5 טיפים לשדרוג נראות המסעדה שלכם

5 טיפים לשדרוג נראות המסעדה שלכם

בשביל לשדרג את המסעדה תצטרכו לבחור בצורה נכונה את הרהיטים. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לעשות זאת בלי לחרוג מתוך מסגרת התקציב

צילום: אתר Pixabay

תוכן מקודם

הנראות של המסעדה תקבע כמה לקוחות ייכנסו אליה, כמה זמן יבלו הסועדים מול התפריט ומה יהיה החשבון בסוף הערב.

במקביל, העיצוב צריך להיות מספיק נוח בשביל העובדים בתוך המסעדה ועובדי המטבח מאחורי הקלעים.

אבל איך משדרגים את העיצוב ובאיזה רהיטים כדאי להתמקד? קבלו 5 טיפים בסיסיים:

1. בחרו כסאות עמידים

העמידות של הכסאות תמנע עוגמת נפש מיותרת או חלילה נפילות של הלקוחות. את העמידות של הכסאות תוכלו לבדוק באמצעות השוואה בין רהיטים שונים ותוך מתן עדיפות לריהוט ייעודי.

במילים אחרות, יש הבדל בין ריהוט למסעדות איכותי לבין ריהוט ביתי סטנדרטי ועבורכם כבעלי עסק יש לכך משמעות גדולה מאוד. עם זאת, כמובן שהעמידות של הכסאות במסעדה לא צריכה לבוא על חשבון מראה אסתטי, מעוצב ועדכני.

2. שימו לב לניקיון השולחנות

שולחן משמש ככרטיס הביקור של המסעדה וזה הרהיט הראשון שהלקוחות שלכם יראו מקרוב. מכאן שהשולחן חייב להיות כל הזמן מבריק, נקי ומזמין. בשביל לשמור על ניקיון השולחן תצטרכו לבדוק מאיזה חומרי גלם הוא עשוי.

תנו עדיפות לשולחנות שקל לנקות וכך תקלו על העובדים ותפנו להם זמן לפעולות נוספות. בנוסף, זכרו שהשולחנות אמורים לשרת אתכם ואת הסועדים לאורך זמן ולכן הניקיון צריך להיות קבוע ואינטנסיבי.

3. השקיעו בריהוט למטבח

מה שקורה מאחורי הקלעים של המסעדה חשוב לא פחות מאשר מה שמתרחש מול עיני הסועדים. בתוך המטבח תצטרכו לבחור ריהוט פונקציונאלי, נוח, נגיש, זמין ובטיחותי. יש למשל רהיטים שמשולבים בתוך אמצעי קירור ורהיטים שהתפקיד שלהם הוא להסתיר תנורים תעשייתיים, מפוחים, מפזרי אוויר וכן הלאה.

השקיעו בריהוט במטבח וכך לא תגיעו למצב שבו פעילות המסעדה נפגעת בגלל בלאי ושחיקה. במידת הצורך תוכלו להתייעץ עם אנשי מקצוע ולערב נציגים של רשויות כיבוי האש או הרשות המקומית כדי לוודא עמידה בתנאי הרישיון.

 

4. פזרו פתרונות אחסון

אין הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני בפני הלקוחות ואחת הדרכים לשפר אותו בצורה דרמטית היא לפזר כמה שיותר פתרונות אחסון. אתם יכולים להשתמש בארונות, מדפים או מגירות ולהכניס לתוכם את הסכו"ם והציוד שלא נמצא בשימוש.

פתרונות אחסון יעזרו לכם לשמור על הסדר והארגון וימנעו תחושה של אנדרלמוסיה אפילו בשעות הכי לחוצות של המסעדה.

beer garden 2397726 960 720

5. השתמשו בריהוט מודולרי

יש כיום המון רהיטים מודולאריים למסעדות שבהם ניתן להשתמש על מנת לרענן את העיצוב אחת לתקופה מסוימת, אבל בלי לקנות רהיטים חדשים או לחרוג מתוך התקציב הקיים.

את הריהוט הזה תמצאו בחנויות שמתמחות בעסקים ובקטלוגים שכוללים שולחנות אוכל, כסאות בר או מערכות ישיבה לפינות המתנה בכניסה למסעדה.

תגובות: 0

נגישות