השכרת רכב לאירועים

השכרת רכב לאירועים

מעוניינים בפתרון תחבורה חגיגי לזמן קצר ולא ממש יכולים להשתמש ברכב הפרטי שנמצא אצלכם בחנייה? הפתרון הכי טוב הוא לשכור רכב לאירועים וליהנות משורה ארוכה של יתרונות. בנוסף, כדאי שתבחרו רכב שעולה בקנה אחד עם אופי האירוע ומסגרת התקציב. הנה כל הפרטים

השכרת רכב לאירועים

תוכן מקודם

אירועים חשובים של פעם בחיים כמו חתונה או בר מצווה מחייבים את כל המעורבים לחשוב מחוץ לקופסא. בין היתר, יש לקחת בחשבון את האופן שבו מגיעים לאירוע.

הנסיעה היא חלק בלתי נפרד מהאירוע והיא תקבע עד כמה תהיו רעננים, מרוצים ומלאי אנרגיה לאורך הערב. עם זאת, אתם כמובן לא יכולים להגיע בתחבורה ציבורית והרכב הפרטי הוא גם לא תמיד אופציה. הפתרון הוא לשכור רכב וליהנות מיתרונות רבים.

השכרת רכב לאירועים תאפשר לכם להגשים את החלום ולהגיע לאירוע עם דגם יוקרתי ואקסקלוסיבי. במידה ואתם מתלבטים בין האופציות הקיימות, יש לפחות 3 דגמים שיספקו לכם את המענה הנדרש:

1. רכב מרצדס

אין מישהו שלא מזהה את המותג מרצדס עם רכבים יוקרתיים. מי שלא מוכן להתפשר על פחות מהטוב ביותר יכול לעשות זאת עם אחד הדגמים של רכבי מרצדס, לפנק גם את החברים או לדאוג לכל בני המשפחה.

המחיר של השכרת רכב לאירוע נקבע לפי משך הזמן, המרחק והדגם. בהשכרת דגמי מרצדס תצטרכו לשלם תוספת מחיר לא מבוטלת, אך זו הוצאה ששווה את ההשקעה. בשורה התחתונה, אירועים יש רק לעיתים רחוקות ומי יודע מתי תקבלו הזדמנות נוספת.

2. ג'יפ

נסיעה לאירועים מסוימים לא חייבת להיות בגובה של שאר הרכבים בכביש. ניתן להרים את הרף ולהתעניין בהשכרת ג'יפ, גם בשביל לנסוע בצורה מפנקת לאירוע וגם בשביל להתגבר על תנאי שטח קשים או מכשולים לא צפויים. אם למשל אתם מתכננים להתחתן באמצע יער או בשמורת טבע, סביר להניח שהג'יפ הוא הרכב היחיד שיבטיח שלא תיתקעו.

השכרת ג'יפ גם היא יקרה בהשוואה לשאר הדגמים אבל היתרון הוא שתוכלו להביא איתכם ציוד ומזוודות. כמו כן, בתוך ג'יפים יש הרבה מקום ואין סיבה לדאוג מצפיפות.

3. רכב קרוסאובר

דגמי קרוסואבר מייצגים שילוב בין רכב יוקרתי לבין ג'יפ גבוה. עם השכרת דגם crossover תוכלו ליהנות מכל היתרונות בלי לחרוג מתוך מסגרת התקציב. יש הרבה דגמים של רכבים מן הסוג הזה וכמובן שאין צורך ברישיון מיוחד כדי לנהוג עליהם. תוכלו למנות חבר קרוב שיסיע אתכם לאירוע או לנצל את השעות המוקדמות לנהיגה עצמית.

דגמי קרוסאובר משלבים בין המאפיינים של הרכב היוקרתי והג'יפ. מצד אחד יש בהם הרבה מקום פנוי וניתן לנסוע איתם גם בתנאי שטח, ומצד שני הם מרשימים מבחוץ ויוקרתיים מבפנים. אפשר לברר על חברות השכרה שמציעות את הדגמים האלה ולהגיע לאירוע בראש שקט.

תגובות: 0

נגישות