נחשפו מחירי סמסונג גלקסי S8 וגלקסי S8 פלוס בישראל

נחשפו מחירי סמסונג גלקסי S8 וגלקסי S8 פלוס בישראל

יותר יקר מסמסונג גלקסי S7 שהושק לפני שנה

השקת צמד מכשירי הדגל Galaxy S8 ו-Galaxy S8 Plus תתקיים בישראל ביום שלישי הבא (25 באפריל), אבל באתר זאפ כבר יש שתי חנויות שמוכרות את ה-S8 בייבוא לא רשמי, במחיר של 3,800 שקל.

מה יהיה מחיר המכשירים בייבוא רשמי של היבואנית סמסונג ישראל? מיד הפרטים, כפי שפורסמו לראשונה באתר הטכנולוגיה ג'ירפה, אך לפני כן חשוב לציין כי התמחור אצל המפעילות הסלולריות או אצל קמעונאים יכול להשתנות ב-100 שקל לכאן או לכאן, ובנוסף גם עניין ההטבות שצפויה להעניק כל חברה יהווה שיקול משמעותי בתהליך הרכישה.

לישראל יגיעו מכשירים בשלושה צבעים: שחור (Midnight Black), זהב מייפל (Maple Gold) ו-כסוף-סגלגל (Orchid Gray). הצבע האחרון נקרא במרבית השווקים 'סחלב', אך בישראל שמו 'לילך'.


עוד כתבות באתר ג'ירפה:

– שוברת שיאים: למעלה ממיליון הזמנות מוקדמת ל-Galaxy S8 בדרום קוריאה

– ג'ירפה בודקת: בלאקברי DTEK50

דיווח: סמסונג חוסמת אפשרות לשנות את הלחצן הייעודי לביקסבי 

כפי שאפשר היה לצפות, מחירו של גלקסי אס 8 החדש (שני הדגמים) יהיה מעט גבוה יותר מ-Galaxy S7 שהושק כאן לפני שנה, זאת בהתאם למחירי המכשירים בעולם.

  • Galaxy S8 בישראל: 3,700 שקל (גבוה ב-200 שקל ממחירו של S7 הרגיל בעת ההשקה).
  • +Galaxy S8 בישראל: 4,200 שקל (גבוה ב-300 שקל ממחירו של S7 edge בעת ההשקה).

מה תמצאו במכשירים החדשים? לחצו כאן לפרטים מההכרזה. סקירה ראשונית שעשו באתר ג'ירפה למכשירים באירוע ההכרזה בניו יורק אפשר לקרוא כאן.

הכתבה פורסמה לראשונה באתר ג'ירפה

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
מאמרים אחרונים
תגובות: 0

נגישות