SKY HIGH פסטיגל (פסטיגל 2021) - איפה הכי זול לקנות כרטיס?

סקיי היי פסטיגל (פסטיגל 2021) – איפה הכי זול לקנות כרטיס?

פסטיגל 2021, ששמו SKY HIGH פסטיגל (סקיי היי פסטיגל), חוזר לבמה עם נועה קירל, אליאנה תדהר, סטטיק ובן אל ועוד. איפה הכי זול לקנות כרטיס?

 

אחרי שנה שבה מפיקי הפסטיגל ניסו ככל יכולתם לשמר את המותג באמצעות מופע אונליין, השנה הפסטיגל חוזר למופע LIVE שרבים כל כך מתגעגעים אליו. שמו של פסטיגל 2021 הוא פסטיגל סקיי היי (פסטיגל SKY HIGH), ואתם בטח יודעים כבר את הקווים הכלליים של העלילה: יש טובים, יש רעים ויש את אליאנה תדהר… הטובים כמובן מנצחים, אבל בדרך לניצחון כל הזמרים והשחקנים הכי חמים בישראל יבצעו כמה שירים, וסביבם רקדנים בתלבושות ססגוניות והרבה מאוד אפקטים.

אתם בטח גם יודעים שמחיר מלא לכרטיס לפסטיגל עומד על יותר מ-170 שקל, אבל בהמשך הכתבה תגלו שיש מי שיכול לקנות כרטיס ב-19 ש"ח בלבד!

בכל מקרה, חובבי הפסטיגל המתגוררים בצפון – שימו לב שההופעות הראשונות של המופע יתקיימו כבר החל מ-12.11 בחיפה, כך שכדאי להתחיל להצטייד בכרטיסים. לאחר מכן, סביב חנוכה, ההופעות יתקיימו באזור תל אביב, ולאחר מכן בחודש דצמבר המופעים יתקיימו בירושלים. בסוף מסע ההופעות, בחודש ינואר 2022, יגיע פסטיגל סקיי היי לאזור הדרום ויתקיימו מופעים בבאר שבע.

רן דנקר ושאר משתתפי פסטיגל 2021. צילום: דפנה הראל כפיר
רן דנקר ושאר משתתפי פסטיגל 2021. צילום: דפנה הראל כפיר

אז את מי תראו בפסטיגל השנה?

כמו בכל שנה, גם בפסטיגל SKY HIGH שורה ארוכה של כוכבים יעלו על הבמה, וכל אחד מהם יבצע שיר או שניים. בין המשתתפים: אליאנה תדהר, אליעד נחום, בר ברימר, בר מיניאלי, זהבה בן, ישראל קטורזה, נועה קירל, סטטיק ובן אל תבורי, עדן אלנה, קווין רובין, קים אור אזולאי, רונה לי שמעון, רן דנקר, שחר טבוך.

מפיקים: סולן הפקות – אן אם סי יונייטד, בבימויו של חנוך רוזן – הבמאי הנצחי של הפסטיגל. תסריט: אורי גרוס.

SKY HIGH פסטיגל – העלילה והכוכבים

במרכזו של הסיפור ב-SKY HIGH פסטיגל עומדת מלכיאנה (אליאנה תדהר) – תלמידה באקדמיה הגבוהה למלאכים שומרים. מלכיאנה חולמת להיות מלאכית המשפחה, אך דווקא היא היחידה בכל המחזור שלא מקבלת כנפיים של מלאך שומר בטקס החגיגי. בטקס מופיעים צמד האיינג'לז הלוהט סטטיק ובן אל תבורי. מנהל האקדמיה למלאכים שומרים (ישראל קטורזה) מציע לה משימה שאם תעמוד בה, תגשים את חלומה הגדול ותהפוך למלאכית משפחה: להיכנס לחייה של משפחת אושר, משפחה ובה אבא (רן דנקר) וחמשת ילדיו (נועה קירל, בר מיניאלי, שחר טבוך, קים אור אזולאי ועדן אלנה) שעדיין לא התאוששו ממות האם לפני עשר שנים… כל מה שנותר להם ממנה הוא פס הקול של סיפור האהבה שלהם – שיריה הגדולים של זהבה בן האגדית, שבהופעתה הציע רן נישואים לאם המשפחה לפני שנים.

