אמזון הישראלי? אתר רמי לוי SHOPPING הושק: ממוצרי חשמל עד ריהוט גן

אמזון הישראלי? אתר רמי לוי SHOPPING הושק: ממוצרי חשמל עד ריהוט גן

לרגל ההשקה, השוואת מחירים בין אתר רמי לוי שופינג לאתרים המתחרים מגלה אם משתלם לקנות שם מכונת גילוח, תוספי תזונה או קרם לילה של לוריאל

רמי לוי SHOPPING
רמי לוי משיק את "רמי לוי שופינג"

 

אתר רמי לוי פועל כבר כמה שנים – זה לא חדש, אבל עד כה מדובר היה בגרסת האונליין של הסופרמרקטים שלו. לאחרונה מי שנכנס לאתר רמי לוי מגלה שם תת-אתר חדש: רמי לוי SHOPPING. באתר הזה לא נמכרים ירקות או חומרי ניקוי, אלא מוצרי חשמל, מוצרי טיפוח, בישום, אלכוהול פרימיום ותוספי תזונה – ואפשר לראות את הקטגוריות שצפויות להיפתח בקרוב: מוצרי חשמל, ריהוט וריהוט גן מוצרים לילדים ועוד. למעשה, "רמי לוי שופינג" הוא אתר כלבו, בדומה לשופרסל אונליין או לעזריאלי.קום. כאמור, הוא לא אתר נפרד אלא חלק מאתר רמי לוי.

מי שמכיר את רמי לוי יודע שהוא תמיד מכוון גבוה, ולא מן הנמנע שהשאיפה שלו היא להיות אמזון הישראלי. כמובן שכדי שזה יקרה, לוי צריך יהיה לאמץ את המודל של אמזון, שבו יש מוכרים עצמאיים שמשווקים דרך אתר רמי לוי – ובינתיים זה לא כך, אבל אנחנו רק בתחילת הדרך.

כרגע יש רק כמה קטגוריות שאפשר להזמין באתר רמי לוי SHOPPING: מוצרי חשמל, טיפוח ואלכוהול, אבל בקרוב יימכרו גם מחשבים, טלפונים סלולריים, מוצרים לילדים, מוצרים לגינה, מוצרי ספורט ועוד.

כמה עולה משלוח באתר רמי לוי שופינג?

כאשר מזמינים אונליין, אי אפשר להתעלם מעלות המשלוח. יש אתרים שבהם המשלוח חינם, כמו טרמינל X, אבל דווקא אצל המתחרים של רמי לוי שופינג, כמו עזריאלי.קום או שופרסל אונליין, המשלוח עולה ללקוח עוד כסף ומייקר את הקנייה.

באתר רמי לוי Shopping בקנייה מעל 100 ש"ח – המשלוח חינם, והרי לא קשה להגיע ל-100 ש"ח, כך שרוב הלקוחות ישלמו רק את מחיר המוצר.

רמי לוי שופינג – השוואת מחירים

כמובן, רמי לוי אוהב להיות הכי זול והוא בדרך כלל גם מצליח, אבל תמיד שווה לעשות השוואת מחירים/

רמי לוי SHOPPING – השוואת מחירי מוצרי טיפוח

השוואת מחירים של מספר מוצרי טיפוח אקראיים מגלה שהמחירים באתר רמי לוי שופינג אכן אטרקטיביים – בטח בהשוואה לאתר סופר-פארם אונליין. עם זאת, מחירי המבצע באתרים המתחרים נמוכים יותר, כך שחשוב להשוות ממש סמוך לקנייה.

רמי לוי שופינג סופר-פארם אונליין עזריאלי.קום שופרסל אונליין KSP
לוריאל
AGE PERFECT
RENAISSANCE CELL – קרם לילה
110 ש"ח 125 ש"ח 120 ש"ח
(במבצע: 90 ש"ח)
110 ש"ח
(במבצע : 77 ש"ח)
רבלון מסקרה שחורה  VOLUMAZING 53 ש"ח 70 ש"ח 42 ש"ח 70
ׁׁ(49 במבצע)
בראון מכונת גילוח BT3221 132 ש"ח 149 ש"ח 170 ש"ח 160 ש"ח 125 ש"ח
לחצו להזמנה
ברזל COMFORT אלטמן 130 ש"ח 128 ש"ח 128 ש"ח
(70 במבצע)

 

רמי לוי לא נח

נזכיר כי בשנה החולפת רמי לוי עשה כמה צעדים משמעותיים – החל ברכישת חברת התעופה ישראייר, דרך השקת "הארנק" (הארנק הדיגיטלי של הרשת) ועד השקת רשת חנויות ללא קופה Q (שם הוא מחזיק בחברה שמפתחת את הטכנולוגיה).

 


היה לכם מעניין?
פרגנו לנו בלייק כאן למטה. זה קל..

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
תגובות: 0

נגישות