אפליקציה להזמנת דוגווקר מקצועי ומנוסה

אפליקציה להזמנת דוגווקר מקצועי ומנוסה

טיול עם הכלב הוא מבחינת רבים אתגר – בין אם משום שהם לא נמצאים בבית, בין אם משום שיש להם מגבלה פיזית, ובין אם מזג האוויר לעתים קיצוני. הפתרון פשוט – הזמנת דוגווקר (dog walker). אפשר לקבל המלצות מחברים ואפשר גם להוריד אפליקציית דוגווקר

(תוכן פרסומי)

הכלב נחשב לחברו הטוב ביותר של האדם עוד משחר ההיסטוריה, וישראלים רבים מגדלים כלבים להנאתם.

הנה כמה נתונים שאולי לא הכרתם על כלבים, בני אדם ומה שביניהם: כחצי מיליון כלבים רשומים במאגר של המרכז הארצי לרישום כלבים במשרד החקלאות, מדי שנה נולדים למעלה מ-21 אלף כלבים חדשים, והעיר בה יש את מספר הכלבים הרב ביותר היא תל אביב.

אלא שגידול כלב אינו דבר של מה בכך, יש לדאוג לכל צרכיו, לרבות אוכל, מים, חיסונים, טיפולים אצל וטרינר וכמובן טיולים, לפחות שלוש פעמים ביום.


מזמינים דוגווקר באפליקציה

לצערנו, לא כולם מסוגלים לטייל עם הכלב שלוש פעמים ביום, כחצי שעה בכל פעם. רובנו עובדים 8-9 שעות ביום, ויש לנו סידורים שונים, מחויבויות וחיי חברה העלולים לפגום בטיפול המסור שאנו מעוניינים להעניק לכלב האהוב ולחבר הטוב שלנו. מה עושים? הפתרון פשוט למדי, באמצעות אפליקציה ידידותית למשתמש אפשר להזמין בקליק מהיר דוגווקר מקצועי ומנוסה הנמצא באזור המגורים שלנו.

מחיר דוגווקר אינו גבוה וכל אחד יכול להרשות את השירות לעצמו, לכן במקום לחפש נער או נערה באזור המגורים להולכת הכלב כאשר אנו עובדים או שוהים שעות ארוכות מחוץ לבית, מזמינים בקליק דוגווקר באפליקציה וזוכים לשירות מעולה, לנו וכמובן לכלב האהוב והיקר שלנו.

מי צריך שירות דוגווקר?

דוגווקר הוא מושג מוכר בקרב מגדלי כלבים, זהו שירות הולכת כלבים על ידי אדם מקצועי ואמין שתפקידו לקחת את הכלב שלנו לטיולים באורך חצי שעה עד שעה, לפי הבחירה שלנו.

שירות זה נפוץ ברחבי ארצות הברית, קנדה ומדינות נוספות בעולם. בשנים האחרונות הדרישה לדוגווקרים הולכת וגוברת גם בישראל, לנוכח העובדה כי אנו עובדים שעות ארוכות ומבלים הרבה מחוץ לבית.

למעשה, שירות דוגווקר מיועד לכל בעלי הכלבים, זהו פתרון נוח ויעיל המאפשר לנו לדאוג לצרכיו של הכלב. כל מי שמגדל כלב כחיית מחמד יודע כי מעבר למילוי קערת האוכל יש לטייל עם הכלב בבוקר, בצהריים ובערב, עדיף יותר. אנשי המקצוע ממליצים לטייל עם הכלב בחוץ כחצי שעה בכל פעם, אך המציאות היא שאנו מתקשים לעשות זאת בגלל אורח החיים המודרני והלחץ הרב בו אנו שרויים מדי יום.

מחיר משתלם לשירותי הולכת כלבים

כאמור, באמצעות אפליקציה נוחה ומתקדמת אפשר להזמין שירותי דוגווקר וליהנות ממחירים אטרקטיביים וממגוון אפשרויות נוספות. מחיר דוגווקר נקבע לפי משך הטיול, ניתן לבחור טיולים באורך 20, 30, 40 או 60 דקות.

אגב, אם אתם מגדלים שני כלבים, תקבלו מחיר דוגווקר זול יותר, ויש לשלם תוספת של 50% בלבד ממחיר הבסיס להולכת כלב אחד.

כדאי לדעת כי באפליקציה ניתן לעקוב בזמן אמת אחרי הטיול של הכלב עם הדוגווקר, וזוכים למידע מפורט היכן הכלב טייל, כמה זמן ארך הטיול והאם היו בעיות בדרך. כמו כן, האפליקציה כוללת שירותים נוספים כמו דוג סיטינג בפנסיון ביתי ועוד.

עוד כתבות מעניינות בפואנטה:מאמרים אחרונים
נגישות