המלצות על סדרות בנטפליקס וסרטים שעולים באפריל: בית הנייר חוזרת!

סדרות מומלצות בנטפליקס וסרטים שעולים באפריל: בית הנייר חוזרת!

עוד סדרות מומלצות בנטפליקס לחודש אפריל – בית הפרחים והממלכה האחרונה. ויש גם המלצות צפייה על סרטים בנטפליקס, דוקומנטרי ותוכן לילדים. פואנטה עם הפרטים

המלצות על סדרות בנטפליקס
להמלצות צפייה בנטפליקס במאי 2020 לחצו כאן

המלצות צפייה בנטפליקס מבוקשות כל שנה, אבל בימי הקורונה יש ביקוש מיוחד להמלצות על סדרות בנטפליקס, סרטים ועוד. אם חיכיתם לפאודה בנטפליקס, תצטרכו להתאזר בסבלנות ככל הנראה עד חודש יוני. בעל העולם עולה כבר באפריל פאודה עונה 4 בנטפליקס, אבל כאן בישראל זה ייקח עוד כחודשיים. אז מה כן? העונה הרביעית של בית הנייר…

אגב, כפי שפרסמנו כאן באתר פואנטה, בישראל ובמדינות אחרות בעולם, נטפליקס הורידה את רוחב הפס כדי להקל על תעבורת האינטרנט, אשר עלתה משמעותי מאז שתושבי העולם כולו נכנסו להסגר בבתים. כל הפרטים – בכתבה נטפליקס תוריד את איכות הצפייה לבקשת משרד התקשורת.

אז מה מחכה לנו באפריל בנטפליקס ועם איזה תוכן נעביר את הזמן בבית,  לאור הגבלות התנועה החמורות? פואנטה עם המלצות לסדרות בנטפליקס שחוזרות לעונות חדשות או עולות לראשונה. ויש כמובן גם סרטים ותוכן לילדים.

קבלו את כל העדכונים החמים גם בטלגרם של פואנטה >

הצטרפו לקבוצת הטלוויזיה של פואנטה בפייסבוק >

בית הנייר (La casa de papel) – עונה 4

אם כבר קורונה ואם כבר הסגר, לפחות אפשר להעביר את הזמן עם "בית הנייר". הסדרה דוברת הספרדית היא ללא ספק בין הראויות ביותר לתואר "סדרות מומלצות בנטפליקס".

מה שעוד משמח הוא שבית הנייר חוזרת לחיינו ממש בתחילת בחודש. בעונה הזו התוכנית של הפרופסור משתבשת ומסכנת את חייהם של השודדים, שנאלצים להגן על עצמם מפני אויבים בתוך הבנק ומחוצה לו.

3.4.20.

מתלבטים לגבי טלוויזיות מומלצות נטפליקס? היכנסו לכתבה >

בית הנייר: התופעה (LA CASA DE PAPEL: The Phenomenon)

לא רק סדרה, אלא גם סרט על הסדרה.

במועד העלייה של העונה הרביעית של "בית הנייר" לשידור, יעלה בנטפליקס גם סרט שבוחן למה הציתה "בית הנייר" בכל העולם גל של התלהבות ואהדה לחבורה של גנבים נחמדים ולפרופסור שלהם. אם תהיתם כיצד הסדרה נכנסת שוב ושוב לרשימת ההמלצות על סדרות בנטפליקס – צפו בסרט.

הצלחתי! (Nailed It) – עונה 4


חובבי אפייה כושלים מנסים את מזלם בשחזור עוגות מופת עבור פרס של 10,000 דולר. בעונה הרביעית תפגשו בדיוק את אותם מנחים ותצפו בכישלונות מפוארים. ברוכים השבים למטבחים של "הצלחתי!", שבהם כל אחד יכול לזכות.

1.4.20

הממלכה האחרונה (The Last Kingdom): עונה 4

אדוארד ואת'לפלד חלוקים לגבי עתידה של מרסיה ולגבי חלומו של אביהם לאחד את אנגליה, ואות'רד מנסה להשיב לעצמו זכות אבות.

