באיזו עיר הכי זול לשכור חלל עבודה משותף במתחמי ROOMS של פתאל?

באיזו עיר הכי זול לשכור חלל עבודה משותף במתחמי ROOMS של פתאל?

החל מחדר ישיבות לשעה ועד שכירות לטווח ארוך – רשת פתאל מרחיבה את מתחמי Rooms ומשכירה חללי עבודה משותפים לא רק בתל אביב אלא ברעננה ומודיעין. מה המחירים?

Nתחם חללי עבודה בתל אביב
ROOMS במלון NYX
כמה יעלה לכם לשכור עמדת עבודה, חדר ישיבות או משרד במתחם חללי העבודה ROOMS של פתאל במודיעין, ברעננה או בתל אביב? קבוצת פתאל, שמוכרת לציבור בעיקר מתחום בתי המלון, מרחיבה את הפעילות שלה בתחום חללי העבודה אל מחוץ לתל אביב. לאחר הפתיחה ברמת גן וברעננה, לאחרונה נחנך מתחם ROOMS במודיעין. כמו המתחמים האחרים של הקבוצה, המקום מציע לובי מרשים, חדרי עבודה ומשרדים קטנים וגדולים, חדרי ישיבות שניתן לשכור לפי שעה, עמדות עבודה אישיות, מרפסת גדולה, מטבחונים ומרחב משותף.

טווח המחירים נע בין 150 ש"ח עבור שולחן עבודה ליום עבודה שלם, או 150 ש"ח לשעה עבור חדר ישיבות, לבין החל מ-2,520 ש"ח לחודש עבור משרד פרטי. במתחם משרדים פרטיים בגדלים שונים הניתנים לשינוי בהתאם לגודל הצוות, החל ממשרד לאדם אחד, סוויטות המתאימות לצוותים גדולים ועד מרחב המתאים לחברה.

פתאל ROOMS במודיעין

מתחם ROOMS במודיעין ממוקם במרכז העיר החדש שמוקם בעיר, סמוך מאוד לתחנת הרכבת במודיעין ולקניון עזריאלי.

כאמור, המתחם מציע פתרונות מגוונים – החל מאפשרות לשכור חדר ישיבות לשעה ועד אפשרות לשכור משרד גדול למשך שנה ויותר.

השוואה בין המחירים במתחם ROOMS במודיעין למתחם ROOMS ברעננה ול-ROOMS ב-NYX בתל אביב, מגלה שבמודיעין זול יותר (ראו בהמשך).

ROOMS בתל אביב – מה מציעה פתאל מתחם רומס NYX?

כאמור, אל מודיעין מגעה פתאל אחרי שפתחה את ROOMS בתל אביב, רמת גן ורעננה.

מתחמי חללי העבודה המשותפים הפכו בשנים האחרונות למבוקשים מאוד בעולם ובארץ, ובפתאל משקיעים בפיתוח התחום הרבה מאוד אנרגיות. בחודש יולי 2019 פתחה פתאל את מתחם Rooms במלון NYX הנמצא בבעלותה, השוכן בדרך בגין.

כאמור, ברשת פתאל מתרחבים בשנים האחרונות לתחומים המשיקים לתחום המלונאות, כמו למשל דירות להשכרה לטווח קצר או הטרמינל הפרטי בנתב"ג, שסוקר כאן במדור התיירות בפואנטה. אין ספק שהמכה הקשה שחטף ענף התיירות בתקופת הקורונה מחזקת את הצורך להתפתח בענפים אחרים.

מתחם רומס ב-NYX היה הראשון שמשלב חללי עבודה בבית מלון, תחת קונספט חדש שנקרא Workspitality. בארץ זהו קונספט חדש לגמרי, בעולם יש לו כבר ניצנים בשוודיה, אוסטריה והולנד. בפתאל מתכננים עוד לא מעט כאלה.

מלון NYX
מלון NYX של פתאל בתל אביב. צילום: דפנה הראל כפיר

האפשרויות במתחם Rooms: מעמדת עבודה עד משרד גדול

מתחם Rooms במלון NYX מתפרש על שתי קומות של המלון (שאינן צמודות), ומחולק ל-50 משרדים וחללי עבודה בגדלים שונים. יש בו 174 שולחנות ועמדות עבודה. העמדות ממוקמות בחדרים בגדלים שונים – חדרים פרטיים, חדרים זוגיים וחדרים הכוללים עד שבע עמדות עבודה. עוד במתחם – חדרי ישיבות, מטבח, לאונג', לובי, ROOFTOP, חדר כושר וסאונה, שירותי ניקיון (House Keeping) וכביסה.

