דיסני פלוס בישראל בקרוב - מה תראו שם וכמה תשלמו?

דיסני פלוס בישראל בקרוב – מה תראו שם וכמה תשלמו?

השקת דיסני פלוס בישראל קרובה מתמיד, וגם ישראלים יוכלו לצפות בשירות הסטרימינג המצליח. כמה זה יעלה ומה תוכלו לראות?

דיסני פלוס בישראל

אחרי נטפליקס, אמזון פריים וידאו ואפל TV, יש צפי להגעת דיסני פלוס לישראל תוך 3 חודשים. העיתון כלכליסט פרסם כי כבר בחודש ספטמבר יוכלו גם הצרכנים הישראלים ליהנות משירות הסטרימינג המצליח של דיסני. כאן חשוב להזכיר שכיום דיסני היא מעצמת תוכן החולשת על אינספור תכנים, הרבה מעבר לסרטים המצוירים שעולים לנו בראש. דיסני היא הבעלים של PIXAR ושל מארוול, ואפילו של נשיונל גי'אוגרפיק – ושירות הסטרימינג שלה הוא מאגר כמעט אינסופי של תוכן לכל גיל.

רוצים לשמוע עוד על דיסני פלוס? האזינו לפודקאסט טריפל

דיסני פלוס ישראל – מה יהיו העלויות?

לא ידוע עדיין מה יהיה מחיר דיסני פלוס בישראל. עם זאת, אפשר לבחון את המחיר בארה"ב ולהניח שהמחיר בארץ יהיה די דומה.

בארה"ב השירות עולה 8 דולר בחודש, שהם כ-26 ש"ח.

בניגוד לנטפליקס, דיסני לא מציעה 3 מדרגות מחיר – והחבילה שהיא מציעה היא באיכות 4K. זה הופך אותה לזולה משמעותית בהשוואה לנטפליקס.

המחיר של דיסני פלוס עלה רק לאחרונה מ-7 ל-8 דולר בחודש, ויש להניח שהוא יעלה שוב כמה פעמים בשנים הקרובות – אך עדיין מדובר במחיר נמוך יחסית.

אגב, במרץ 2021 דווח כי לחברה יש כבר 130 מיליון מנויים, וזה עוד לפני שהיא פתחה את הגישה במדינות רבות בעולם. המשמעות היא שקצב ההתרחבות שלה מהיר מאוד, במיוחד בהשוואה לנטפליקס שהצליחה להגיע למספר כזה של מנויים רק אחרי כמה שנות פעילות.

דיסני פלוס, אמזון פריים, אפל TV פלוס או נטפליקס?

המבחר העומד בפני הצופים הישראלים הולך וגדל. לצד חברות הטלוויזיה הישראליות (הוט, יס, סלקום TV ופרטנר TVׂ), יש מגוון שירותי סטרימינג.

נזכיר כי חוץ מנטפליקס – אשר הושקה בישראל באופן רשמי חפני מספר שנים והפכה להיות שירו הסטרימינג הראשי והמוכר ביותר בארץ, יש לצרכנים הישראליים אפשרות להצטרף גם לאמזון פריים וידאו. בעבר התוכן באמזון לא היה מתורגם, אבל כעת הוא כן.
נזכיר כי פרטנר מציעה חבילה של פרטנר TV עם אמזון פריים וידאו, כאשר השירות של אמזון הוא חינם לחצי שנה.

פרטנר גם מציעה חבילת פרטנר TV עם נטפליקס ב-99 ש"ח.

שירות הסטרימינג של אפל – אפל TV פלוס מוצע בישראל מיום השקתו, והוא זמין להרבה צרכנים חינם בתקופה שאחרי רכישת מוצר של אפל. השירות הזה מתורגם לעברית מרגע ההשקה.

פואנטה

אז מה עדיף?

האמת היא שאם דיסני פלוס בישראל יעלה כ-26 ש"ח בחודש, המחיר של אמזון פריים וידאו דומה, אפל TV פלוס עולה פחות מ-20 שקל לחודש ונטפליקס כ-60 ש"ח בחודש – אפשר להיות מנויים של כל השירותים הללו מבלי להתרושש…

מדובר בשירותי טלוויזיה זולים – ולא חייבים לבחור.

מי שכן עלול להיפגע מהגעת דיסני פלוס לארץ הן דווקא חברות הטלוויזיה הגדולות, כמו יס והוט, כי הן יותר יקרות.

היה לכם מעניין?
פרגנו לנו בלייק כאן למטה. זה קל..

קראו עוד חדשות צרכנות באתר פואנטה

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...

מעוניינים לפרסם בפואנטה?

השאירו פרטים וקבלו דרך קיצור ללקוחות שלכם!


    תגובות: 0

    נגישות