מרתון ירושלים: נותרו 3 ימים להרשמה. מה העלות ומה הפרס?

מרתון ירושלים: נותרו 3 ימים להרשמה. מה העלות ומה הפרס?

בעירייה מציינים שהמרתון צפוי להכניס השנה לקופת העיר כ-14 מיליון שקל

אם התאוששתם כבר ממרתון תל אביב, יש לכם עוד 3 ימים להירשם למרתון ווינר ירושלים, שיתקיים ב-17.3.

המרתון מאפשר השתתפות באחד מכמה מקצים: מרתון מלא (42.2 ק"מ); חצי מרתון (21.1 ק"מ); 10 ק"מ; 5 ק"מ תחרותי; 5 ק"מ עממי; מרוץ משפחות (1.7 ק"מ) ומרוץ הקהילות והצדקה (800 מ'), שבו צפויים להקדיש את ריצתם כ-6,000 מהרצים לאחת מהעמותות החברתיות השותפות למרתון.

במסיבת עיתונאים שכונסה אתמול נמסר כי השנה צפויים להשתתף למעלה מ-30 אלף רצים – מספר שיא מאז שהושק האירוע לפני 7 שנים. בין הרצים, יותר מ-3,000 הם תיירים מחו"ל.

כמו בתל אביב, גם בירושלים רואה העירייה את המרתון כאירוע חגיגי שממתג את העיר. בעירייה מציינים שהמרתון צפוי להכניס השנה לקופת העיר כ-14 מיליון שקל, "אשר יושקעו ברווחת תושביה". עוד מציינים שם כי בכל שנה יש בממוצע כ-5000 לינות של תיירים בסופ"ש של המרתון, והמספר עולה בהתאמה לעליית מספר המשתתפים מחו"ל ומהארץ.

במסיבת עיתונאים שכינס אתמול ראש העירייה ניר ברקת, הוא גייס לצדו את תושב ירושלים, המדליסט הג'ודוקא אורי ששון, שזכה במדליית הארד באולימפיאדה האחרונה. ששון פעיל בעמותת "שלווה", אשר חבריה ירוצו במסגרת מסלול הצדקה בישראל.

בין נותני החסות למרתון הם הטוטו וחברת ניו באלאנס, שזו השנה החמישית ברציפות שבה היא נותנת חסות. במסגרת המרתון, ניו באלאנס אף משיקה נעל רשמית – דגם Fresh Foam 1080V7.

נותני חסויות נוספים למרתון: חברת מי עדן,  מרכז הפועל, שערי צדק, אלדן,  חברת מיילסטון, 32 GI– איזוטונים, הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים – מטה הבטיחות העירוני, ספורט אקספו, חברת דיזנהויז, מכללת רידמן, איגוד האתלטיקה בישראל, היכל הפיס הארנה, הסינמה סיטי ירושלים, קופת חולים מכבי.

כמו במרתונים אחרים – מדובר באירוע שמצריך תשלום לא נמוך, שמתקרב ל-300 שקל עבור המסלול המלא.

מחירון מרתון ירושלים

פרסים מרתון

ההרשמה למרתון אפשרית, כאמור, עד 4.3, באתר האירוע.

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
תגובות: 0

נגישות