פורים 2020 - הכול על הזמנת תחפושות מחו"ל ועל הג'וקר, אלזה ונועה קירל

תחפושות לפורים 2020: הג'וקר, אלזה, נועה קירל… מי יככב השנה?

פורים 2020 מביא איתו תחפושות חדשות לצד לא מעט להיטים ותיקים – החל מדמויות הפסטיגל, דרך גיבורי על ועד אלדין. כמה הן עולות וכמה תשלמו על הזמנת תחפושות מחו"ל

הזמנת תחפושות

פורים אמנם יחול רק ב-9-10 במרץ, אבל קדחת ההתארגנות כבר בעיצומה. מי שבונה על הזמנת תחפושות אונליין צריך לעשות זאת כבר עכשיו. בין אם מדובר בהזמנה מאמזון ובין אם מעלי אקספרס או מכל אתר אחר – הניסיון מלמד שפורים זה לא חג לספונטניים.

ההמלצה היא להזמין לפחות חודש וחצי לפני החג גם כדי לוודא שהתחפושת תגיע בזמן, וגם כדי להתמודד עם מצב שהמידה אינה מתאימה או שצריך להשלים אביזרים שונים.

עבור מי שמזמין מאתרים סיניים כדאי לזכור שבינואר-פברואר יש הרבה חגים סיניים שיכולים לעכב את המשלוחים, ולכן ההזמנה המוקדמת חשובה במיוחד. גם מי שמזמין באתרים שלא שולחים לישראל ונעזר בחברות כמו USHOPS, המספקות כתובת אמריקנית, צריך להתחיל להתארגן…

מהם הלהיטים הצפויים לשנה זו? לפי יצרנית התחפושות שושי זוהר, גם השנה יככבו תחפושות של דמויות הפסטיגל וגם של נועה קירל – וזאת לצד דמויות מסרטי דיסני החדשים (כמו לשבור את הקרח 2) והדמויות הקלאסיות (כמו גיבורי-על). תחפושות הפסטיגל ותחפושות של נועה קירל נמכרות במחירים שמתקרבים ל-200 שקל לתחפושת.

באתר איביי אספו נתונים מלהיטי התחפושות בהלאווין שנחגג לאחרונה, ומהם עולה שתחפושת הג'וקר מסרט הקולנוע המצליח ועתיר המועמדויות לאוסקר היא תחפושת פופולרית מאוד – לפחות בארה"ב, יהיה מעניין לראות אם המגמה הזאת תבלוט גם בארץ.

עוד לפי נתוני eBay, נטפליקס, שסיפקה בשנה שעברה את להיט התחפושות של "בית הנייר", תורמת השנה את חלקה עם תחפושות המבוססות על הסדרה "דברים מוזרים".

מדמויות הפסטיגל עד חד קרן – כמה עולות תחפושות שושי זוהר?

כבר שנים ששושי זוהר היא יצרנית התחפושות הדומיננטית בישראל.

קולקציית התחפושות של שושי זוהר כוללת גם השנה את דמויות הפסטיגל, לצד דמויות דיסני, בייבי שארק, גיבורי על, זמרי רוק ועד ועוד. בשנה שעברה, כפי שפרסמנו במדור ילדים ונוער בפואנטה, פיתחה שושי זוהר קולקציית תחפושות של נועה קירל. לאור ההצלחה, גם השנה פיתחו בחברה קו תחפושות נועה קירל עם מגוון אביזרים ותלבושות.

טווחי מחירים לתחפושות שושי זוהר:

פסטיגל, נועה קירל: 190-200

בייבי שארק: 150-160

קומיקס: 150-180

לשבור את הקרח: 40-180 (התחפושות הזולות הן תחפושות מהסרט ל"לשבור את הקרח 1").

אלדין: 90-150

יובל המבולבל 80-120

תחפושות מפחידות: 100-160

מארוול גיבורי על: 50-190

ספיידרמן: 50-190

נסיכות דיסני: 50-190

חד קרן: 130-200

זמרי רוק: 80-190

מה לבדוק כשמזמינים תחפושת מחו"ל?

כידוע, ישראלים רבים קונים תחפושות אונליין מאתרים בחו"ל. מדובר הן באתרי הסחר הגדולים (אמזון, איביי, עלי אקספרס ואחרים) והן באתרים ייעודיים לתחפושות.

אמנם, יש לא מעט צרכנים שכבר מתורגלים בהזמנה מאתרים בחו"ל, ועדיין, תמיד כדאי להזכיר כמה נקודות הרלבנטיות להזמנה מחו"ל. אז למה חשוב לשים לב?

  • עלות השילוח
  • זמן המשלוח
  • האם התחפושת כוללת אביזרים
  • אופן התשלום (באיזה מטבע משלמים)
  • תנאי החזר
  • מידות: בדקו בסרגל המידות של האתר מה מתאים לילדים שלכם, ואם אתם מתלבטים – עדיף ללכת על מידה גדולה יותר.
  • סוג הבד והתאמה לעונה קרירה

לא חייבים לקנות תחפושת

בעידן הנוכחי, מעבר לרצון לחסוך את ההוצאה, יש לא מעט צרכנים שמעדיפים לא לקנות תחפושת חדשה גם מסיבות של קיימות ושמירה על הסביבה.

אחת הדרכים לעשות זאת היא בביגודיות של ויצ"ו – שם נמכרות תחפושות יד שנייה במחירי רצפה של כ-20 שקל, וגם אפשר למסור תחפושות משומשות.

הרשויות המקומיות מארגנות לעתים קרובות גם שוק קח-תן או שוק יד שנייה בסמוך לחג, וגם באתר יד 2 יש הרבה מאוד תחפושות מוצלחות – חלקן ממש חדשות – במחירים נמוכים יותר מאשר בחנויות. מקום אחר שבו אפשר לחפש ולמצוא תחפושות יד שנייה הוא כמובן קבוצות פייסבוק למכירה ולהחלפת תחפושות.

דוגמאות למחירי תחפושות מחו"ל?

 למעט תחפושות של דמויות ישראליות (כמו דמויות הפסטיגל או כוכבי ילדים), כמעט כל התחפושות הפופולריות נמכרות באתרים בינלאומיים בטווח מחירים רחב. לא כולן משתלמות לאחר חישוב דמי המשלוח – אבל רבות מהן כן. הנה כמה דוגמאות לתחפושות פופולריות: 

אלזה – לשבור את הקרח 2

אמזון:

מחיר התחפושת: כ-70 שקל

מחיר המשלוח: כ-30 שקל

מחיר סופי: כ-100 שקל

עלי אקספרס:

תחפושת אלזה לשבור את הקרח 2

מחיר התחפושת + אביזרים: כ-55 שקל

מחיר המשלוח: חינם

מחיר סופי: כ-55 שקל

הג'וקר

תחפושת הג'וקר

אתר EBAY

מחיר התחפושת: כ-130-155 שקל

מחיר המשלוח: חינם

מחיר סופי: כ-133 שקל

 

באטמן

אתר COSTUME KINGDOM

מחיר התחפושת: כ-17 דולר (כ-60 שקל)

מחיר המשלוח: כ-13 דולר (כ-45 שקל)

מחיר סופי: כ-105 שקל

 

דברים מוזרים

אתר EBAY

תחפושת דברים מוזרים

מחיר התחפושת: כ-52 שקל

מחיר המשלוח: חינם

מחיר סופי: כ-52 שקל

עוד כתבות מעניינות בפואנטה:

פסטיגל

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
תגובות: 0

נגישות