סרטים בנטפליקס או סדרות מומלצות בנטפליקס? זו התחזית למרץ 2020

סרטים מומלצים בנטפליקס או סדרות מומלצות בנטפליקס? זו התחזית למרץ 2020

פואנטה מציצה אל הסדרות בנטפליקס ואל כמה סרטים בנטפליקס שעולים לשידור במרץ 2020: אם מתחשק לכם לקבל המלצות צפייה לסרט באיטלקית או לסדרה עם קצת יידיש – הנה הפרטים
להמלצות על סרטים בנטפליקס בתקופה הקרובה – לחצו כאן

אישה חרדית מברוקלין שבורחת מהקהילה (שירה האס הישראלית), תלמידים בתיכון שהתרחש בו רצח ונער אמיץ שצריך למסור מכתב למלך – המלצות צפייה בנטפליקס לחודש מרץ 2020 נעות בין סדרות בנטפליקס לבין סרטים בנטפליקס בשפות שונות. הנה הצצה:

סדרות בנטפליקס

המורדת (Unorthodox)

unorthodox netflix

סדרה בשלוש שפות – אנגלית, גרמנית ויידיש, על צעירה חרדית מברוקלין שנמלטת מנישואי שידוך ומגיעה לברלין כדי להגשים את חלומה להיות מוזיקאית. העבר, כמה לא מפתיע, רודף אחריה גם לשם.

26.3.20

אוזרק (Ozark): עונה 3

אוזרק (Ozark), דרמת vפשע בכיכובו של ג’ייסון בייטמן, חוזרת לעונה שלישית. במרכז הסדרה זוכת האמי – יועץ פיננסי שגורר את משפחתו משיקגו להרי האוזרק שבמיזורי, כדי להלבין מאות מיליוני דולרים שמטרתם לפרנס ברון סמים.

27.3.20

מכתב למלך (The Letter for the King)

סדרת פנטזיה סוחפת שבמרכזה נער היוצא למסור הודעה סודית למלך שנמצא מעבר להרים. גורלה של הממלכה כולה נתון בידיו. הסדרה מבוססת על ספר הולנדי אך היא סדרה דוברת אנגלית. אורכה 6 פרקים.

20.3.20

אליטה (Elite): עונה 3

 

סדרת הדרמה והאקשן הספרדית, המיועדת לבני נוער, מגיעה מהר מאוד לעונה שלישית. בעונה זו חקירה חדשה נפתחת בעקבות מקרה רצח בבית הספר. התלמידים מנסים להתמודד עם העתיד הצפוי להם, אך העבר ממשיך לרדוף אותם.

13.3.20

סרטים בנטפליקס

הצדק של ספנסר (Spenser Confidential)

סרט אקשן בכיכובו של מארק וולברג על שוטר לשעבר שהוא גם אסיר לשעבר. כאשר הוא משתחרר מהכלא הוא מעוניין לעזוב את בוסטון לתמיד, אך חקירה של רצח אכזרי שואבת אותו בחזרה לצד האפל של בוסטון. מבוסס על סדרת הספרים הפופולרית.

6.3.20

נערות אבודות (Lost Girls)

כאשר בתה בת ה-24 נעלמת לילה אחד, יוצאת אמה לחפש אותה ומוצאת את עצמה מנהלת חקירה עצמאית, אשר מאלצת את המשטרה ואת התקשורת להתמודד עם כמה וכמה מקרי רצח בלתי מפוענחים של שפחות מין. דרמה המבוססת על סיפור אמיתי, בכיכובם של איימי ריאן וגבריאל ביירן.

13.3.20

אולטראס (Ultras)

סרט דובר איטלקית. חייו של סנדרו מגיעים לצומת דרכים כאשר נאסר עליול היכנס לאצטדיון – שהיה ביתו השני. השבועות האחרונות של האליפות האיטלקית נצבעים בצעי מערכת היחסים שיש לו עם אנג'לו – נער צעיר שמחפש מנטור. מדובר בסיפור של התבגרות וחברות בין בני דורות שונים, המתרחש על רקע עולמם של אוהדי כדורגל מושבעים במהלך חמשת השבועות האחרונים של אליפות כדורגל באיטליה.

20.3.20

הפּיר (The Platform)

בכלא שבו האסירים בקומות העליונות אוכלים לשובע ואלה שבקומות התחתונות נאלצים להסתפק בשאריות, אדם אחד מנסה לחולל שינוי כדי שהחלוקה תהיה שווה יותר.

20.3.20

קורטיז (Curtiz)

בזמן שארה"ב מתכוננת להצטרף למלחמת העולם השנייה ב-1942, הבמאי ההונגרי מייקל קורטיז מתמודד עם הפוליטיקה של האולפנים ועם דרמה משפחתית – כל זאת במהלך הצילומים המורכבים לסרט "קזבלנקה".

25.3.20

netflix
דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
תגובות: 0

נגישות