דרושים עובדים איכותיים במקצועות ההייטק - פואנטה

דרושים עובדים איכותיים במקצועות ההייטק

עובדים בתחום ההייטק הם העובדים המבוקשים ביותר בשוק כבר שנים היכן כדאי ללמוד?

(תוכן מקודם)

עולם ההייטק הוא ללא ספק אחד התחומים המרתקים והמעניינים ביותר לצלול לתוכם. אנשי מקצוע איכותיים הם הבסיס והגורם המרכזי להצלחתן של חברות הייטק בכל העולם. מרכז הכשרה איכותי, הוא כזה שמספק את הכלים ואת הידע הנדרשים לסטודנטים ושמוציא אותם לשוק כאשר יש בידם יתרון משמעותי על פני אנשי מקצוע אחרים. מרכז ההכשרה של האקריו מלמד מהי מקצוענות, חשיבה רחבה ופורצת גבולות, מה שהופך את תהליך ההשמה בהייטק לפשוט, לאור הביקוש הרב בעובדים איכותיים ומלומדים.

מה זה מרכז הכשרה בעולם ההייטק?

מי שמחפש עבודה, תחום עיסוק או מקצוע, ודאי הבחין שבמקצועות הדרושים, החיפוש אחר אנשי הייטק איכותיים הולך וגובר. עולם ההייטק הולך ומתפתח והקדמה מדברת בפני עצמה. בהמשך לכך, הביקוש והחיפוש אחר עובדים גדל.

מרכזי הכשרה כמו האקריו, מכשירים בדיוק לכך וקיימים מסלולי לימוד שונים, המקנים תעודות ותארים הנדרשים בכדי להשתלב בתחום.

בבואכם לחפש את המקום הטוב ביותר ללימודי הייטק, עליכם לבחור בכזה שיוציא אתכם לשוק עם יתרון על פני האחרים.למה כדאי להיכנס לעולם ההייטק?

בשנת 2000, לפני כ-18 שנים, עולם ההייטק קרס. כבכל משבר גדול, גם כאן, לאחריו התחילה העלייה שהובילה לצמיחה משגשגת בתחום ההייטק בישראל. כיום, תנאי העבודה בהייטק הם מהטובים ביותר וכוללים שכר גבוה יחד עם תנאים סוציאליים מהטובים בישראל.

יתרה מכך, התקדמות בתפקידים בתחום ההייטק מאפשרת להתפתח, לצמוח ולגדול באופן מהיר, בשונה ממקצועות רבים אחרים. העלאה בדרגת התפקידים מובילה לתנאים טובים ומשופרים. למעשה, גם צעירים מגיעים תוך זמן קצר למשרות בכירות. כך, היכולת לכלכל משפחה ולאפשר לה איכות חיים גבוהה מובטחת כמעט לגמרי.

תחומים והשמה בהייטק

עולם ההייטק כולל בתוכו תחומי עיסוק רבים. נוסף על כך, הוא עבר מהפכה לצד ההתפתחות הטכנולוגית ואמצעי המדיה האינטרנטיים שתפסו תאוצה בעשור האחרון. התפתחות זו מאופיינת בכניסתם של אמצעי תקשורת וירטואליים ורשתות חברתיות שיצרו מציאות של תקשורת ישירה בין המפרסמים ואנשי המכירות לבין מקבלי השירותים.

התפתחות זו השפיעה על עולם ההייטק שחדשנות ופריצת גבולות הם חלק בלתי נפרד ממנו. נפתחו נישות חדשות של תחומים הקשורים לשיווק אינטרנטי, להובלת מדיות חברתיות, לקידום מוצרים באינטרנט, לפרסום אתרים ולתחומים רבים ונוספים.
תחומים והשמה בהייטק

אופן ההכשרה

ובכן, כאשר אנשים שומעים את המילה הייטק, הם נוטים לחשוב שמדובר רק בעולם המחשבים. למעשה עולם ההייטק כה רחב, וכולל בתוכו תחומי עיסוק טכנולוגיים כמו אלקטרוניקה, ביוטכנולוגיה, רובוטיקה ועוד.

את ההשתלבות בעולם ההייטק ניתן לעשות על ידי לימודי תעודה, לימודי הנדסאי או טכנאי, או תואר ראשון B.A., כאשר המשותף לכולם הוא הכשרה המסייעת להשתלבות בשוק העבודה.

מה ההבדל?

הלימודים המהירים ביותר הם קורס של לימודי תעודה המתמקדים בתחום מסוים, שאותו אפשר לבחור מבין הנושאים השונים ותוך מספר חודשים ניתן להתחיל לעסוק בו.

בהמשך ניתן להשלים לימודים של שנתיים המקנים תעודת הנדסאי או טכנאי. התעודה פותחת דלת ישירה ומהירה אל שוק העבודה עם התמחות במקצועות כמו אנימציה, תוכנה, מכשור בקרה ורבים נוספים.

כמו כן, ניתן לעשות תואר ראשון ומקיף בתחומים שונים כמו ביוטכנולוגיה, מחשבים, הנדסת תעשייה וניהול, הנדסת תוכנה ועוד.

מרכז הלימודים וההכשרה האקריו

האקריו היא מהמובילות בתחום הלימוד וההכשרה בהייטק. ניתן ללמוד שם מקצועות שונים, כמו בדיקות תוכנה, סייבר ואבטחת מידע, ניהול מערכות מידע, אנימציה בתלת מימד, פיתוח אפליקציות, דוט נט, Full Stack, עיצוב גרפי, שיווק באינטרנט ולינוקס.

בקורסים קיים דגש גם על החלק התאורטי וגם על החלק הפרקטי ובכך כל סטודנט שיגיע להאקריו ייצא עם הכלים הטובים ביותר לתעשייה. כמו כן, גם ההשמה בהייטק חשובה לא פחות וגם על כך האקריו שמה דגש חזק ודואגת לבוגרים שלה.תגובות: 0

נגישות