טיסות זולות לגרמניה: ריינאייר מוסיפה טיסה הלוך-חזור שמתחילה בכ-58 אירו - פואנטה

טיסות זולות לגרמניה: ריינאייר מוסיפה טיסה הלוך-חזור שמתחילה בכ-58 אירו

טיסות לגרמניה הן טיסות מבוקשות מאוד על-ידי הישראלים, וכעת גדל מגוון הטיסות הזולות לגרמניה באמצעות קו חדש של חברת הלואו-קוסט ריינאייר

טיסות זולות לגרמניה
ממינגן, גרמניה

רוב הישראלים שטסים לגרמניה, טסים אמנם לברלין, למינכן או להמבורג – אבל יעד חדש שפותחת בחודש הבא חברת הלואו-קוסט ריינאייר יפתח כנראה רכבת אווירית גם לשם. טיסות זולות מביאות את הישראלים ליעדים לא מוכרים בכל העולם, ויש להניח שטיסות זולות לגרמניה יתקבלו על-ידי הצרכנים הישראלים בהתלהבות.

הפעם מדובר בעיירה ממינגן, הנמצאת בבוואריה, כשעה מערבית למינכן. כשלעצמה היא אינה יעד טיולים עתיר אטרקציות, אך היא מהווה נקודת יציאה נוחה הן לאזור היער השחור והן לאזור טירול (מרחק כשלוש שעות נסיעה מיעדים אלו) שבאוסטריה.

הטיסות יחלו לפעול כבר בחודש אוקטובר, כשמדובר בשתי טיסות בשבוע.

כמה עולות טיסות רייאנייר לגרמניה?

כמו במקרים קודמים – מחירי ההשקה לא ישאירו את הנוסעים אדישים. מי שמחפש כעת באתר ריינאייר, יכול למצוא טיסה הלוך ושוב לתאריכים 29.10-12.11 במחיר של כ-55 אירו (כלומר, כ-27.5 אירו לכיוון).

המחיר הזה הוא לכרטיס המוגדר Standard Fare, וכפי שמקובל בטיסות לואו-קוסט, הוא לא כולל ארוחות וגם לא מזוודה. מזוודה במשקל של עד 20 ק"ג) למעשה תכפיל את מחיר הכרטיס, משום שהיא עולה 25 אירו – אלא שגם אז המחיר מאוד אטרקטיבי (95 אירו לכרטיס הלוך-חזור).

מי שיסתפק במזוודה שעולה פחות, ישלם 8 אירו לכיוון.

 כרטיס טיסה משודרג יותר, בדרגת PLUS, עולה כבר כ-121 אירו הלוך-חזור, וכולל גם מזוודה (20 ק"ג) וגם בחירת מושב.

הכרטיס היקר ביותר של ריינאייר (Flexi Plus) נכון לעת ההשקה עולה כ-150 אירו הלוך ושוב, והוא מספק גם גמישות, בידוק ביטחוני מהיר ובחירת מושב מכל המושבים במטוס.במילים אחרות, במסגרת הכרטיסים שמוצעים במבצע לרגל ההשקה, אפילו הכרטיס היוקרתי ביותר עדיין מאפשר טיסה של ריינאייר לגרמניה במחיר של 150 אירו הלוך-חזור.

מחירי ההשקה מוגבלים בזמן (עד 13.9).

טיסות זולות לגרמניה
מחירי ההשקה של ריינאייר בקו סין תל אביב למנינגן בגרמניה

כך מעודד משרד התיירות תיירות לישראל

הקו החדש של ריינאייר בין תל אביב למנינגן נפתח במסגרת שורה של קווים חדשות שפתחו חברות תעופה שונות לישראל, כחלק ממדיניות משרד התיירות לעודד חברות תעופה לטוס לתל אביב ולאילת. ריינאייר האירית תקבל ממשרד התיירות מענק חד-פעמי של 150,000 אירו על פתיחת הקו.

קראו עוד כתבות מעניינות בפואנטה:דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
תגובות: 0

נגישות