בדיקת קורונה מהירה בביקורופא - כמה תשלמו, היכן ומה רמת הדיוק?
בדיקת קורונה מהירה בביקורופא

בדיקת קורונה מהירה בביקורופא – כמה תשלמו, היכן ומה רמת הדיוק?

בדיקת קורונה מהירה בביקורופא נותנת מענה למי שאין לו תו ירוק וצריך להציג בדיקה שלילית. היכן ניתן לבצע אותה? חדשות בריאות באתר פואנטה
הצורך בבדיקות קורונה מהירות הולך ועולה ככל שהשגרה חוזרת לכל הענפים בישראל. בדיקת קורונה רגילה אמנם יכולה להתבצע חינם בקופת החולים, אך נדרשת המתנה של כ-24 שעות לקבלת תשובה. לכן, ברור מדוע יש דרישה בציבור לבדיקת מהירה בתשלום. כעת אפשר לבצע בדיקת קורונה מהירה בביקורופא ולקבל תשובה תוך 15 דקות.

קהל היעד הוא בעיקר לא מחוסנים שאין להם תו ירוק, ילדים, עובדים במקומות עבודה מסוימים ותיירים. תוצאת הבדיקה השלילית מאפשרת כניסה לבתי מלון, אטרקציות ומקומות שמחייבים הצגת בדיקה שלילית בישראל.

בדיקת קורונה מהירה בביקורופא

בדיקת קורונה מהירה בביקורופא
בדיקת קורונה מהירה. צילום: באדיבות חברת סופיה

 

 • מחיר: כדי לעבור בדיקת קורונה מהירה בביקורופא תשלמו 69 ש"ח.
 • מיקום: הבדיקה המהירה זמינה בשלב זה ב-11 מוקדים של "ביקורופא": תל אביב, כפר סבא, ראשון לציון, אשדוד, אשקלון, ירושלים, מבשרת ציון, חיפה, טבריה, קריית שמונה ומצפה רמון.
 • רמת הדיוק: לפי משרד הבריאות, רמת הדיוק במקרה של תסמינים עומדת על 95%. רמת הדיוק כשאין תסמינים עומדת על 72%.

בדיקת קורונה מהירה בת"א – שימו לב להפרשי המחירים

כאמור, אחד מסניפי ביקורופא שבהם ניתן לבצע בדיקת קורונה מהירה הוא המוקד בתל אביב. המחיר הוא 69 ש"ח – והוא זול יותר מבדיקת קורונה מהירה שאותה חברה בדיוק (חברת סופיה) מציעה בתחנת בדיקות קורונה מהירות שהוקמה ברחוב איינשטיין בתל אביב.


המסקנה – גם כאשר מדובר בבדיקת קורונה מהירה וגם כאשר היצרנית היא אותה יצרנית ורמת הוודאות זהה – שווה לעשות השוואת מחירים. את כל הפרטים אפשר לקרוא בכתבה בדיקת קורונה מהירה בתל אביב: כל הפרטים על מיקום ומחיר.

מה ההבדל בין בדיקת קורונה מהירה לבדיקה רגילה?

בדיקות הקורונה המהירות, שמבטיחות תוצאה תוך 15 דקות, הן בדיקות אנטיגן. כזו היא בדיקת קורונה מהירה בביקורופא, שמיוצרת ע"י חברת סופיה, וכזו היא גם בדיקת קורונה מהירה ב"טרם", המיוצרת ע"י חברת BD ישראל.

בדיקת אנטיגן היא בדיקה שמזהה חלבונים של נגיף הקורונה ולא את החומר הגנטי של הנגיף, ולכן היא בדיקה פחות מדויקת מהבדיקה הלא מהירה (בדיקת PCR). כאשר אדם ללא תסמינים כלל, או כאשר הוא נמצא בתחילת המחלה או בסופה – הסבירות לזיהוי המחלה בבדיקת קורונה מהירה פוחתת.

רוצים לקבל עדכוני קורונה? לחצו להצטרפות לקבוצה שלנו >> 

בכל מקרה, הבדיקות המהירות קבילות וניתן להציג אותן בבתי מלון ובמקומות בילוי שדורשים להציג בדיקת קורונה שלילית.

מי שמעוניין לבצע בדיקת קורונה מבוססת PCR, שהיא מדויקת יותר, ולקבל תשובה מהירה – יכול לעשות זאת באופן פרטי ולשלם הרבה כסף. כך למשל, באסותא רמת החי"ל מציעים בדיקת PCR במסלול מהיר שמספק תשובה תוך עד 3 שעות, בעלות של 750 ש"ח.

פואנטה בטלגרם

 

אגב, מי שמעוניין לעשות בדיקת PCR פרטית יכול לעשות זאת ע"י הזמנת דוגם הביתה מביקורופא – אבל העלות הרבה יותר גבוהה מבדיקת קורונה מהירה.

ביקורופא מפעילה שירות בדיקות קורונה מסוג PCR המתבצעות בשירות עד הבית, בעלות של 400 ₪. ניתן להזמינה באמצעות המוקד הטלפוני של ביקורופא.

מעבר ליתרון של הדיוק, בדיקה כזאת קבילה גם בחברות תעופה ובכניסה למדינות זרות, כך שהיא המענה למי שטס לחו"ל ונדרש להציג בדיקת קורונה שלילית. חשוב לדעת שהתשובה לבדיקה הזאת לא מיידית – ומתקבלת תוך 24-48 שעות ממועד ביצוע הבדיקה.

היה לכם מעניין? תהיו נחמדים, פרגנו לנו בלייק כאן למטה. זה קל… 

קראו עוד חדשות צרכנות באתר פואנטה


מעוניינים לפרסם בפואנטה?

השאירו פרטים וקבלו דרך קיצור ללקוחות שלכם!   
  דפנה הראל כפיר
  דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
  תגובות: 0

  נגישות