דקטלון פותחת עוד חנות במרכז. החנות החדשה תהיה דקטלון פתח תקווה - פואנטה

דקטלון פותחת עוד חנות במרכז. החנות החדשה תהיה דקטלון פתח תקווה

דקטלון פתח תקווה תהיה החנות השישית של ענקית הספורט הבינלאומית בישראל. המחירים בדקטלון ישראל עלו מאז פתיחת החנות הראשונה, אך עדיין אטרקטיביים

דקטלון ראשון לציון

רשת ציוד הספורט דקטלון מרוצה מהצלחתה בארץ, וממצב של חנות אחת אשר נפתחה באוגוסט 2017 בראשון לציון, היא צפויה להגיע למצב של 6 חנויות בישראל ב-2021. הבשורה האחרונה היא על פתיחתה הצפויה של חנות דקטלון פתח תקווה, בערך בעוד שנה וחצי.

החנות תצטרף לדקטלון חיפה, שנפתחה רק לאחרונה וזוכה להצלחה לא מפתיעה, ולדקטלון ראשון לציון, אשר מיד לאחר פתיחתה המדפים בה התרוקנו בשל ההתנפלות של הקונים הישראלים.

עד לפתיחת דקטלון פתח תקווה, צפויה להיפתח כבר גם חנות קונספט עירונית של דקטלון. מדובר בדקטלון תל אביב, שתיפתח בלב הסיטי של תל אביב, במגדל מאייר-רוטשילד. דקטלון תל אביב זו תהיה קטנה יותר מחנויות הענק שנוהגת דקטלון לפתוח בדרך כלל, וברשת מציינים שהיא תותאם לדרישות העירוניות של תושבי הסביבה. יש להניח שיהיה בה הרבה דגש על נושא של אופניים וריצה, לצד ספורט ימי.

דקטלון תל אביב

בשנת 2020 תיפתח גם חנות שתשרת את תושבי הדרום – דקטלון באר שבע. החנות תיפתח במתחם ביג בבאר שבע, ותהיה החנות החמישית של רשת Decathlon בישראל.

שמועות מספרות גם על צפי לפתיחת חנות דקטלון נוספת – דקטלון נתניה. בשלב זה, אין פרטים על כך.

חנות נוספת של דקטלון אמורה לשרת את תושבי השרון. מדובר בדקטלון כפר סבא, אשר פתיחתה מתוכננת לשנת 2020 במתחם גזית בכפר סבא.

מזרן פנדה

דקטלון פתח תקווה – מקום מרכזי

המיקום שבחרה רשת Decathlon לחנות דקטלון פתח תקווה הוא כמובן מיקום מרכזי: החנות תוקם בציר התחבורה המרכזי ברחוב ז'בוטינסקי, במרכז המסחרי דן טאון שמעל פרויקט BSR, אשר יכלול בין היתר 4 בנייני משרדים ואת המרכז המסחרי. כמו החנויות האחרות של הרשת, מדובר בחנות גדולה שתשתרע על שטח של כ-3,300 מ"ר.
מתחם דן טאון, המוקם ע"י קבוצת משקיעים מחו"ל בשם "הכיכר הלבנה" (המיוצגת בארץ ע"י רושו הנדסה ויזמות), יהיה מתחם קניות ופנאי גדול שיכלול 26,000 מ"ר בשלושה מפלסים. בנייתו יצאה לדרך לאחרונה בהשקעה כוללת של 1.6 מיליארד שקל, כאשר על התכנון האדריכלי של דן טאון הופקד משרדו של האדריכל אבנר ישר ועל בנייתו חברת עומר הנדסה. כאמור, מעל דן טאון, שייפתח בשנת 2021, יוקמו ארבעת מגדלי בסר, כאשר במתחם עצמו יהיו מגוון חנויות, שירותים, פנאי וספורט, מסעדות ובתי קפה, שירותי בריאות והשכלה. דקטלון היא בין השוכרים הראשונים. גם רשת מכוני הכושר "פרופיט" תקים במתחם את סניף הדגל שלה.מחירי דקטלון בישראל – נמוכים או גבוהים?

מה שמייחד את רשת DECATHLON הוא המגוון הרחב של פריטי הספורט שהיא מציעה מ-60 קטגוריות שונות, החל מרכיבה על אופניים וריצה ועד ג'ודו וספורט ימי. כל הפריטים מיוצרים ע"י דקטלון ומשווקים תחת המותג הפרטי שלה, כך שבניגוד לחלק מחנויות דקטלון בעולם – בחנויות דקטלון בישראל לא ניתן מוצרים של אדידס, נייקי, ברוקס או מותגים בינלאומיים אחרים.

המחירים בדקטלון ישראל נמוכים ביחס לרשתות ספורט אחרות כאן בארץ. כך למשל, נעלי ריצה לגברים נמכרות במחירים שמתחילים בעשרות שקלים בודדים ומגיעים לכל היותר ל-380 שקל; חולצת ריצה מסננת קרינה לנשים נמכרת בכ-50 שקל; אוהל לשלושה אנשים נמכר ב-280 שקל ועוד.

אוהל דקטלון נעלי ריצה דקטלון חולצת ריצה דקטלון

עם זאת, מחירי דקטלון בישראל כבר לא נמוכים ביחס לעולם, ובמקרים רבים אפילו קצת יותר גבוהים. עליית המחירים מאכזבת ומקוממת, משום שכאשר הרשת פתחה את החנות הראשונה בראשון לציון, המחירים הפתיעו לטובה וחלקם היו אפילו נמוכים יותר מאשר באירופה.

אגב, בניגוד לרשתות בינלאומיות אחרות שפועלות בישראל באמצעות מתן זיכיון (למשל נייקי שהזיכיון שלה נמצא בידי קבוצת פוקס), דקטלון פועלת בישראל באופן ישיר ולא באמצעות חברה מקומית.

Decathlon היא המדינה ה-34 של רשת הספורט הבינלאומית, אשר נוסדה בשנת 1976 בעיירה בצרפת, ומונה כיום כ-1388 סניפים ב-42 מדינות. החברה מונה קרוב ל-85,000 אנשי צוות ברחבי העולם, ומייצרת מדי שנה 2,800 מוצרים חדשים בממוצע.פואנטה

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
תגובות: 0

נגישות