בית הפרחים (The House of Flowers) – עונה 3

בית הפרחים

כשמחפשים המלצות על סדרות בנטפליקס, מגיעים לא במקרה אל הסדרה "בית הפרחים" (אשר בדומה ל"בית הנייר", גם היא דוברת ספרדית, אלא שהיא מתרחשת במכסיקו). לקראת סוף אפריל תעלה לשידור עונה שלישית של הסדרה הקומית האפלה, העוסקת במשפחה עשירה שמסתירה סודות במקסיקו סיטי. תמצאו כאן כל מה שאתם צריכים בסדרת דרמה טובה – כסף, בגידה, מוות…  וזמן הרי יש לכם עכשיו בשפע.

23.4.20

בית הטראסה – טוקיו 2020-2019 (TERRACE HOUSE: TOKYO): חלק 3

אם אנחנו לא יכולים לטוס ליפן וגם לא לצפות באולימפיאדה בטוקיו 2020, לפחות אנחנו יכולים ליהנות מהסדרה המצוינת בית הטראסה, שמככבת גם היא ברשימת ההמלצות על סדרות בנטפליקס לחודש אפריל.

בעונה הרביעית החיים בטוקיו ממשיכים. בבית יש דלתות שנפתחות, אחרות שנסגרות, קשרים שנוצרים ואחרים שעומדים למבחן. רוקה מתכונן לצעד הבא, והאנה עומדת לפני תחרות.

7.4.20

טוני נולד מחדש (After Life): עונה 2

טוני נולד מחדש

דרמה קומית שמתרחשת בעיירה קטנה ופיקטיבית, ובמרכזה טוני (ריקי ג'רוויס), כתב בעיתון המקומי שחייו נעצרו בעקבות מותה של אשתו האהובה מסרטן. בעונה השנייה, טוני ממשיך להיאבק בצער ומנסה להפוך לחבר טוב יותר. כל אחד מהאנשים שסביבו מתמודד עם בעיות משלו, שרק מחמירות בגלל סכנת הסגירה של העיתון המקומי.

24.4.20

אהבה, חתונה והכל מהתחלה (Love Wedding Repeat)

החתונה של אחותו של ג'ק יכולה להתפתח לכל מיני כיוונים. הוא מצידו מתמרן בין אורחים בעייתיים, בלגן כללי, ואולי גם אהבה חדשה.

10.4.20

סרז'יו (Sergio)


סרט מקורי של נטפליקס על תשוקות, אידאלים ומציאות מרה. במרכז הדרמה עומד שליח האו"ם הכריזמטי סרז'יו ויירה דה מלו, שנקלע לסיטואציה מסכנת חיים בעיראק.

17.4.20

תוכנית המערכונים של אלייזה שלזינגר (The Iliza Shlesinger Sketch Show)

אם אתם רוצים לצחוק קצת, מה דעתכם על תוכנית מערכונים? אלייזה שלזינגר מביאה דמויות מופרכות והצצה לתוך החוויה הנשית, לצד ביקורת חברתית שלא דופקת חשבון.

שערורייה במעבדה (How to Fix a Drug Scandal)

סרט דוקומנטרי מקורי של נטפליקס.

בשנת 2011 התגלתה שערורייה מזעזעת – פשעים מחרידים שביצעו שני כימאים במעבדת סמים טשטשו את גבולות הצדק, זעזעו את מערכת המשפט בארה"ב וטלטלו עורכי דין, פקידים בכירים ואינספור אסירים.

1.4.20

פרויקט החפּות: סדרה מוגבלת (The Innocence Files)

הסדרה "פרויקט החפות" היא סדרת מקור דוקומנטרית של נטפליקס, המתחקה אחר שורת הרשעות שווא שנעשו באמצעות הליכים שגויים ותרמיות. הסדרה חושפת את העוול שנגרם לקורבנות ולנאשמים.

15.4.20

משפחת וילובי (The Willoughbys)


אם אתם מחפשים תוכן לילדים בנטפליקס, הנה הצעה: משפחת וילובי הוא סרט אנימציה על ארבעה ילדים שהוריהם האנוכיים נטשו אותם, והם לומדים להתאים את ערכיהם המיושנים לעולם המודרני.

22.4.20

היה לכם מעניין? תהיו נחמדים, פרגנו לנו בלייק!

היה לכם מעניין?
לחצו כאן  ופרגנו לנו בלייק. זה קל... 

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
מאמרים אחרונים
תגובות: 0

נגישות