מיטה מתכווננת במחיר מעולה והתנסות חינם - עוד שיתוף פעולה של פנדה ופואנטה

מיטה מתכווננת במחיר מעולה והתנסות חינם – עוד שיתוף פעולה של פנדה ופואנטה

מיטה מתכווננת של פנדה היא הפתרון המושלם למי שרוצה לישון, לקרוא ספר או לצפות בטלוויזיה בחדר השינה – עם הנחה ייחודית לפואנטה

(תוכן מקודם)

מה יותר מפנק ממיטה מתכווננת, כזו שאתם יכולים לא רק לישון בה מצוין, אלא גם לראות טלוויזיה או לקרוא בה ספר בנוחות? מיטה מתכווננת היא שדרוג אמיתי באיכות החיים, ובמיוחד מיטה מתכווננת של פנדה. אם אתם נוחרים ורוצים להגביה מעט את הכרית, אם אתם אוהבים לצפות בטלוויזיה לפני השינה, אם אתם רוצים לישון עם רגליים מורמות… את כל אלה תוכלו לעשות במיטה מתכווננת של פנדה. ואם עד היום היה מדובר במוצר פרימיום יקר, פנדה שינתה את כללי המשחק ומציעה אותה במחיר אטרקטיבי במיוחד.

מיטה מתכוונת בהנחה

מיטה מתכווננת של פנדה – פרטים נוספים

כמו מזרון פנדה וכמו מיטה זוגית פנדה רגילה, גם המיטה המתכווננת של PANDA מתאפיינת בעיצוב הנקי והמינימליסטי שכבר הפך לסימן ההיכר של החברה. העיצוב הזה הוא זה שהופך את המיטה למתאימה לכל חדר שינה. את העיצוב המינימליסטי, פנדה משלימה עם מחיר די מינימליסטי – במיוחד לאחר 5% נוספים שמקבלים גולשי פואנטה בלחיצה על הקישור ובהזנת קוד קופון POENTA5. גם כאשר המיטה נמכרת המבצע, גולשי פואנטה נהנים מכפל מבצעים.

זוויות בהתאמה אישית

אחד היתרונות הבולטים במיטה המתכווננת החדשה הוא הזוויות הרבות שבהן אפשר לנעול אותה. המיטה מגיעה עם שלט אלחוטי חכם עם זוויות מובנות:

 • מצב שטוח
 • מצב מפחית נחירות
 • מצב לאונג'
 • מצב טלוויזיה
 • מצב אפס גרביטציה

 

יתרון אחר הוא שיש אפשרות להתאמת זווית אישית ותכנות מצבי זיכרון.

למרות המנגנון המשוכלל, המנועים שקטים ועוצמתיים.

לא בטוחים? קבלו מיטה מתכווננת פנדה לניסיון

חברת פנדה היא בין החברות היחידות שבאמת מוכנות לאפשר ללקוחות שלה להתנסות לאורך זמן במוצר ולהחזיר במידה שהוא לא מתאים להם.

זאת, בשל הביטחון הרב שיש לחברת PANDA במוצרים שהיא משווקת, ובכלל זה המיטה המתכווננת של PANDA.

מיטה מתכווננת פנדה – גם על הובלה לא משלמים

יתרון נוסף במוצרים של פנדה, ובכלל זה במיטה המתכווננת, הוא שאין צורך לשלם על הובלה והרכבה. ההרכבה פשוטה והיא מתבצעת באופן עצמאי.

ממהרים? משלוח מהיר במיוחד

PANDA הוא מותג עם מנטליות אמריקאית, וזה בא לידי ביטוי לא רק בסטנדרט השירות, אלא גם בסטנדרט המשלוח. בעוד שבחנויות אחרות הלקוחות ממתינים 14 ואפילו 30 ימי עסקים, פנדה מתחייבת למשלוח תוך 5 ימי עסקים בלבד.

 

מיטה מתכוונת בהנחה

 

ויש גם אפשרות להזמין מיטה + מזרן פנדה בהנחה

רוכשי המיטות בדרך כלל נחלקים לכאלה שכבר יש להם מזרן ולכאלה שמחפשים מיטה + מזרן.

חברת פנדה ידועה בזכות מזרון פנדה האיכותי והפופולרי שלה, וגולשי פואנטה מקבלים עסקת באנדל (עסקה משולבת) משתלמת במיוחד: מיטה + מזרן פנדה בהנחה גדולה של 400 ש"ח, וזאת בהקשת קוד קופון PANDA400.

מיטה מתכווננת + מזרן פנדה קלאסי

 • מחיר מלא: 8,098 ש"ח
 • מחיר מבצע באתר: 6,999 ש"ח
 • מחיר פואנטה: 6,599 ש"ח

מיטה מתכווננת + מזרן פרימיום של פנדה

 • מחיר מלא באתר: 9,898 ש"ח
 • מחיר מבצע באתר: 8,599 ש"ח
 • מחיר פואנטה: 8,199 ש"ח

 

קופון למיטה זוגית + מזרן פנדה

 

מאמרים אחרונים
1
נגישות