דגם LG G6 נחשף: יאפשר אחיזה ביד אחת ויושק בישראל לפני מדינות אחרות - פואנטה

דגם LG G6 נחשף: יאפשר אחיזה ביד אחת ויושק בישראל לפני מדינות אחרות

הממשק דומה לזה של ה-G5, וגולת הכותרת שלו היא עמידות למים ואבק

בזמן שבארץ מתמודדת רונלייט, יבואנית LG, עם בקשה לתביעה ייצוגית בגין תקלות במכשיר ה-LG G5, הוכרז לפני שעה קלה בתערוכת הסלולר בברצלונה ממשיכו, LG G6. המכשיר ישווק בישראל לפני שאר מדינות העולם (מלבד קוריאה).

הדגם חדש מתאפיין בצג של 5.7 אינץ’ ובעיצוב צר, שמטרתו לאפשר למשתמש להחזיקו ביד אחת. יחס התצוגה הוא 18:9 (לעומת 16:9 במכשירים אחרים). לדגם צג FullVision® QHD.

הממשק דומה לזה של ה-G5, וגולת הכותרת שלו היא עמידות למים ואבק. כמו אצל המתחרים סמסונג גלקסי S7 ואייפון 7 – הכוונה היא לא לעמידות בתנאים של צלילה מתמשכת במעמקי ים, אלא לעמידות של עד 30 דקות שהייה במים, בעומק של 1.5 מטר. הדבר בא על חשבון העובדה שהדגם לא מודולרי, בניגוד לקודמו.

המכשיר יימכר עם שתי אפשרויות לזיכרון – 32 ג’יגה ו-64 ג’יגה.

עוד מתאפיין המכשיר ב-4 ג’יגה בייט זיכרון RAM ובסוללה של 3,300 מילי אמפר.

העיצוב אלגנטי ולמרות שהמסך גדל לעומת המסך של ה-G5, ממדי המכשיר נותרו דומים. פינותיו מעוגלות ומערכת הפעלה היא אנדרואיד נוגט. השוליים צרים, כשנוכחות השוליים העליונים מצטמצמת הודות לסידור מחדש של המצלמה, החיישן והרמקול בשורה בצד הקדמי העליון. הפינות המעוגלות אמורות גם לפזר את עוצמת המכה במקרה שהטלפון נופל.

המסך, לדברי החברה שודרג ושופר. בחברה הכריזו ש-LG G6 הוא הסמארטפון הראשון המציע Dolby Vision וכי המכשיר תומך גם בתקן HDR10, כאשר שני התקנים הללו הם הסטנדרט החדש של צפייה באיכות HDR, טכנולוגיה המאפשרת צפייה במגוון צבעים רחב יותר עם בהירות ברמה גבוהה ביותר. 

למצלמה האחורית עדשה קבועה של 13 מגה פיקסל, והמצלמה הקדמית היא של 5 מגה פיקסל עם עדשה רחבה של עד 100 מעלות.

המכשיר בנוי מאלומיניום וזכוכית ומגיע בצבעי לבן, פלטינום ושחור. 

תגובות: 0

נגישות