דרים קארד VIP: מה חשוב לדעת על כרטיס האשראי Dreamcard VIP של פוקס

דרים קארד VIP: מה חשוב לדעת על כרטיס האשראי Dreamcard VIP של פוקס

מועדון הלקוחות דרים קארד מציע גם כרטיס אשראי דרים קארד VIP של פוקס בשיתוף MAX (לשבר לאומי קארד). הכרטיס יקר – האם ההטבות שוות? פואנטה עם חדשות האופנה
אם אתם חברי מועדון דרים קארד של פוקס, ויש סיכוי טוב שאתם חברים בו משום שהוא מונה מיליון וחצי בתי אב, אתם מכירים את ההטבות שמקנה הכרטיס ואת העלות שלו. מדובר בכרטיס שכדי להנפיק אותו יש לשלם באופן חד פעמי כ-70 שקל, ולאחר מכן אפשר לצבור נקודות ולקבל הנחה בחודש יום ההולדת.

בימים הקרובים, כאשר תגיעו אל הקופות בפוקס, מנגו, ללין או שאר רשתות מועדון Dreamcard, תשמעו הצעה חדשה: להנפיק כרטיס אשראי Dreamcard VIP.

מדובר בכרטיס אשראי חדש של פוקס ולאומי קארד, שיוצע ל-1.5 מיליון חברי המועדון הנוכחיים וכמובן לכל צרכן שרוצה להנפיק כרטיס אשראי של לאומי קארד.

>> קראו את הפרטים על רשת ג'אסט ספורט – רשת הספורט החדשה של קבוצת פוקס >>

מה ההבדל בין מועדון דרים קארד ל-Dreamcard VIP?

חברי מועדון Dreamcard רגילים לצבור נקודות בשווי 10% על הקניות באחת מתשע הרשתות החברות במועדון – ולממש אותן באותן רשתות. מדובר ב-9 מותגים של קבוצת פוקס: פוקס, פוקס הום, אתר טרמינל X, מנגו, אמריקן איגל, צ'ילדרנס פלייס, בילבונג, ללין ומותג ההלבשה התחתונה aerie.

הם גם רגילים לקבל הנחת יום הולדת של 30% למימוש חד פעמי בכל אחת מהרשתות בקניה עד 500 שקל בחודש יום ההולדת.

את התשלום הם מבצעים בכל כרטיס אשראי שמתחשק להם.

במועדון דרים-קארד VIP שיעור הצבירה יהיה גבוה יותר: בכל קנייה ייצברו נקודות בשווי 12% מהקנייה.

בנוסף, לרשתות הכלולות במועדון יצטרפו פוט לוקר (Foot Locker) ואורבאן אאוטפיטרס (Urban Outfitters).

הטבת יום ההולדת נותרת הנחה של 30%, אבל בקנייה של עד 1,000 שקל בחודש יום ההולדת.

אבל – וזה אבל גדול – מדובר בכרטיס יקר.

עלויות קבועות – כרטיס דרים קארד VIP

בכל חודש ישלמו בעלי כרטיס זהב דמי כרטיס בגובה של כ-16 שקל, מה שמסתכם בעלות שנתית של כ-191 שקל. אם יבוצעו בכרטיס רכישות בגובה 1,750-3,000 שקל בחודש, דמי הכרטיס יירדו לכ-10 שקל בחודש (כלומר, 120 שקל בשנה).

בעלי כרטיס פלטינה, אגב, ישלמו אפילו יותר: דמי כרטיס של כ-20 שקל בחודש, כלומר כמעט 240 שקל בשנה. כאן רק רכישה בסכום של מעל 3,000 שקל בחודש בכרטיס תוזיל את דמי הכרטיס בכארבעה שקלים לכ-16 שקל בחודש, כלומר כ-190 שקל בשנה.

צרכנים שיצליחו להוציא בכרטיס הזה מדי חודש סכום של מעל 5,000 שקל – יקבלו פטור מדמי כרטיס.

מעבר להטבות של פוקס, כמובן שחברי המועדון יהיו זכאים להטבות של לאומי קארד, כגון 1+1 על מגוון אטרקציות ובילויים).

המהלכים של לאומי קארד מאז הפרידה משופרסל

כפי שפורסם בפואנטה, שופרסל ולאומי קארד פירקו את מועדון הלקוחות העצום שלהן לאחר ששופרסל בחרה בחברת האשראי כאל.

מאז, לאומי קארד עשתה מספר מהלכים, ביניהם השקת כרטיס האשראי super pay-back, שמקנה החזר לקנייה חוזרת במספר רשתות מזון – ולא ברשת אחת שאיתה יש לה הסכם.

ללאומי קארד יש הסכמים עם כמה גופים גדולים, כמו מועדון הצרכנות ביחד בשבילך, קבוצת עזריאלי (עם כרטיס אשראי מולטי עזריאלי), בהצדעה, מועדון יותר ועוד.

ההתחברות לפוקס היא מהלך חשוב מבחינתה, כי מדובר בקבוצת האופנה הגדולה בארץ ובמועדון הלקוחות הגדול בארץ.

פוקס לא נחה: מצרפת את רשת שילב לקבוצה

קבוצת פוקס לא מסתפקת ביצירת מועדון לקוחות מבוסס כרטיס אשראי דרים קארד VIP. הקבוצה עסוקה כל הזמן בהתחדשות ובהתרחבות – כאשר בשנה החולפת היא הספיקה להשיק את אתר טרמינל X, שבו משווקים עשרות מותגים, וגם לפתוח את חנויות המותג האמריקני אורבן אאוטפיטרס בירושלים ובאשדוד.

הרכש האחרון של פוקס הוא רשת שילב.

אתמול הושלמה סופית עסקת השותפות של פוקס עם שילב (50%).

השבוע גם תעשה פוקס צעד בכיוון פחות שגרתי מבחינתה – תחום הטיפוח. היא צפויה לחתום על עסקה לשיתוף פעולה עם חברת אסתי לאודר, אשר  מחזיקה גם במותגים מאק ובובי בראון – כך שמוצרי הטיפוח של מותגים אלה יימכרו באתר טרמינל X.


דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
תגובות: 0

נגישות