עוד קופון מזויף לשופרסל: זהירות מהודעה שרצה בוואטס אפ

עוד קופון מזויף לשופרסל: זהירות מהודעה שרצה בוואטס אפ

שוב מופץ קופון מזויף לשופרסל שבו לכאורה מובטח למי שייכנס לאתר הרשת לקבל 2000 ש"ח. היכנסו לכתבה ובדקו אם קיבלתם מסרון כזה

קופון מזויף לשופרסל

 

מסתבר שלא רק פראיירים לא מתים אלא רק מתחלפים, גם נוכלים… ביממה האחרונה שוב מופץ בוואטס אפ קופון מזויף לשופרסל. מדובר בהונאת פישינג שבה מופץ קופון לשופרסל אשר לכאורה חוגגת 60 שנה ונותנת למי שייכנס לאתר שלה מתנה של שובר בסך 2000 ש"ח. זה כמובן לא נכון ושופרסל לא מחלקת מתנות.

אוהבים עדכוני טכנולוגיה? לחצו להצטרפות לקבוצת הפייסבוק שלנו >> 

הנוכלים כמובן הוסיפו את לוגו שופרסל בחלק העליון ויצרו נראות שמשדרת תחושה שאכן מדובר בהודעה של שופרסל – אבל זו התחזות שמבוצעת באמצעות עבודת פוטושופ פשוטה.

קופון מזויף לשופרסל – הרשת פרסמה אזהרה

לפי הודעת שופרסל, בימים האחרונים מועברת הודעת וואטסאפ תחת הכותרת "שופרסל 60 שנה", הקוראת להיכנס לאתר המתחזה לאתר שופרסל ובמסגרתו ניתן לזכות לכאורה בכרטיס מתנה בשווי 2,000 ₪.

קופון מזויף לשופרסל קופון מזויף לשופרסל

מהרשת נמסר כי אין מדובר בפעילות רשמית של שופרסל, אלא בהונאה פרסומית ובהתחזות שמטרתה איסוף מידע ("פישינג") מלקוחות: "לשמירה על פרטיותכם, הנכם מתבקשים שלא להיכנס לקישור המדובר, לא להזין בו פרטים ולא להפיצו הלאה".

שופרסל הגישה תלונה במשטרה – אולם אי אפשר שלא לתהות מה עלה בגורלן של תלונות קודמות, משום שבדיוק אותו קופון מזויף עם הבטחה דומה כבר הובטח בעבר.

מדובר בהודעה שהופצה לפחות פעם אחת בשנת 2018, ובה היה כתוב ש"שופרסל חוגגת 60 שנה ומחלקת שובר של 900 ש"ח, כפי שפרסמנו כאן באתר פואנטה.

זהירות מהודעות פישינג

בכל מקרה, על הצרכנים להיות עירניים ובמקרה שהם מקבלים איזושהי הודעה קופון לשופרסל אשר לא מגיעה מהרשת עצמה, להבין שזהו קופון מזויף לשופרסל שמטרתו לפתות אותם להיכנס לקישור פיקטיבי שממנו ישאבו את פרטיהם האישיים.

פואנטה בטלגרם

אסור להפיץ את הודעת הוואטס אפ ורצוי מאוד שלא ללחוץ כלל על הקישור.

הודעות מסוג זה נקראות הודעות פישינג (PHISHING) ומטרתן להוביל את הגולש לאתר מתחזה שבו בדרך כלל מבקשים ממנו להשאיר פרטים מזהים. עם הפרטים האלה אפשר לעשות אחר כך פעולות רבות – החל ממכירתם ועד שימוש בהם כדי להזיק לגולש, לגנוב את זהותו ואף גרוע מזה.
 

  

היה לכם מעניין? תהיו נחמדים, פרגנו לנו בלייק כאן למטה. זה קל… 

 
מעוניינים לפרסם בפואנטה?

השאירו פרטים וקבלו דרך קיצור ללקוחות שלכם!    תגובות: 0

    נגישות