אם מלאכיאנה תצליח להחזיר את השמחה למשפחה – היא תקבל את הכנפיים שלה. אבל זה לא הולך להיות כל כך פשוט… כי מולה מוצב "מלאך אתגרים" (סטטיק) שתפקידו לייצר התמודדויות לאדם והוא מגיע להציב אתגרים בפני מלאכיאנה ביחד עם חברו בן אל-אל. האתגר הראשון: סיפור אהבה בין רן לזמרת רונה (רונה לי שמעון) זמרת ורקדנית מוכשרת וגם… אלרגית לילדים. מלאכיאנה נכנסת לחייהם של רן האלמן וילדיו בתור אומנת חדשה, אבל קורה לה הנורא מכל: היא מתאהבת ברן, האבא האלמן. אבל היא מלאך, והוא אדם, והם לא יכולים להיות ביחד…

סקיי היי פסטיגל – מחירים והנחות

אז כמובן שגם השנה המחיר המלא לכרטיס לפסטיגל הוא מחיר גבוה וחסר כל פרופורציה. כרטיס להיי סקיי פסטיגל עולה 172 ₪ לכרטיס אחד. בהזמנה מוקדמת ניתן להזמין כרטיס ב-132 ₪ (כך שאפילו אם אתם הולכים רק עם ילד אחד, תיפרדו במקרה הטוב מ-264 ₪ ובמקרה הפחות טוב מ-344 ₪).

אבל… כמובן שגם השנה מי שמשלם את המחיר הזה הוא רק מי שלא חיפש מספיק טוב את ההנחות.

שופרסל: כרטיס ל-HIGH SKY פסטיגל בהנחה של יותר מ-50%

בכל שנה אפשר להשיג הנחה דרך שופרסל, וכך גם השנה. שופרסל מעניקה חסות לפסטיגל ומוזילה את מחירי הכרטיסים ללקוחות הרוכשים את מוצרי מותג שופרסל ומותג Be.

חברי מועדון לקוחות שופרסל הקונים בסניפי שופרסל, Be או שופרסל אונליין ב-50 ₪ ומעלה ממגוון מוצרי המותג הפרטי שופרסל ו-Be, יקבלו שובר הטבה המאפשר רכישה של עד 8 כרטיסים למופע ב- 72 ₪ לכרטיס בלבד במקום 172 ₪.

הנחה נוספת תינתן למשלמים בכרטיס אשראי שופרסל באמצעות אפליקציית PayBox.

רכישת הכרטיסים תבוצע באתר משרד הכרטיסים של הפסטיגל ובאמצעות קוד ההטבה האישי שיקבלו בכדי לממש את ההנחה.

תקופת המבצע: החל מיום 14.10.21 ועד שלושה ימים לפני המופע האחרון (10.1.2021) או עד גמר המלאי- המוקדם מבניהם.

הנחות לפסטיגל במועדוני צרכנות: מי משלם 19 ש"ח?

חברים במועדוני צרכנות שונים, כמו מועדון חבר, מועדון הייטק זון, אשמורת, הוט, טוב, ביחד בשבילך, בהצדעה או קרנות השוטרים – יכולים בדרך כלל לקבל הנחות נאות גם הם.

 • חברי מועדון "אשמורת": מ-19 ש"ח לבעלי כרטיס אשראי אשמורת; 24 ש"ח ללא כרטיס.
 • חברי מועדון "חבר": 25 ש"ח או 49 ש"ח, בהתאם לבחירת המושבים.
 • חברי מועדון "שלך": 59 ש"ח.
 • חברי מועדון "בהצדעה": 59 ש"ח.
 • חברי מועדון "ביחד בשבילך": 59 ש"ח
 • קרנות השוטרים: מ-29 ש"ח.

