופש ארוך שהפך לחגיגה של הצגות. לכן, אין פלא הנחות למופעי חנוכה הן גולת הכותרת של ההטבות מבחינת ועדי עובדים רבים, מועדוני צרכנות וגם חברות האשראי.

מחיר מלא לכרטיס לפסטיגל עומד השנה על 172 שקל, כאשר לא רחוק מאחוריו נמצאות הצגות כמו הקוסם מארץ עוץ, עם מחיר מלא של כ-160 שקל, או שובם של המכבים, עם מחיר מלא של כ-150 שקל. אבל למה לשלם מחיר מלא? אפשר למצוא את ההטבה שתפחית את ההוצאה בחצי ואפילו יותר… כדי לגלות איך לשלם פחות על שלל המופעים, היכנסו לכתבה על ההנחות למופעי חנוכה, וכדי לקבל עוד פרטים על הפסטיגל, היכנסו לכתבה על פריסטייל פסטיגל  >

נציגי הוט מובייל הבטיחו מתנות, הלקוחות נאלצו לשלם – והקנס בדרך

חברת הוט מובייל צפויה להיקנס על-ידי הרשות להגנת הצרכן בכמיליון שקל בגין מתנות שהתגלו כמוצרים בתשלום. מדובר בטאבלטים ובמוצרים אחרים שנציגי שירות טענו שאינם כרוכים בתשלום.

לפרטים נוספים, היכנסו לכתבה על הוט מובייל >

5 מבצעים שווים: דייסון, שיאומי, אופטיקנה ועוד

בכל יום מציעים אלפי אתרים וחנויות מבצעים שווים שלא כל כדי לפספס… איך אפשר לנצל את כולם?

כמובן שאי אפשר, אבל הנה חמישה מבצעים שווים במיוחד על שואב V8 של דייסון, משקפי ראייה באופטיקנה, סמארטפון של שיאומי, שעון חכם של פיטביט וכרטיס זיכרון של סאנדיסק. היכנסו לכתבת המבצעים >

שיאומי MI 8 בהנחה
שיאומי MI8 בהנחה

צעדים ראשונים להשקעה בנדל"ן בלי כסף

בעידן של ריבית אפסית, רבים מעדיפים להשקיע את כספם בנדל"ן, אבל לא יודעים היכן להתחיל או סבורים שאין בידיהם הון התחלתי מספיק. זאת, למרות שלא צריך סכום אסטרונומי כדי לעשות את הצעדים הראשונים בעולם הנדל"ן. לפרטים נוספים, היכנסו לכתבה המלאה >

סלקום מייקרת מחירים, כמה תעלה חבילת 30 ג'יגה?

באופן מוצהר שנראה אפילו מחשיד, סלקום הודיעה השבוע כי היא משנה את מודל התמחור של החבילות ללקוחת חדשים, או במילים אחרות, מייקרת את התעריפים. לכאורה ההתייקרות אינה גדולה, אבל הנקודה החשובה היא שמדובר בשינוי מגמה, מפני שעד כה התחרות בענף הסלולר הביאה לתחרות עזה ולבלימת ההתייקרות. העובדה שסלקום הוציאה על כך הודעה לעיתונות מעלה תהייה אם היא מנסה לאותת גם לחברות האחרות ללכת בעקבותיה.

סלקום המתיקה את הגלולה בעזרת גלישה חופשית במספר אפליקציות. היכנסו לכתבה וקבלו עוד פרטים על עליית המחירים בסלקום >

עוקץ קשישים: סוף לחיובים המפוקפקים שמאשרות חברות האשראי?

עוקץ קשישים הפך סוף סוף לנושא שהמחוקקים והממשלה מבינים שצריך לטפל בו בכל חוליות השרשרת, וכעת עושה הפיקוח על הבנקים מהלך חשוב, ומנחה את חברות האשראי שלא לסלוק תשלומים שמועברים לבתי עסק פוגעניים.

איך זה יעבוד? פרטים בכתבה על עוקץ הקשישים >

מקמטים עד כתמי עור… כל השאלות שרציתם לשאול רופאת עור ולא העזתם לשאול

כולנו מתבוננים במראה ומגלים לפתע קמט או כתם שלא היה שם… מתי נכון להתחיל עם תכשירי טיפוח, מה ההבדל בין קרם יום לקרם לילה ואיזו שגרת טיפוח מתאימה לגיל 40 או 50? בעזרת המומחים של כללית אסתטיקה חיברנו את המדריך השלם לשגרת טיפוח שתתאים לכל גיל וגיל. היכנסו לכתבה המלאה על המדריך לשגרת הטיפוח >

בקרוב אפשר יהיה לקנות תרופות מרשם בכל בית מרקחת

הצעת חוק שאושרה בקריאה שנייה ושלישית תאפשר לקנות תרופות ללא מרשם בכל בית מרקחת. לפי ההצעה, כל בית מרקחת יוכל מעתה למכור למטופלים תרופות שנרשמו עבורם במרשם דיגיטלי, גם אם הוא אינו עובד בהסדר עם קופת החולים שהנפיקה את המרשם.

המשמעות היא לא שאפשר יהיה לרכוש את התרופה במחיר המסובסד של קופת החולים, אלא שבית המרקחת יוכל לכבד את המרשם גם אם אין לו הסדר עם קופת החולים. לפרטים נוספים – היכנסו לכתבה על תרופות ללא מרשם >

וואווי השיקה בישראל את Mate20 ו-Mate20 Pro

חברת HUAWEI הסינית השיקה בישראל את סדרת וואווי Mate 20, הכוללת שני מכשירי דגל ומכשיר משונמך: מייט 20, מייט 20 פרו ומייט 20 לייט. מה ההבדל בין שלושת הדגמים ומה תקבלו עבור 4,000 שקל?

פרטים בכתבה על השקת וואווי Mate20 >


דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
תגובות: 0

נגישות