דצמבר של הנחות: החלו מכירות סוף העונה בקסטרו ובהוניגמן, ובמקביל יתקיים עזריאלי סייל

דצמבר של הנחות: החלו מכירות סוף העונה בקסטרו ובהוניגמן, ובמקביל יתקיים עזריאלי סייל

כצפוי, מיד אחרי הסיילים של נובמבר מגיעים מבצעי סוף העונה וסוף השנה, וזו רק ההתחלה

מי שחש החמצה משום שלא ניצל את המבצעים הרבים של נובמבר, החל משופינג.il, דרך יום הרווקים הסיני שבו כיכב אתר עלי אקספרס ועד הבלאק פריידיי, יכול להירגע: ברשת הוניגמן כבר הודיעו על 40% הנחה על פריטים רבים, וגם רשת קסטרו הודיעה כי היא פותחת את מבצעי סוף העונה ומציעה הנחה של עד 50%. מחירי הסריגים נעים בין 60 ל-200 שקל, שמלות 80-200 שקל, חולצות אריג לגברים 100-130 שקל ועוד. בשלב זה, לא כל המחירים בקסטרו צנחו משמעותית, כך שיש להניח שהם עוד יירדו. חלק מהפוטרים ירדו ב-10 שקלים בלבד, מ-80 ל-70 שקל, וחלק ירדו בסכום גבוה יותר, למשל, קפוצ'ון מלאנג' שירד מ-200 ל-160 שקל.

כך או כך, יש להניח שמיד אחרי שתיהן יבואו גם הרשתות האחרות – פוקס, רנואר, גולף וכו'.

בשבוע האחרון התקיים גם סייל בקניוני עופר, ובשבוע הבא צפוי להתקיים סייל החורף השנתי של קניוני עזריאלי, העזריאלי סייל. הוא יתקיים ב-12-15 בדצמבר בכל קניוני הרשת. הסייל הזה מבשר בדרך כלל את מבצעי סוף העונה בכלל הרשתות, כך שבשבועות הקרובים נחזה כנראה בירידת מחירים שתלך ותעמיק.

ככלל, המבצעים הראשונים הם מבצעים שמטרתם להיפטר ממלאי באמצעות מבצעי כמות, למשל, 2+2 , השני ב-50%, הטבות לחברי מועדון בלבד וכו'. כך למשל, רשת האופנה לילדים סולוג מצעה בימים אלה 40% הנחה בקניית 3 מוצרים מקולקציית חורף עד 14.12.16. המשמעות היא שמיד אחר כך יהיה מבצע אטרקטיבי יותר שבו לא נצטרך לקנות 3 פריטים כדי לקבל הנחה.

לכן, אם המחירים עדיין גבוהים מדי בשבילכם, המלצתי היא להמתין עוד קצת, כי השלב הבא – בעוד מספר שבועות – יהיה השלב היותר אטרקטיבי, שבו יציעו ברוב הרשתות הנחה כבר מהפריט הראשון.

 

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
תגובות: 0

נגישות