טיסות וויז אייר לאבו דאבי: כמה עולה לואו קוסט לאמירויות?

לואו קוסט לאמירויות: תראו כמה עולות טיסות וויז אייר לאבו דאבי

אם שקלתם לטוס לאמירויות בלואו קוסט, אפשר כבר להזמין טיסות וויז אייר לאבו דאבי. כמה תעלה טיסה הלוך ושוב, עם מזוודה ועם אפשרות ביטול? היכנסו לפואנטה

טיסות וויז אייר לאבו דאבי
אל תזמינו טיסה לאבו דאבי לפני שתעשו השוואת מחירים מקיפה. החל בפברואר 2021 יפעלו טיסות וויז אייר לאבו דאבי. כידוע, וויז אייר היא חברת לואו קוסט, כך שיש פה תחרות ששווה לנצל. הטיסות נמכרות כבר עכשיו לחודש פברואר .

טיסות וויז אייר לאבו דאבי – כמה באמת עולה הלואו קוסט?

אם לפני שנה מישהו היה אומר לכם שתטוסו לאיחוד האמירויות, הייתם ודאי מגחכים – אבל היום לא רק שזה קורה, אלא שיש גם טיסות לואו קוסט לאבו דאבי.

מחירי WizzAir לאבו דאבי מתחילים בכ-200 שקל לכיוון, ואין ספק שהמחיר הזה על הנייר הוא מחיר אטרקטיבי.

פואנטה

בפועל, זה לא מחיר ריאלי. 200 דולר הוא כמובן מחיר לכיוון אחד והוא כולל כרטיס בסיסי בלבד. הכרטיס הזה מאפשר לכם לעלות למטוס רק עם תיק קטן, כך שזה לא ממש רלבנטי עבור רוב הנוסעים. מן הסתם, אף אחד מאיתנו לא מסוגל לצאת לחופשה של כמה ימים מבלי להזדקק למזוודה.

בנוסף, אף אחד מאיתנו לא באמת קונה כרטיס לכיוון אחד לאבו דאבי. לכן, בצעו את השוואת מחירי הטיסות לאבו דאבי בהתאם לצרכים האמיתיים שלכם.

כאמור, וויז אייר מציעה שלושה סוגי כרטיסים:

 • בסיסי (BASIC): כרטיס טיסה בסיסי שכולל רק תיק נשיאה.
 • WIZZ GO: כרטיס טיסה שמחירו כולל גם מזוודה וגם אפשרות לבחור את המושב.
 • WIZZ PLUS&FLEX: כרטיס טיסה שכולל גם מזוודה יותר גדולה וגם גמישות בשינוי הכרטיס (כולל החזר כספי לחשבון וויז אייר).

מחירי טיסות וויז אייר לאבו דאבי: כיוון אחד, 12.2.2021

וויז אייר לאבו דאבי

כפי שניתן לראות, כרטיס טיסה משודרג של וויז אייר, עם מזוודה, עולה כפול מהכרטיס הבודד והבסיסי, וכרטיס שיאפשר לכם גמישות מלאה יעלה כבר כמעט 500 שקל לכיוון.

כרטיס טיסה של וויז אייר לאבו דאבי, הלוך חזור, בגרסה המשודרגת ביותר, יעלה כ-900 שקל.

כרטיס טיסה לאבו דאבי של וויז אייר

טיסות WizzAir מתל אביב לאבו דאבי

בחברת וויז אייר החלו להפעיל תת מותג ששמו וויז אייר אבו דאבי. חברת הלואו קוסט ההונגרית מזהה את אבו דאבי כמוקד אסטרטגי שממנו היא יכולה להוציא טיסות לואו קוסט, והיא מוציאה משם טיסות גם ליעדים ביוון. החברה מפעילה בנמל התעופה של אבו דאבי האב (HUB), והסכמי השלום בין ישראל לאיחוד האמירויות מתיישבים היטב עם האסטרטגיה שלה.

בתחילה הטיסות בין תל אביב לאבו דאבי יפעלו בתדירות של ארבע טיסות בשבוע, ובמרץ 2021 יעלו לתדירות של טיסה יומית.

לא רוצים לואו קוסט לאבו דאבי? קבלו את אתיחאד

מי שמעדיף לטוס בחברת תעופה מפנקת, ישמח לדעת שחברת התעופה הלאומית של אבו דאבי, אתיחאד, תחל להפעיל טיסות ישירות בקו תל אביב-אבו דאבי לקראת חג הפסח.Booking.com

 

אתיחאד היא אחת מחברות התעופה הטובות בעולם. היכנסו לכתבה שפורסמה כאן באתר פואנטה חדשות צרכנות על אתיחאד.

כמובן, אתם לא חייבים לטוס בחברות זרות כמו וויז אייר או אתיחאד. למגוון יצטרפו גם טיסות ישראייר לאבו דאבי, טיסות ארקיע וטיסות אל על לאבו דאבי.

האם צריך להוציא ויזה לאבו דאבי?

השקת הטיסות של וויז אייר לאבו דאבי מגיעה בסמוך למועד שבו צפוי להינתן פטור מוויזה לתיירים. כחלק מההסכם בין ישראל לאבו דאבי, יהיה פטור הדדי מאשרות לתיירים.

ומה לגבי הדרכון הירוק? האם הוא יכובד באבו דאבי? נכון לרגע זה, דרכון ירוק למתחסנים הוא עדיין לא מסמך קביל השדות התעופה בעולם. מדינת ישראל נמצאת במו"מ עם מדינות בעולם, ובינתיים תצטרכו ככל הנראה להציג בדיקת קורונה שלילית.

ניתן לבצע בדיקת קורונה בבית חולים. היכנסו לכתבה לקבלת פרטים.

 

שתפו את הכתבה, ואל תשכחו לפרגן לנו בלייק כאן למטה, זה ממש חשוב לנו…

היה לכם מעניין?
פרגנו לנו בלייק כאן למטה. זה קל..

קראו עוד חדשות צרכנות באתר פואנטהמעוניינים לפרסם בפואנטה?

השאירו פרטים וקבלו דרך קיצור ללקוחות שלכם!   

  דפנה הראל כפיר
  דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
  תגובות: 0

  נגישות