בדיקת קורונה מהירה בכ-50 ש"ח: רשת גוד פארם של רמי לוי נכנסת לתחרות

בדיקת קורונה מהירה בכ-50 ש"ח: רשת גוד פארם של רמי לוי נכנסת לתחרות

לא חשבתם שרמי לוי יישאר מחוץ לתחרות, נכון? בדיקת קורונה מהירה בגוד פארם מוצעת במחיר נמוך. איפה תוכלו לבצע אותה?

 

כ-6 שנים אחרי שנפתחה רשת הפארם הזולה גוד פארם וכ-4 שנים אחרי שנרכשה ע"י רמי לוי – היא נכנסת לעוד תחום שבו היא רוצה להציע מחירים זולים: בדיקות קורונה. בעוד שבדיקת קורונה מהירה בסופר-פארם כ-60 ש"ח, רמי לוי באמצעות גוד פארם מציע מחיר של כ-50 שקל לבדיקה, אבל בשלב זה הפריסה נמוכה. בשלב הראשון תוצע בדיקת קורונה מהירה לתו ירוק במחיר מוזל בשני סניפים של גוד פארם: בסניף הדגל בתל אביב ובסניף ראשון לציון. בימים הקרובים יושקו עמדות בסניפי הרשת באיזור הדרום כמו באר שבע וכן בערים נוספות בצפון ובמרכז.

בנוסף לבדיקות המהירות, המיועדות בעיקר לתו ירוק, ניתן יהיה בהמשך לבצע בסניפי גוד פארם, גם בדיקות PCR לפני טיסה וכן בדיקות סרולוגיות – אשר הרת מבטיחה שהן יהיו במחיר תחרותי. כפי שפרסמנו כאן בפואנטה, בדרך בדיקה סרולוגית היא עסק לא זול (היכנסו לכתבה בדיקות סרולוגיות: מחיר ומידע), כך שמדובר בבשורה מעניינת.

בדיקת קורונה מהירה בגוד-פארם – פרטים נוספים

בדיקת קורונה מהירה היא כידוע בדיקת אנטיגן, ותוצאותיה נמסרות תוך כרבע שעה.

בגוד-פארם מדגישים שבדיקות האנטיגן המהירות יתבצעו על פי הנחיות משרד הבריאות בציוד של חברת סופיה, שהייתה החברה הראשונה להציע בישראל בדיקות מהירות.

רמי לוי, מבעלי גוד פארם מסר כי: "החלטנו להיאבק למען הצרכן כדי להתאים את המחירים גם בתחום הבדיקות. חשוב לנו להבטיח לציבור שתמיד נפעל להיות הזולים ביותר. הכוח הוא בידיים של הצרכנים ואני בטוח שהם יעשו את השיקול הנכון ויבואו אלינו לגוד פארם כדי לבצע בדיקות אמינות שמחירן יהיה תחרותי לאורך זמן. כמו כן, אנו עובדים על ייבוא בדיקות ביתיות במחיר הזול בישראל, משבוע הבא".

אדם פרידלר מייסד ומנכ"ל גוד פארם הוסיף: "החלטנו להוות אלטרנטיבה צרכנית גם בשוק בדיקות הקורונה ולאפשר לקהל הרחב לקבל שירות מהיר ואיכותי במחיר נגיש. הצורך בבדיקות לסוגיהן נוגע בפלחים רבים באוכלוסייה ולכן בנינו מודל בריא ויציב עם סופיה. בחרנו להוזיל את הבדיקות למחיר לואו קוסט כחלק מהמשך החזון של גוד פארם להמשיך ולהטיב עם הצרכנים".


היה לכם מעניין?
לחצו כאן  ופרגנו לנו בלייק. זה קל... 

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...

מעוניינים לפרסם בפואנטה?
השאירו פרטים וקבלו דרך קיצור ללקוחות שלכם!

    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]     
    מאמרים אחרונים
    תגובות: 0

    נגישות