ניקוי ספות מקצועי - החלטנו לבדוק איך זה עובד

ניקוי ספות מקצועי – החלטנו לבדוק איך זה עובד

אם אתם רוצים לרענן את הסלון שלכם, אל תוותרו על ניקוי ספות מקצועי. בחירה באיש מקצוע מיומן תמנע נזק לספות ותקפיץ את המראה שלהן כאילו רק עכשיו קניתן אותן

ניקוי ספות מקצועי

(תוכן מקודם)

ספות מלוכלכות נראות מוזנחות ולא מזמינות, אבל מעבר לזה ספות מלוכלכות עלולות להיות גם מפגע תברואתי בגלל הצטברות חיידקים ומיקרואורגניזמים מזיקים אחרים. לא נעים לארח חברים או בני משפחה בסלון שיש בו ספות לא נקיות – ולכן יש מצבים רבים שבהם מומלץ להזמין שירות ניקוי ספות מקצועי, וכדאי גם להבין כיצד עובד השירות.

אבחון מקיף

השלב הראשון בביצוע ניקוי ספות מקצועי הוא אבחון מקיף של המצב הקיים. איסוף המידע כולל סריקה יסודית של כל הכתמים ושאר הלכלוכים, כדי להבין מהי הפעולה הנכונה להעלמתם. בנוסף ישנה התייחסות לסוג הריפוד, משום שיש הבדל בין ניקוי ספת בד לבין ניקוי ספה מעור, וגם בין סוגי בד שונים וכן בין ניקוי ספה מעור של בעל חיים לניקוי ספה מעור מלאכותי.

רק לאחר איסוף כל המידע הנ"ל, ניתן לבחור את שיטת הפעולה האופטימלית – זו שתוביל לניקוי מושלם מבלי לגרום נזק מכל סוג שהוא לאחת הספות.

הזרקה-יניקה

אחת השיטות האפקטיביות ביותר לניקוי ספות משלבת הזרקה ויניקה. ההזרקה היא של חומרי ניקיון ייעודיים בהתאם לסוג הספה ולסוג הכתמים, וביחד איתם גם מים. מיד לאחר מכן מתבצעת היניקה – ששואבת מהספה את אותם חומרי ניקוי שהוזרקו אליה, את המים וגם את הלכלוכים שחומרי הניקוי ספחו אליהם. שילוב הפעולות מבטיח ניקיון מושלם.

כשמזמינים שירות ניקוי ספות מבית PCLN, הפרופסור לניקיון, הפעולה הנ"ל מתבצעת באמצעות מכונה מתקדמת ויעילה במיוחד.

ניקוי באמצעות קיטור

דרך נוספת לנקות ספות היא באמצעות קיטור. שיטה זו מתאימה לספות רגישות שעבורן שיטת ההזרקה והיניקה לא מתאימה. בהתאם האבחון הוא שלב קריטי, ועוד מרכיב חשוב הוא הניסיון של צוות הניקוי שמוביל לבחירת השיטה הנכונה.

כשהניקוי מתבסס על קיטור, האדים החמים הם אלה שממיסים את הכתמים ומאפשרים להעלים אותם במהירות וביעילות.

ייבוש

ניקוי הספות המקצועי מצליח להעלים את כל סוגי הכתמים, כולל אלה הוותיקים והעיקשים ביותר. גם ניקוי בקיטור וגם ניקוי בשיטת ההזרקה והיניקה מסלקים כתמי שתן, כתמי שמן, כתמי דם, עובש, רוטב שוקולד חם, קפה, יין ועוד. לאחר השלמת פעולת הניקוי, חובה לדאוג לייבוש מלא של הספה על-מנת שלא ייווצר בה עובש.

עוד כדאי לדעת שמעבר לניקיון האפקטיבי, השירות מוביל גם לחידוש הספות ומאריך את תוחלת החיים שלהן – כך שמדובר בהשקעה משתלמת שחוסכת את הצורך לרכוש ספות חדשות.

מאמרים אחרונים
1
נגישות