הבוקר - עוד תקלה ברכבת מירושלים לנתב"ג: הפעם בקטר - פואנטה

הבוקר – עוד תקלה ברכבת מירושלים לנתב"ג: הפעם בקטר

התקלה גורמת להפחתת מספר הרכבות מירושלים לנתב"ג משתיים בשעה לפעם אחת בלבד. האם בטוח לעלות על הרכבת?

קורונה רכבת

אם נדמה לכם שזו אותה ידיעה מאתמול, אתם טועים. אתמול אחר הצהריים הייתה תקלה ברכבת מירושלים לנתב"ג – והבוקר כבר יש תקלה חדשה.

הפעם מדובר בתקלה בקטר מדובר תקלה בקטר בקו המהיר לירושלים, אשר כזכור יצא לדרך עם אישור בטיחות זמני, לאחר הפעלת לחץ מצד משרד התחבורה על רכבת ישראל.

עד תיקונה, תנועת הרכבות בקו תהיה בתדירות של אחת לשעה – וברכבת לא דיווחו מה הצפי לתיקון. לפי הודעת הרכבת, צוותי רכבת ישראל פועלים לתיקון התקלה, ומידע נמסר לנוסעים.

כאמור, אתמול הופסקה כליל תנועת הרכבות בשל אזעקת עשן. בשבוע שעבר ובזה שלפניו סבלו נוסעי הרכבת מירושלים לנתב"ג מתקלות אחרות, אשר באחת הפעמים גרמה להם להתעכב בשלוש שעות עד ההגעה ליעד המיוחל.

עוד נזכיר כי מדובר בקו שאמור להוות את פסגת הטכנולוגיה, הקו החשמלי הראשון של רכבת ישראל – והוא בכלל אמור היה להגיע מירושלים לתל אביב אך הושק בעיכוב של שנים כאשר הוא מגיע רק עד נתב"ג.

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
תגובות: 0

נגישות