שעון של אן קליין ב-40 דולר, 15 דולר הנחה באייטיונס ורמקול אלחוטי של אמזון במבצע - אתרי הקניות הבינלאומיים מציעים סיילים לסוף השנה

שעון של אן קליין ב-40 דולר, 15 דולר הנחה באייטיונס ורמקול אלחוטי של אמזון במבצע – אתרי הקניות הבינלאומיים מציעים סיילים לסוף השנה

אחרי הסינגלס דיי והבלאק פריידי, מגיעות מכירות סוף השנה. מישהו אמר מעיל בפחות מ-10 דולר?

סוף השנה קרב, ובעולם (בעיקר הנוצרי) קדחת המתנות בעיצומה. הישראלים כמובן לא מחמיצים סיבה לשופינג טוב, אז הנה כמה מהמבצעים השווים באתרים בחו"ל:

אמזון

תכשיטים של אן קליין בהנחות של עשרות דולרים. כך למשל, השעון בתמונה, המעוטר ב-59 קריסטלי סברובסקי, נמכר בהנחה של כ-54 דולר – כלומר, כעת הוא נמכר בכ-40 דולר, שהם כ-155 שקל, במקום בכ-94 שקל. 

שעון אן טיילור אמזון

אמזון כמובן גם מקדמת את המוצרים שלה ומציעה עליהם הנחות. אחד המוצרים הפופולריים הוא Amazon Tap – רמקול בלוטות' אלחוטי המופעל באמצעות אלכסה, שנמכר בהנחה של 40 דולר – בכ-90 דולר במקום 130. הגימיק ברמקול הזה הוא שכדי להפעילו מספיק להקיש עליו ולבקש את השיר שרוצים. כאשר הרמקול מחובר לאינטרנט, אפשר לבקש ממנו להקריא את החדשות, לדעת מה מזג האוויר ואפילו להזמין פיצה. 

 אמזון רמקול

וולמארט

גיימינג הוא אחד ממוקדי הביקוש למתנות לחג. בוולמארט נמכר המשחק החדש, שיצא במאי האחרון, Call of Duty Infinite Warfare ל-Xbox One ב-40 דולר, שהם כ-155 שקל.

call of duty

מה שעוד בולט בוולמארט הם מחירי הבגדים, כולל מעילים ופריטי חורף בכמה דולרים בלבד. בתוך קטגוריית הביגוד יש מענה, בין היתר, לגברים גבוהים וגדולים – קטגוריה שפה בארץ סובלת הן מהיצע נמוך והן ממחירים גבוהים.

הנה דוגמה למעיל המיועד לגברים במידות גדולות, שכאן בארץ היה מן הסתם עולה מאות רבות של שקלים, ובוולמארט הוא עולה כעת כ-6 דולר, לאחר שירד מ-12 דולר. מדובר במעיל קל משקל המוצע במגוון צבעים, כולל אדום וכתום, במידות שמתחיל ב-3X ומגיעות ל-5X.

eBay

אם אתם משתמשים ב-iTunes של אפל, תוכלו לקבל 15 דולר הנחה על כרטיס (גיפט קארד) של איי-טיונס בשווי 100 דולר. כלומר, מחירו יהיה 85 דולר במקום 100 דולר, שהם כ-330 שקל במקון כ-387 שקל.

itunes card

אוזניות ספורט של פיליפס, שמחירן המקורי כ-20 דולר, נמכרות כעת במחיר נמוך במיוחד של 6 דולר. למעשה, מחיר המשלוח יקר יותר ממחיר המוצר עצמו – כ-13 דולר, אך בקנייה של 3 מוצרים מקבלים הנחה של עוד 5%.

אוזניות פיליפס

 גם מוצרים לכושר, אימון ופיזיותרפיה אפשר למצוא במחיר נמוך. כך למשל כדור הפיזיו, המכונה גם כדור פיטבול או כדור פילאטיס ומשמש לעיתים קרובות נשים בהריון – נמכר בכ-9 ליש"ט (כ-45 שקל) בקוטר 55 ס"מ.

כדור פיזיו

 

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
תגובות: 0

נגישות