טיסות ישירות ליפן: אל על החלה למכור כרטיסי טיסה לטוקיו - פואנטה

טיסות ישירות ליפן: אל על החלה למכור כרטיסי טיסה לטוקיו

החל ממרץ תפעיל אל על טיסות ישירות ליפן. מכירת כרטיסי הטיסה לטוקיו מתחילה כעת, עם מבצע השקה לזמן מוגבל

מספר הישראלים הטסים ליפן הולך וגדל, ובקרוב יגדל גם מספר הטיסות הישירות ליפן. אל על החלה היום במכירת כרטיסי טיסה לטוקיו, בקו החדש שהיא תפעיל החל ממרץ 2020. את הטיסות הישירות ליפן תבצע אל על עם מטוסי הבואינג 787 דרימליינר החדשים של החברה.

לרגל תקופת ההשקה, עד 10/9/19, אל על מציעה כרטיסי טיסה במחיר המתחיל בכ-1000 דולר הלוך ושוב, כולל כבודה והושבה.

חברי מועדון הנוסע המתמיד ובעלי כרטיס האשראי FLYCARD זכאים לרכישת כרטיסים תמורת נקודות במחיר מופחת.

טיסת הבכורה של אל על מנתב"ג לטוקיו, LY091, תמריא ביום רביעי, 11/3/2020 וטיסת הבכורה מטוקיו לישראל, LY092, תמריא למחרת ביום חמישי, 12/3/2020. התדירות תעמוד על 3 טיסות ישירות ליפן מדי שבוע, כאשר הטיבה הלוך נמשכת 11:30 שעות והטיסה חזור נמשכת 12:30 שעות.נזכיר בשנת 2020 צפויה להתקיים גם האולימפיאדה בטוקיו, מה שהופך את העיר ליעד מבוקש אף יותר. לדברי מיקי שטרסבורגר, סמנכ"ל מסחר וקשרים תעופתיים באל על, ההחלטה על פתיחת נתיב טיסה ישיר ליפן התקבלה לאחר בקשות הולכות וגוברות של לקוחות אל על, אך הכוונה היא גם להגדיל את מספר היפנים המגיעים לישראל: "הקו החדש יאפשר לקדם ולפתח את התיירות היפנית לישראל, ולחשוף את אזרחיה של יפן לעושר התרבותי, להיסטוריה ולנופים הייחודיים של ישראל. פתיחת הנתיב הישיר ליפן, בפרט בשנה בה צפויים להיערך בה המשחקים האולימפיים, צפויה להגדיל את התנועה ולחזק באופן משמעותי את הקשרים הכלכליים והמדיניים בין ישראל ויפן".

אל על מסתערת על היעדים הרחוקים

לא במקרה משיקה אל על טיסות ישירות ליעדים שמעבר לים. התחרות על טיסות ליעדים באירופה קשה ומתנהלת מול חברות לואו קוסט כמו ריינאייר, איזי ג'ט או וויז אייר, ואילו בטיסות הארוכות היא יכולה עדיין להציג מחיר תחרותי יותר. באל על מציינים כי השקת הקו היא חלק מאסטרטגיית החברה להרחבת רשת יעדיה בהתאם לביקושי הקהל הישראלי והתיירות הנכנסת לישראל במקביל להתחדשות צי המטוסים של החברה.

לאחרונה, השיקה אל על קווים רבים לצפון אמריקה: טיסות ישירות לסן פרנסיסקו, טיסות ישירות ללאס וגאס וטיסות ישירות לאורלנדו (בחודשי הקיץ). בשנת 2020 תחל אל על להוציא גם טיסות ישירות לשיקגו. בנוסף, הושקו שני קווים לאירופה: טיסות אל על לניס וטיסות אל על למנצ'סטר.

זאת, לצד התחדשות בצי מטוסי הדרימליינר חדשים, המונה עד כה 11 מטוסים ואשר ימנה עד מרץ 2020 ,16 מטוסים.

הביקוש ליפן כיעד תיירותי ועסקי גדל בשנים האחרונות במספרים נרחבים. כ-40,000 ישראלים ביקרו ביפן בשנת 2018 וכ-20,000 יפנים בישראל.

עוד כתבות מעניינות בפואנטה:

פואנטהדפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
מאמרים אחרונים
תגובות: 0

נגישות