שלישי בשלייקס חוזר - סרט ב-10 שקלים ובילויים מוזלים לאזרחים ותיקים

שלישי בשלייקס חוזר – סרט ב-10 שקלים ובילויים מוזלים לאזרחים ותיקים

אחרי שנה וחצי שבהם המדינה הייתה בעוצר, ובמיוחד האזרחים הוותיקים, סוכם על החזרת מיזם שלישי בשלייקס, הכולל בין היתר סרט ב-10 ש"ח לאזרחים ותיקים

שלישי בשלייקס

 

אחד הפרויקטים היותר מוצלחים עבור גמלאים הוא פרויקט שלישי בשליייקס – שמסגרתו גמלאים נהנו מהטבות ובילויים מוזלים בכל יום שלישי. הדוגמה הבולטת ביותר הייתה סרט ב-10 שקלים בבתי קולנוע ברחבי הארץ – הטבה משמעותית שגמלאים רבים ניצלו מאז שנת 2014 כאשר הושק הפרויקט. עם פרוץ הקורונה בוטל "שלישי בשלייקס", והיום החליטו שר האוצר אביגדור ליברמן והשרה לשוויון חברתי מרב כהן להחזיר אותו לפעילות בהקדם.

מועד החזרה לפעילות לא פורסם, אך השרה כהן הבהירה כי מדובר בנושא בסדר עדיפות גבוה.

שלישי  בשלייקס – לא רק סרט בעשרה שקלים

כאמור, מיזם "שלישי בשלייקס" אמנם מזוהה בעיקר עם סרט בעשרה שקלים בבתי הקולנוע ברחבי הארץ, אבל מדובר בהרבה מעבר לכך. הרעיון הוא לאפשר בילוי מוזל מאוד לאזרחים הוותיקים ולגמלאים במגוון מקומות בילוי.

נזכיר כי בתקופת הקורונה חלק גדול ממקומות הבילוי היו סגורים, ומן הסתם היה קשה לכולם – אך אוכלוסיית האזרחים הוותיקים סבלה יותר מכולם, בשל היותה בקבוצת סיכון. רבים מהאזרחים הוותיקים מצאו את עצמם חודשים ארוכים בבית, בלי יכולת לפגוש את בני המשפחה, לצאת להתאוורר ולבלות. הדבר פגע קשות במצבם הנפשי של קשישים רבים, ועל כן חיוני עוד יותר להחזיר במהירות את הפעילות המוזלת של שישי בשלייקס לסדרה.

תעודת אזרח ותיק – כל הפרטים

נזכיר כי אזרחים ותיקים הם אזרחים תושבי ישראל שהגיעו לגיל פרישה מעבודה (67 לגבר ו-62 לאישה).

עם ההגעה לגיל הפרישה, תעודת אזרח ותיק מונפקת באופן אוטומטי ונשלחת לכתובתו. כדאי להיות עם אצבע על הדופק, ואם תעודת אזרח ותיק אינה מגיעה אליכם בתוך 30 יום, אפשר לבקש אותה באופן עצמאי.

לאחרונה הושק גם יישומון (אפליקציה) המאפשר להנפיק תעודת אזרח ותיק דיגיטלית עם תמונה באופן עצמאי – כאשר התעודה נשמרת על מכשיר הסלולר של האזרח. אפשר גם להזמין דרך היישומון תעודה קשיחה עם תמונה.

פואנטה בטלגרם

כדי להנפיק את התעודה הדיגיטלית, יש להוריד את אפליקציית "אזרח ותיק" למכשיר הסלולר. לאחר מכן יש לסרוק תעודה מזהה (תעודת זהות או רישיון), להזין פרטים ולצלם תמונה ישירות לאפליקציה. מיד לאחר מכן, התעודה מוכנה.

באמצעות האפליקציה אפשר גם לברר על הטבות מעניינות לשעות הפנאי – ולנצל את פעילויות שלישי בשלייקס.

 

היה לכם מעניין? תהיו נחמדים, פרגנו לנו בלייק כאן למטה. זה קל… 

היה לכם מעניין?
פרגנו לנו בלייק כאן למטה. זה קל..

 
מעוניינים לפרסם בפואנטה?

השאירו פרטים וקבלו דרך קיצור ללקוחות שלכם!     

    תגובות: 0

    נגישות