סקירה: שואב אלחוטי שיאומי Mi Handheld Vacuum Cleaner - זול ויעיל - פואנטה

סקירה: שואב אלחוטי של שיאומי Mi Handheld Vacuum Cleaner – זול ויעיל

השואב האלחוטי שיאומי Mi Handheld Vacuum Cleaner יצא לאחרונה לשוק בייבוא רשמי. פואנטה שאבה ושאבה, והנה המסקנות
שואב אלחוטי הפך לפריט חובה בבית הישראלי, כך שאין פלא שהמבחר הולך וגדל בהתמדה. השליט הבלתי מעורער בתחום הוא כמובן דייסון, שבדרך כלל מתאפיין באיכות גבוהה ובמחיר גבוה (לחצו כאן לקריאת סקירה על דייסון V11 וסקירה על דייסון V10). לצדו נמכרים בשוק עוד מגוון שואבים אלחוטיים שאת חלקם סקרנו כאן באתר פואנטה, ביניהם השואב-שוטף ROIDMI NEX, השואב הנטען JIMMY JV71 והשואב הנטען של AEG, דגם FX9. לאחרונה החלה קבוצת המילטון, יבואנית שיאומי, לשווק בישראל שואב אבק אלחוטי נטען חדש של שיאומי – Mi Handheld Vacuum Cleaner, במחיר נמוך מזה של רוב המתחרים.מה מציע שואב אלחוטי שיאומי Mi Handheld Vacuum Cleaner?

  • מנוע Brushless ציקלוני בעל 9 קונוסים עם מהירות סיבוב של עד 100,000 סל"ד
  • עוצמת יניקה של 90AW
  • מצב הפעלה MAX המאפשר עוצמת שאיבה גבוהה פי 4 מהמצב הרגיל
  • סוללה של mAh2500
  • זמן עבודה של עד 30 דקות
  • שטח כיסוי אפקטיבי של עד 160 מ"ר
  • מברשות: ראש שאיבה ממונע רצפתי עם מברשת רכה, ראש שאיבה ממונע למיטה ולספות, מתאם שאיבה צר מוארך, מתאם שאיבה עם מברשת רכה
  • מטען קיר ומעמד לחיבור על הקיר
  • משקל: כ 1.5 ק"ג (ליחידת השאיבה)

חוויית השאיבה: שואב שיאומי Mi Handheld

כאמור, השואב הנטען של שיאומי Mi Handheld Vacuum Cleaner מגיע עם 4 מברשות המיועדות לשימושים שונים, כגון שאיבה של הספות, הגעה לפינות ולמסילות ושאיבה של הרכב. החלפת המברשות מתבצעת באופן דומה לזה של השואבים האלחוטיים האחרים, בקלות ובמהירות בלחיצת כפתור.

החלקים עשויים מפלסטיק לבן ויחסית דק, בשונה מהמתחרה היוקרתי דייסון שבו החלקים מאסיביים יותר. מי שמחפש את מגוון המברשות שיש בדייסון, למשל מברשת פינתית – לא ימצא את כל אלה כאן, אבל מי שלא זקוק לכל כך הרבה מברשות, בהחלט ייהנה מארבע המברשות של שיאומי.

 xiaomi vacuum cleaner

בניגוד לשואבים המתחרים, בשואב זה יש רק שני מצבים – רגיל ו-MAX. לצורך שאיבת לכלוך שגרתי אין צורך במצב MAX, אלא רק כאשר רוצים לשאוב לכלוך רב או עקשן. השאיבה יעילה ולא מאוד רועשת. העברה למצב MAX מתבצעת בהזזת הכפתור והגברת העוצמה מורגשת מיד.

ריקון האשפה נעשה בקלות באמצעות משיכת הכפתור הפותח את המיכל מיד אל פח האשפה. בנוסף, כל החלקים, מלבד המברשת הממונעת, ניתנים לשטיפה במים.

שואב שיאומי

לכל אורך השאיבה יש ללחוץ על המתג.

בניגוד לדגמים אחרים, אין חיווי שמאפשר למשתמש לדעת מה מצב הסוללה. לכן, אם הוא לא רוצה למצוא את עצמו בלי סוללה באמצע השאיבה, הוא צריך לחשב בעצמו כחצי שעה של שאיבה. זה כמעט בלתי אפשרי, משום שלעתים קרובות השאיבה לא מתבצעת בבת אחת אלא בכמה פעמים נפרדות, בכל פעם כמה דקות.

מחפשים שואב אבק אלחוטי? לחצו כאן

השואב אינו יכול לעמוד ביציבות באופן עצמאי (בניגוד לדגם של AEG למשל). לשואב מצורפת עמדת טעינה שאותה צריך לקבע לקיר, ובתום השאיבה יש לחבר אותו אליה.

השורה התחתונה: שואב שיאומי Mi Handheld

עבור מי שמחפש שואב אלחוטי בסיסי ויעיל, שיאומי Mi Handheld Vacuum Cleaner בהחלט עושה עבודה טובה. התיאור "שואב בסיסי" מתייחס לכך שלשואב האלחוטי של שיאומי אין מסך מגע כמו בדייסון V11 וגם לא תאורה כמו בשואב הנטען של AEG. הוא גם לא שואב-שוטף כמו ROIDMI NEX. מדובר בשואב אלחוטי קל משקל ונוח לשימוש, אשר בהחלט יכול להוות פתרון טוב ויעיל בבתים רבים.

מחיר: שואב נטען שיאומי Mi Handheld

כ-1,000 ש"ח בחנויות שיאומי ודרך היבואן הרשמי המילטון.

עוד כתבות מעניינות בפואנטה: 

תגובות: 0

נגישות