סוף לדיליי? שירות יס פלוס לייב מבטיח למנויי yes+ לראות משחק כדורגל בלי דיליי
יס פלוס לייב

לראות משחק כדורגל בלי דיליי: yes משיקה את שירות יס פלוס לייב

חברת yes מכריזה על שירות יס פלוס לייב: שידור ללא דיליי. מי ייהנה מ-yes+ live והאם השירות כרוך בתשלום? חדשות הטלוויזיה בפואנטה
אם הדיליי בטלוויזיה מפריע לכם – חברת yes מודיעה היום על יס פלוס לייב. מדובר בפתרון טכנולוגי לאתגר שמטריד חברות טלוויזיה אינטרנטית בכל העולם, ולכן שירות yes+ live הוא מבחינת יס פריצת דרך, שאמורה לספק לה יתרון על פני המתחרים. ביס מבטיחים כי באמצעות הפיתוח החדש שלה, שנמשך כשנה, לא יקרה יותר מצב שמסי יבקיע גול מכריע – ואתם תשמעו את השכנים מריעים לפני שתזכו בעצמכם לצפות בגול.

הדיליי המאפיין את שידורי האינטרנט יכול להביא למצב של צפייה בעיכוב של קרוב לדקה שלמה, ובעת משחקי ספורט או שידורים חיים משמעותיים, הוא מפריע לצופים. "אנחנו הראשונים בעולם שפתרנו את הבעיה הזאת, זה נמצא רק אצלנו", אומר אילן סיגל, סמנכ"ל השיווק של בזק.

ביס מציינים כי השירות של יס פלוס לייב יינתן בערוצי הספורט ובערוצי הברודקאסט (כלומר ערוץ 11, 12, 13 וכו'): "ביטול הדיליי משמעותי לא רק באירועי ספורט, גם בתוכניות אחרות, בצפייה במשדרי בחירות, בתוכניות ריאליטי ובשידורים אחרים".

מי ייהנה מהשירות של יס פלוס לייב?

משירות יס פלוס לייב יכולים ליהנות כל לקוחות יס פלוס עם ממיר אנדרואיד TV, ללא תוספת תשלום.

לקוחות יס פלוס עם ממירי אפל עדיין לא יכולים לקבל את השירות מסיבות טכנולוגיות הקשורות בממיר.

לקוחות סטינג TV לא מקבלים את השירות.

היי, עוד לא הצטרפתם לערוץ פואנטה בטלגרם?

עקבו אחרינו גם באינסטגרם > 

הצטרפו לקבוצת "עדכוני קורונה" >

yes+ live – צעד נוסף באסטרטגיה

חברת Yes חוגגת בימים אלה 20 שנה, ואת השירות החדש היא משיקה כחלק מאסטרטגיה שהיא הכריזה עליה לפני כשנה: מעבר לשידורים מלאים באינטרנט.

מדובר בתהליך שנמשך כמה שנים ויימשך עוד כמה שנים. ביס צופים כי עד סוף 2021, החברה תהפוך לחברת הטלוויזיה האינטרנטית הגדולה בישראל.

בדצמבר 2017 השיקה יס את סטינג TV, ובכך נתנה מענה למעבר של צרכנים לשידורי טלוויזיה בסטרימינג במחיר נמוך – כמו סלקום TV שהייתה הראשונה להציע חבילה זולה (במחיר של כ-100 שקל בחודש).

באוקטובר 2019, כפי שפרסמנו כאן במדור טלוויזיה וסלולר בפואנטה, הושק שירות יס פלוס – שהוא שירות טלוויזיה בסטרימינג של יס.

אגב, שירות יס פלוס שונה משירות סטרימינג כמו נטפליקס. בעוד שיס פלוס עולה כ-200 שקל בחודש, מחירי נטפליקס נעים סביב כמה עשרות שקלים בלבד. יס פלוס הוא שירות עם הרבה מאוד תכנים שמותאמים לצופים הישראלים ומתבסס על התכנים של yes.

בתחילה הושק שירות יס פלוס רק עם ממירי אפל TV, ובמרץ 2020 הוכרז שירות יס פלוס אנדרואיד TV.

ברבעון הקרוב, ממיר אנדרואיד שלנו יהפוך להיות נקודת ווייפיי בבית וכך ישפר את חוויית הגלישה", אומרים ביס.

"חתמנו השנה על הסכמי שיתוף פעולה עם נטפליקס, גוגל, אפל, אמזון, ספוטיפיי… כל ענקיות התוכן הבינלאומיות, ואנחנו מתכוונים להמשיך", אומר אילן סיגל.

היה לכם מעניין? איזה יופי! תהיו חברים, פרגנו לנו בלייק!

קראו עוד חדשות צרכנות באתר פואנטה

תגובות: 0

נגישות