שירות טרום טיסה באל על: מי הנוסעים שיכולים לחסוך את התור ואיך עושים זאת?

שירות טרום טיסה באל על: מי הנוסעים שיכולים לחסוך את התור ואיך עושים זאת?

שירות טרום טיסה באל על מאפשר למסור את המזוודות מראש ולחסוך את התור בנתב"ג – אבל כדאי לברר למי הוא מתאים ואיך עושים זאת

שירות טרום טיסה באל על - מסירת מזוודות

 

אף פעם לא היה תענוג גדול לעבור את תהליכי הבידוק בנתב"ג – אבל מאז הקורונה התורים ארוכים יותר ומעיקים יותר. בדיוק בזמן, לפני קדחת הטיסות של פסח והחופש הגדול, אל על מחזירה את השירות שכבר הציעה בעבר – צ'ק אין מוקדם. שירות טרום טיסה באל על מאפשר למסור את המזוודות מראש ולבצע רישום לטיסה בטווח של 24 שעות לפני מועד הטיסה. השירות מהווה שיתוף פעולה בין אל על לבין רשות שדות התעופה. החיסרון העיקרי הוא שבניגוד לעבר, כיום אפשר לקבל שירות טרום טיסה רק מנתב"ג, כך שהנוסעים חייבים להגיע פעמים לשדה – פעם אחת כדי לעשות PRE CHECK IN ופעם נוספת למחרת. לכן, בפועל מדובר בהצעה שרלבנטית רק עבור מי שמתגורר באזור (כמו מודיעין, לוד, שוהם, וכו'), או מוכן לנסוע במיוחד.

פואנטה בטלגרם

בעבר אל על הציעה PRE CHECK IN מנקודות נוספות, כמו תל אביב וירושלים – מה שאיפשר להרבה יותר נוסעים להיעזר בשירות ולחסוך זמן בשדה התעופה.

שירות טרום טיסה – לא לכל היעדים

עוד דבר שחשוב לדעת הוא ששירות טרום טיסה באל על פעיל רק לגבי חלק מיעדי החברה. למעשה, רוב היעדים באירופה עדיין לא כלולים. היעדים הם טיסות אל על לצפון אמריקה, למזרח הרחוק, לדרום אפריקה, ללונדון – הית'רו ולפריז.

הנוסעים ליעדים אלה יכולים להגיע יום לפני הטיסה לטרמינל 1, עם הדרכונים, המזוודות וכל המסמכים הדרושים, לבצע צ'ק אין, למסור את המזוודות ולקבל את כרטיס העלייה למטוס.ביום הטיסה הם ידלגו על התורים בדלפקי הצ'ק אין ויילכו ישר לבידוק מהיר באזור W.

השירות ניתן בטרמינל 1 בשעות הפעילות:

 • אמצע השבוע – 16:00 – 22:00
 • שישי – 08:00 – 13:00

אין צורך לקבוע תור מראש.

השירות יינתן בשלב זה ללא עלות, לבעלי דרכון ישראלי בלבד.


 

היה לכם מעניין? לחצו כאן ופרגנו לנו בלייק. זה קל… 

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...

מעוניינים לפרסם בפואנטה?
השאירו פרטים וקבלו דרך קיצור ללקוחות שלכם!

  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]   
  מאמרים אחרונים
  תגובות: 0

  נגישות