הנחות לפסטיגל בחברות האשראי

בדרך כלל אפשר לקנות כרטיס בהנחה לפסטיגל גם אחת מחברות האשראי (לרוב ישראכרט), אך כרגע עדיין לא פורסמו פרטים.

אל תזמינו כרטיס ל-SKY HIGH פסטיגל באתר VIAGOGO

לכן, לפני שאתם מזמינים כרטיס – בדקו היטב את כל החלופות. מה שבטוח, אל תזמינו דרך אתר ויאגוגו (VIAGOGO), שבו לא מתביישים לגבות יותר מ-300 שקל על כרטיס אחד!
תזכורת – מיי פסטיגל 2020

שנת 2020 תיזכר כנראה כשנה ההזויה ביותר של המאה האחרונה – וגם פסטיגל 2020, ששמו מיי פסטיגל (My פסטיגל), התקיים בפורמט קצת הזוי: צפייה במופע אונליין בעלות של 69 שקל. כדי לצפות במיי פסטיגל, הצופים נדרשו לקנות כרטיס וירטואלי, כלומר, קוד אישי, שאיפשר לצפות בפסטיגל מהבית דרך אתר ייעודי של הפסטיגל. אולם, אפשר היה גם לצפות בפסטיגל תמורת 4 שקלים בלבד… ועדי העובדים הציעו הנחות נאות לפסטיגל הווירטואלי. דרך מועדוני הצרכנות נמכרו כרטיסים ב-4-5 ש"ח. חברי מועדון לקוחות שופרסל קנו כרטיס ב-13 ש"ח בקניית מוצרי המותג הפרטי במעל 50 שקל.

מיי פסטיגל אמור היה להיות פסטיגל חגיגי במיוחד בשל העובדה שהוא ציין 40 שנות פעילות. לכן, חלק מהפעילויות לקראת הפסטיגל סבבו סביב המספר 40 (למשל, סרט בן 40 דקות ו-40 ימי פעילות לפני שידור הפסטיגל עצמו).

\פואנטה

לרגל האירוע החגיגי קובצו כוכבי הפסטיגל לדורותיהם – החל מציפי שביט, מיקי קם ואדם, ועד אליאנה תדהר, לי בירן, עודד פז, הראל סקעת, שירי מימון, טל מוסרי, שרית חדד, דנה פרידר, עדי הימלבלוי, אנה זק נועה קירל, סטפן, סטטיק ובן אל, איתי לוי, רוני דואני ואחרים.

אלא שכמו שכל השנה הזאת הייתה הזויה – גם מופע הפסטיגל הווירטואלי היה הזוי… הצופים הצעירים, שהמתינו בקוצר רוח למופע בתום 40 ימי פעילות – לא הצליחו לגלוש באתר. האתר קרס מפאת העומס (כאילו שהעומס לא היה צפוי), והאכזבה הייתה עצומה.

בסופו של ערב מתיש, הפקת הפסטיגל התנצלה והודיעה כי ניתן יהיה לצפות באמצעות הקוד במופע עד 31.12.2020.

שתפו את הכתבה, ואל תשכחו לפרגן לנו בלייק כאן למטה, זה ממש חשוב לנו…

היה לכם מעניין?
לחצו כאן  ופרגנו לנו בלייק. זה קל... 

קראו עוד חדשות צרכנות באתר פואנטהמעוניינים לפרסם בפואנטה?
השאירו פרטים וקבלו דרך קיצור ללקוחות שלכם!

  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]   

   


  היה לכם מעניין?
  לחצו כאן  ופרגנו לנו בלייק. זה קל... 

  דפנה הראל כפיר
  דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
  מאמרים אחרונים
  תגובות: 0

  נגישות