מתחם Rooms במלון NYX
חלל עבודה משותף במתחם Rooms במלון NYX. צילום: דפנה הראל כפיר

מאחר שמדובר במלון, אפשר להזמין שירותי רום סרוויס ואפשר גם להשתמש במיני בר – כמו אורחי המלון עצמו. אחת החבילות שהמתחם מציעה כוללת גם ארוחת בוקר במלון.

השוכרים במתחם נקראים ממברים (חברים), והם מקבלים באופן אוטומטי גם חברות במועדון הלקוחות של פתאל.

המבקרים יכולים לתקשר ביניהם או עם נציגי Rooms באפליקציה ייעודית שהוקמה לשם כך, שמספקת מידע על אירועים ומאפשרת לתאם חדרי ישיבות, לפתוח קריאות שירות, לרכוש ציוד משרדי ולבצע הזמנה מתפריט הרום סרוויס.

 Rooms במלון NYX
מתחם Rooms במלון NYX. צילום: דפנה הראל כפיר
Rooms במלון NYX
מתחם Rooms במלון NYX. צילום: דפנה הראל כפיר

המתקנים והשירותים המוצעים לשוכרים

JUST STAY: אפשרות לינה על בסיס מקום פנוי ובתשלום יומי למי שעובד עד הלילה ורוצה להישאר – בעלות של 300 ₪ ללילה.

Room & Breakfast: שימוש בחלל העבודה וארוחת בוקר עשירה ומלאה המוגשת במסעדת המלון מידי יום – בתוספת של 1,000 ₪ לחודש לאדם.

Allin: שימוש בחלל העבודה, חדר שינה ללינה וארוחת בוקר יומית, כולל שימוש בכל השירותים שיש למלון להציע – בתוספת של 9,000 ₪ לחודש.

אז איפה יותר משתלם? ROOMS במודיעין, בתל אביב או ברעננה?

אם אתם מעוניינים לשכור חדר ישיבות, עמדת עבודה או משרד ב-ROOMS של פתאל, תשלמו את הסכומים הבאים:

ROOMS מודיעין ROOMS רעננה ROOMS NYX תל אביב
עלות חודשית למשרד מ-2,520 ש"ח ל-2 עמדות
עד 6,800 ש"ח ל-6 עמדות
מ-3,600 ש"ח ל-2 עמדות
עד 10,800 ש"ח ל-6 עמדות
מ-3,600 ש"ח ל-2 עמדות
עד 10,800 ש"ח ל-6 עמדות
HOTEL DESK – עמדה אישית משתנה באזור משותף מ-850 ש"ח לחודש מ-1,200 ש"ח בחודש מ-1000 ש"ח בחודש
Dedicated Desk – עמדה אישית קבועה באזור משותף מ-1,000 ש"ח מ-1,400 ש"ח בחודש מ-1,400 ש"ח בחודש
Daily Hot Desk – עמדת עבודה יומית מ-150 ש"ח ליום מ-200 ש"ח ליום מ-150 ש"ח ליום
חדר ישיבות מ-150 ש"ח לשעה מ-200 ש"ח לשעה מ-150 ש"ח לשעה

 

רשת פתאל: מלונות ב-19 מדינות

הישראלים אמנם רגילים לראות ברשת פתאל רשת מקומית, אך פתאל כבר מזמן אינה כזאת. לרשת, אשר נוסדה בשנת 1998 על ידי דוד פתאל והונפקה בבורסה בישראל לפני כשנה, יש פעילות ענפה בחו"ל. בבעלותה למעלה מ-200 מלונות ב-19 מדינות, ביניהן: גרמניה, אנגליה, שוויץ, אוסטריה, ספרד, הולנד, איטליה, הונגריה, צ'כיה, פולין, אירלנד, סקוטלנד, בלגיה, יוון וקפריסין.

את חללי העבודה המשותפים בכוונת הרשת לפתח במלונות נוספים שלה. "מעתה בכל פעם שנבנה מלון מסוג זה נתכנן גם את מתחם חללי העבודה בהתאם", אומר נדב פתאל, מנכ"ל Rooms.

שתפו את הכתבה עם חברים, ואל תשכחו לפרגן לנו בלייק כאן למטה!

היה לכם מעניין?
לחצו כאן  ופרגנו לנו בלייק. זה קל... 

קראו עוד חדשות צרכנות באתר פואנטה
מעוניינים לפרסם בפואנטה?
השאירו פרטים וקבלו דרך קיצור ללקוחות שלכם!    דפנה הראל כפיר
    דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
    מאמרים אחרונים
    תגובות: 0

    נגישות