מועדון הצרכנות הוט לא נשאר מחוץ לחגיגה: מציע 20% הנחה על קניות בצ'יינה ביי - פואנטה

מועדון הצרכנות הוט לא נשאר מחוץ לחגיגה: מציע 20% הנחה על קניות בצ’יינה ביי

מועדון הצרכנות הוט, שבמהלך השנה מעניק 11% הנחה לרוכשים באתר הקניות צ’יינה ביי (chinabuy), מציע למשך שבוע (19-25 ביולי) הנחה מוגדלת של 20%.

מועדון הצרכנות הוט, שבמהלך השנה מעניק 11% הנחה לרוכשים באתר הקניות צ’יינה ביי (chinabuy), מציע למשך שבוע (19-25 ביולי) הנחה מוגדלת של 20%. לאחרונה נראה שכולם רוצים להיות חלק מחגיגת הקניות המקוונות, כפי שפורסם בפואנטה בשבוע שעבר – ישראכרט הציעה למשך מספר ימים הנחות לרוכשים בעלי אקספרס, לאומי קארד מציעה כסף חזרה על קנית בעשרות אתרי אינטרנט באמצעות זיכוי, וחברת כאל מעניקה הנחה קבועה של 10% על קניות בצ”ינה ביי.

צ’יינה ביי, שנוסדה ב-2012, היא חברה גלובלית הממוקמת בהונג קונג ומאפשרת רכישת מוצרים מקוונת מסין ישירות לצרכנים סופיים ברחבי העולם. אחת הסיבות לפופולריות שלה היא שהחברה נותנת שירות לקוחות בשפה העברית.

מועדוני הצרכנות חולשים על כל תחומי הקניות – החל מנדל”ן, דרך רכב ועד נופשים ואטרקציות לקיץ. זירת הסחר המקוון היא היום אחת הזירות הצרכניות הסוערות ביותר, ונכון להיום, ההנחה שמציעים במועדון הוט, בגובה 20% מהרכישה, היא ההנחה הגבוהה ביותר שניתנת לחברי מועדון צרכנות או לקוחות של חברת אשראי כלשהי באתר סחר מקוון. המועדון משרת הנדסאים, טכנאים, חברי הסתדרות האקדמאים במח”ר, עובדים סוציאליים ועיתונאים, וחברים בו 150 אלף בתי אב.

תגובות: 0