מתגעגעים לחיי הלילה ולקניות בעיירות הסקי?

מתגעגעים לחיי הלילה ולקניות בעיירות הסקי?

חופשת סקי היא אחת החופשות האהובות על הישראלים, והיא מציעה לא רק גלישה במרחבים לבנים, אלא גם בילויים ביום ובלילה. הנה כמה אתרים שכדאי להכיר

סקי

מאמר אורח בשיתוף שוק הביטוח

כבר הרבה זמן שאנחנו חולמים על חופשת סקי באירופה, במיוחד מאז שהקורונה קטעה את כל התוכניות. עם בוא החורף, חופשת הסקי קרובה מתמיד, ובטח לא צריך להזכיר לכם איזה כייף זה. בכל העולם וגם בארץ, כולם מקווים שהשנה סוף כל סוף נוכל לטוס וליהנות. נזכיר כי חופשה מסוג זה כוללת הרבה יותר מאשר סקי…

בין אם אתם מעוניינים לחוות את חיי הלילה באתרי הסקי השונים ובין אם אתם מעוניינים רק לעשות סקי באלפים או באתרים אחרים, הנה עבורכם רשימה של מיטב אתרי הסקי בכל רחבי אירופה שצמאה לקבל ישראלים בחורף 2022.

צרפת

ואל דיזר

זהו אתר סקי יוקרתי ביותר, אשר מציע תנאי גלישה מיטביים במהלך היום. מרחב הגלישה מכיל כ-300 קילומטר של מסלולים והמון OFF PISTE.

בלילה חוויית הגלישה משתנה להופכת לחוויית בילוי, כך שמובטחת הנאה של 24 שעות ביממה.

מקומות בילוי:

  • Dick’s Tea Bar – מהווה את מוקד המסיבות, והוא ממוקם כשתי דקות הליכה ברגל מהמעלית המרכזית. תוכלו לשתות וגם להשתכר אם תרצו.
  • Folie Douce – בר אופרה סקי, אשר נמצא על המסלולים השונים, אשר מזמין אתכם לרקוד על השולחנות בנעלי סקי וליהנות ממוזיקה בסגנון של דאנס ופאנק החל משעות הערביים עד שסוגרים את המעליות.
  • Cafe Face – בר שיקי אשר בו מבוצעות הופעות חיות כל יום בין השעות חמש אחרי הצהריים ועד שתיים בלילה.

 

שופינג בחופשת סקי

אוסטריה

אוסטריה היא המדינה הראשונה באירופה שנכנסה לסגר בגל הרביעי, ולכן גם צפויה להיות הראשונה שבה יוסרו המגבלות. לכן, בהחלט אפשר לצפות שבתחילת 2022 בחורף נוכל ליהנות ולנצל את חיי הלילה באתרי הסקי.

הדילים לאוסטריה בד"כ יקרים יותר, ולכן מומלץ לקנות ביטוח נסיעות מורחב הכולל ביטול/קיצור נסיעה המכסה גם קורונה לכל מקרה שלא יהיה…

אישגל (Ischgl)

לא לחינם מכונה אתר הסקי אישגל "איביזיה של האלפים". באתר, השוכן במערב אוסטריה סמוך לגבול עם שוויץ, תפגשו משקעי שלג מרהיבים והוא מתפרס על פני 230 ק"מ של מסלולים, אשר 90% מתוכם נמצאים בגובה של יותר מ-2,000 מ'

מקומות בילוי מומלצים:

  • Pacha – מועדון אקסקלוסיבי אשר נמצא בפאתי העיירה מתחת למלון המפואר Madlen. המועדון מעוצב בהשראה של מועדון בערים אירופאיות יותר גדולות ומתהדר בכך שהמקדמת המרכזית שלו היא פריס הילטון. בסמוך לו נמצא מועדון החשפנות אשר ידוע בכינויו Coyote Ugly.
  • Kushtall – דאנס בר שכבר מלא עד אפס מקום בשעה שלוש בצהריים והוא ממשיך להתמלא בלי הפסקה עד שלוש בבוקר.
  • Post – מועדון דקורטיבי וייחודו שהסגנון המוזיקלי השולט הוא עכשווי. המועדון נמצא בלב העיירה במלון בעל אותו השם והוא נפתח בשעה עשר בלילה עד לשעות הקטנות של הלילה.

זולדן

אתר הסקי הזה, שנמצא בעיירה זולדן שבחבל טירול באוסטריה, חביב במיוחד לא רק על האוסטרים, אלא גם על גרמנים והולנדים. הרחוב הראשי בו נקרא The Party Mile, על שם מבחר נרחב של מועדונים וברים שממוקמים לאורכו. הוא מציע שלוש פסגות בגובה למעלה מ-3000 מטר, כ-150 קילומטר של מסלולים ואיכות שלג משובחת ביותר.
נוסף לגובה האתר, יש בו גם מערכת ענפה לייצור שלג מלאכותי ותותחי שלג מכסים 67% מהמסלולים.

מקומות בילוי מומלצים:

  • Bla Bla – בר אופרה סקי, אשר נמצא על הרחוב הראשי, בסמוך למלון דומיניק האקסקלוסיבי. כדאי לכם לפקוד אותו בשעה ארבע אחרי הצהריים, על מנת שתוכלו לתפוס מקום, מכיוון שאחרי השעה ארבע אחר הצהריים התפוסה מלאה באופן מוחלט.
  • Schrimbar –  בר אופרה סקי מובחר, שממוקם ממש במרכז העיירה. מתאספים בו החל משעות אחר הצהריים גולשים רבים.
  • Fire & Ice – בשעות הערביים מתאספים בו מגוון נרחב של גולשי גרמניה, סקנדינביה והולנד ומשיקים בירות לצד מוזיקה סואנת בשלושה רחובות. בר זה חלק מרשת מועדונים באותו הכינוי, בעלת סניפים בפלכאו ובאישגל.

ביטוח נסיעות

במסגרת ביטוח הבריאות הכלול בביטוח הנסיעות, ניתן לרכוש פוליסת ביטוח לסקי המציעה מגוון כיסויים, בין היתר כיסוי לביטול נסיעה עקב בידוד או הארכת שהיה בחו"ל עקב סגר או הידבקות בחו"ל.

חשוב לזכור שאם אתם טסים לחופשת סקי, עליכם לרכוש הרחבה לספורט חורף שמכסה למקרה של טיפול שנדרש בעקבות פציעה בסקי, צורך באשפוז, הטסה רפואית, ביטול נסיעה, פיצוי במקרה של מטען שנגנב כולל ציוד סקי בחלק מהחברות ביטוח או שהלך לאיבוד וכיוצא בזה.

המחירים לביטוח סקי נעים בין 7$ ליום ל-12$. לכן מומלץ להשוות כיסויים ומחירים בביטוח נסיעות.

באתר שוק הביטוח תמצאו את כל המידע שאתם צריכים ואת המחירים הזולים ביותר לביטוח סקי.

1
נגישות