טלוויזיות סמסונג 2020: פואנטה עם מדריך לצרכן המבולבל

טלוויזיות סמסונג 2020: מדריך לצרכן המבולבל

טווח המחירים והדגמים של טלוויזיות סמסונג 2020 גדול ומבלבל. האם יש טעם לקנות טלוויזיית QLED כשאין כמעט תכנים רלבנטיים? איך תדעו איזו טלוויזיה לבחור?
בימים האחרונים הגיעו לחנויות טלוויזיות סמסונג 2020. מי שמחליט לקנות טלוויזיה חכמה סמסונג, נתקל בטווח מחירים רחב (החל מ-2,500 ש"ח), במגוון רחב מאוד של דגמים, ובמושגים כמו QLED, 8K, בינה מלאכותית ועוד. הגדלים מתחילים ב-32 אינץ' ומגיעים עד 98 אינץ'. דגמי הדגל של סמסונג הם טלוויזיות QLED 8K, שמגיעות בגדלים גדולים ובמחירים גבוהים יחסית. כמובן, יש מסכים פחות משוכללים ויותר זולים.

למעשה, צרכן שרוצה לקנות טלוויזיית סמסונג 65 אינץ' למשל, מוצא את עצמו מול כמה דגמים שמחירם עולה בהתאם לרמת הטכנולוגיה. הדגם היוקרתי ביותר טלוויזיית סמסונג 65 אינץ' יעלה לו כ-14,000 ש"ח, דגם ביניים יעלה לו 6,200 ש"ח ודגם פשוט יעלה לו 3,000 ש"ח. מה ההבדלים? הנה הצצה למדרג הדגמים של טלוויזיות סמסונג 2020:

טלוויזיות סמסונג 2020

טלוויזיות סמסונג QLED 8K – כמה עולה סדרת הדגל?

אם יש לכם תקציב גבוה ואתם אוהבים להיות בחזית הטכנולוגיה, הסדרה שתדבר אל לבכם היא סדרת הדגל QLED 8K. מסכים אלה, כפי שברור משמם, הם מסכי QLED באיכות של 8K. טכנולוגיית QLED היא טכנולוגיה ייחודית של סמסונג, המתחרה ב-OLED שאותה מובילה LG.

סמסונג שילבה בסדרה הזאת את כל מה שהיא יודעת להציע – החל מאיכות צפייה ברמה הגבוהה ביותר ועד עיצוב אלגנטי ודק במיוחד.

בשנה שעברה סמסונג הציגה יכולת חדשה בטלוויזיות: שדרוג תכנים שלא צולמו ב-8K לאיכות שידור של 8K. זאת, משום שרובם המכריע של הסרטים, הסדרות ושידורי הטלוויזיה עדיין לא מצולמים ב-8K, למרות שהמסך עצמו כן מאפשר צפייה באיכות זו.

עוד לא הצטרפתם לטלגרם של פואנטה? >

אתם עדיין לא עוקבים אחרי פואנטה באינסטגרם? > 

הצטרפו גם לקבוצת הטלוויזיה של פואנטה >

מה שהופך את סדרת ה-QLED ליקרה ביותר זה לא רק איכות התמונה, אלא אוסף של תכונות מתקדמות שהיא מציעה – כמו שיקוף מידי בהקשה על הטלוויזיה (Tap View) והפיכת הטלוויזיה לסוג של תמונה בחדר כאשר היא כבויה באמצעות מצב שנקרא Ambient Mode+. לטלוויזיה יש גם יכולת שליטה על מכשירים בבית (מצב SmartThings).

טווח מחירים טלוויזיות סמסונג QLED 8K

הדגמים כאן הם דגמים גדולים. המסך הקטן ביותר הוא 65 אינץ', והוא כמובן גם הזול ביותר (14,000 ש"ח). מכאן המסך גדל עד 98 אינץ', ואיתו גם המחיר. אם תרצו לרכוש טלוויזיית סמסונג QLED 8K בגודל 85 אינץ' מסדרה זו, תשלמו כבר כ-50,000 ש"ח.

סדרת QLED באיכות 4K

הסדרה שמתחתיה היא סדרת QLED באיכות 4K, הכוללת את הדגמים Q95T ,Q80T ,Q70T ,Q60T. גם כאן מדובר במסכים גדולים, אבל הגודל המינימלי קטן יותר מזה שבסדרת הדגל – וגם הרבה יותר זול.

הסדרה מוצעת בגדלים 50–85 אינץ', והמחיר לדגם הפשוט ביותר בסדרה הוא 3,200 ש"ח.

טלוויזיה זולה של סמסונג: סדרת Crystal UHD

למי שהתקציב שלו מוגבל יותר, מציעה סמסונג סדרה שאינה בטכנולוגיית QLED.

מדובר בסדרה החדשה Crystal UHD, שמגיעה בטכנולוגיית Crystal Display. המסך הקטן ביותר בסדרה זו הוא מסך 43 אינץ', והגודל מגיע עד 82 אינץ'. המחיר לדגם הפשוט ביותר הוא כ-2,000 שקל.

הסדרה הזאת מאפשרת למי שמחפש טלוויזית 65 אינץ' באיכות 4K של סמסונג, לשלם כ-4,000 שקל (דגם TU800065). בכך סמסונג מנסה לתת מענה לחדירה של טלוויזיות שיאומי לישראל. כפי שפרסמנו כאן, לאחרונה החלה להימכר בישראל טלוויזיית שיאומי 65 אינץ' במחיר של 2,900 שקל.

הגודל כן קובע

מה שבולט בשנים האחרונות הוא הביקוש למסכים גדולים. "נתון מעניין הוא שמסכים בגודל של יותר מ-75 אינץ' הם הפלח המראה את הצמיחה המהירה והגדולה ביותר בשוק", אומר קובי בש, מנהל החטיבה הצרכנית בסמסונג ישראל. את דבריו מחזק ירון מרקוביץ, משנה למנכ"ל סמליין, היבואנית הרשמית של סמסונג בישראל: "משנה לשנה אנו רואים ביקושים למסכים גדולים יותר ויותר".

היה לכם מעניין? תהיו חברים, פרגנו לנו בלייק, זה ממש חשוב לנו!

היה לכם מעניין?
פרגנו לנו בלייק כאן למטה. זה קל..

קראו עוד כתבות צרכנות באתר פואנטה חדשות צרכנות

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
תגובות: 0

נגישות