נספרסו משיקה: קפסולות לקפה קר ואפליקציה לסיור קולינארי

נספרסו משיקה: קפסולות לקפה קר ואפליקציה לסיור קולינארי

הסיורים הקולינאריים יתקיימו בירושלים ובתל אביב ויציעו מנות קרות – כמו גלידה שחורה וסביצ'ה

שתי תערובות חדשות שמשיקה בימים אלה נספרסו מיועדות לחובבי הקפה המבקשים קפה קר: Intenso on Ice ו- Leggero on Ice, כשההתאמה לקפה קר נדרשה משום שהארומה, הקרמה והמרקם המאפיינים אספרסו או מקיאטו חמים – משתנים ברגע שבו המשקה מקורר. 

במקביל, וכדי לייצר מעורבות של הצרכנים, נספרסו משיקה גם אפליקציה של שני סיורים קולינאריים – האחד בירושלים והאחד בתל אביב – לזמן מוגבל ובעלות של 100 שקל לסיור. ההרשמה מתבצעת באתר נספרסו, וחברי המועדון מקבלים הנחה של 50 שקל באמצעות קופון.

הרעיון בסיורים הוא טיול שמשלב טעימות של קולינאריה קרה וביקור בנקודות עניין שונות. הסיור מתבצע באופן עצמאי, כאשר המשתמש נעזר באפליקציה ובמפה שבה.

הסיורים פותחו בשיתוף עם המיזם הקולינארי Bitemojo, כחלק מהאסטרטגיה של נספרסו לשתף פעולה עם מיזמים קולינאריים. בשנה שעברה היה למותג שיתוף פעולה עם מיזם EatWith והקונספט היה ארוחות בוקר.

האפליקציה הנוכחית תאפשר לצאת לסיור הכולל טעימות של מנות קיציות, לצד נקודות עניין אורבניות כמו "הכנפיים של מקסיקו" בנמל תל אביב או מזרקת האריות בירושלים. 

הסיורים יתקיימו במשך כמה ימים בלבד – בתל אביב בשבוע שבין 18/06 עד 23/06 ובירושלים בשבוע שבין 27/06 עד- 30/06.

LIMITEDEDITION ice coffee 300 dpi 2 copy

היכן מבקרים ומה אוכלים?

ירושלים

נקודות הטעימות בירושלים כוללות את בר הקפה הקר של נספרסו במתחם התחנה, דוכן המיץ של מיץ פטל שבשכונת גאולים בקעה, המגיש מיץ קייצי מבוסס על פירות יער ומנגו; בית הכוון, במתחם התחנה – המגיש פלטת סלטים וסביצ׳ה עם לחם פרנה; סטיישן 9 במתחם התחנה, המגיש מנת סינטה צרובה על סלט שורשים או סלט פפאיה; ו-פי בריבוע באזור גן הפעמון.

נקודות עניין דרכן יכול המסייר לעבור הן בית הכוון בתחנת הרכבת הישנה של העיר; מתחם התחנה; תיאטרון החאן; גן הפעמון; מזרקת האריות בגן בלומפילד ותחנת הרוח של שכונת ימין משה.

תל אביב

נקודות הטעימות בתל אביב כוללות את מתחם הקפה הקר של נספרסו בנמל; מסעדת "קיטשן מרקט" במתחם הנמל; מסעדת יוליה; חוף מציצים; גלידריית נווה צדק בנמל (בתפריט – גלידה שחורה).

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
תגובות: 0

נגישות