מתחם חדש לחללי עבודה משותפים נפתח בתל אביב: Rooms במלון NYX
Nתחם חללי עבודה בתל אביב
ROOMS במלון NYX

מתחם חדש לחללי עבודה משותפים נפתח בתל אביב: Rooms במלון NYX

החל מחדר ישיבות לשעה ועד שכירות לטווח ארוך – רשת פתאל השיקה את Rooms ומשכירה בתוך מלון NYX חללי עבודה ליחידים ולחברות. מה המחירים?

חללי עבודה משותפים הפכו בשנים האחרונות למבוקשים מאוד בעולם ובארץ. למגוון הקיים בתל אביב מצטרף מתחם Rooms, שבניגוד לחללים אחרים שממוקמים בתוך בנייני משרדים – ממוקם דווקא בתוך מלון. מדובר במלון NYX של רשת פתאל, השוכן בדרך בגין.

ברשת פתאל מתרחבים בשנים האחרונות לתחומים המשיקים לתחום המלונאות, כמו למשל דירות להשכרה לטווח קצר או הטרמינל הפרטי בנתב"ג, שסוקר כאן במדור התיירות בפואנטה. כעת מושק מתחם ראשון שמשלב חללי עבודה בבית מלון, תחת קונספט חדש שנקרא Workspitality. בארץ זהו קונספט חדש לגמרי, בעולם יש לו כבר ניצנים בשוודיה, אוסטריה והולנד. בפתאל מתכננים עוד לא מעט כאלה.

מלון NYX
מלון NYX של פתאל בתל אביב. צילום: דפנה הראל כפיר

האפשרויות במתחם Rooms: מעמדת עבודה עד משרד גדול

מתחם Rooms מתפרש על שתי קומות של המלון (שאינן צמודות), ומחולק ל-50 משרדים וחללי עבודה בגדלים שונים. יש בו 174 שולחנות ועמדות עבודה. העמדות ממוקמות בחדרים בגדלים שונים – חדרים פרטיים, חדרים זוגיים וחדרים הכוללים עד שבע עמדות עבודה. עוד במתחם – חדרי ישיבות, מטבח, לאונג', לובי, ROOFTOP, חדר כושר וסאונה, שירותי ניקיון (House Keeping) וכביסה.

מתחם Rooms במלון NYX
חלל עבודה משותף במתחם Rooms במלון NYX. צילום: דפנה הראל כפיר

מאחר שמדובר במלון, אפשר להזמין שירותי רום סרוויס ואפשר גם להשתמש במיני בר – כמו אורחי המלון עצמו. אחת החבילות שהמתחם מציעה כוללת גם ארוחת בוקר במלון.

השוכרים במתחם נקראים ממברים (חברים), והם מקבלים באופן אוטומטי גם חברות במועדון הלקוחות של פתאל.

הממברים יכולים לתקשר ביניהם או עם נציגי Rooms באפליקציה ייעודית שהוקמה לשם כך, שמספקת מידע על אירועים ומאפשרת לתאם חדרי ישיבות, לפתוח קריאות שירות, לרכוש ציוד משרדי ולבצע הזמנה מתפריט הרום סרוויס.

 Rooms במלון NYX
מתחם Rooms במלון NYX. צילום: דפנה הראל כפיר
Rooms במלון NYX
מתחם Rooms במלון NYX. צילום: דפנה הראל כפיר

 

מחירי שכירות חללי עבודה ב-Rooms

 • עמדת עבודה יומית: 100 שקל לעמדה פתוחה, 150 שקל לעמדה במשרד
 • עמדת עבודה קבועה (HOT DESK): כ-1,100 שקל בחודש
 • עמדה פרטית (Dedicated Desk): כ-1,500 שקל בחודש
 • חדרי עבודה: החל מ-3,400 שקל בחודש;
  4,200 שקל בחודש לשני כיסאות
  5,100 שקל בחודש ל-3 כיסאות
  6,800 שקל בחודש ל-4 כיסאות
  8,500 שקל בחודש ל-5 כיסאות
  12,600 שקל בחודש ל-6 כיסאות

המתקנים והשירותים המוצעים לשוכרים:

JUST STAY: אפשרות לינה על בסיס מקום פנוי ובתשלום יומי למי שעובד עד הלילה ורוצה להישאר – בעלות של 300 ₪ ללילה.

Room & Breakfast: שימוש בחלל העבודה וארוחת בוקר עשירה ומלאה המוגשת במסעדת המלון מידי יום – בתוספת של 1,000 ₪ לחודש לאדם.

Allin: שימוש בחלל העבודה, חדר שינה ללינה וארוחת בוקר יומית, כולל שימוש בכל השירותים שיש למלון להציע – בתוספת של 9,000 ₪ לחודש.

רשת פתאל: מלונות ב-19 מדינות

הישראלים אמנם רגילים לראות ברשת פתאל רשת מקומית, אך פתאל כבר מזמן אינה כזאת. לרשת, אשר נוסדה בשנת 1998 על ידי דוד פתאל והונפקה בבורסה בישראל לפני כשנה, יש פעילות ענפה בחו"ל. בבעלותה למעלה מ-200 מלונות ב-19 מדינות, ביניהן: גרמניה, אנגליה, שוויץ, אוסטריה, ספרד, הולנד, איטליה, הונגריה, צ'כיה, פולין, אירלנד, סקוטלנד, בלגיה, יוון וקפריסין.

את חללי העבודה המשותפים בכוונת הרשת לפתח במלונות נוספים שלה. "אנחנו מתכננים מתחם דומה ברעננה, ומעתה בכל פעם שנבנה מלון מסוג זה נתכנן גם את מתחם חללי העבודה בהתאם", אמר היום נדב פתאל, מנכ"ל Rooms.

פואנטה

 

 

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
תגובות: 0

נגישות