אם תהיתם לאן אפשר לטוס, קבלו עדכון משמח על טיסות לסיישל

לאן אפשר לטוס? סיישל הכריזה על ישראל מדינה ירוקה. לא נדרש בידוד

תשכחו מיוון… זה הזמן לברר על טיסות לסיישל. כל הפרטים על המדינה הירוקה החדשה ששמוכנה לקבל ישראלים ללא בידוד
לאן אפשר לטוס כרגע? אם פנטזתם לטוס ליוון או לסרביה שהפכו לאדומות, אולי תחליטו להמיר את היעד האדום ביעד ירוק: איי סיישל. טיסות לסיישל ייצאו מישראל כבר באמצע נובמבר. למרות מצב התחלואה הלא מזהיר בישראל, החליטו באיי סיישל להכריז על ישראל מדינה ירוקה. המשמעות: מי שיטוס לסיישל, לא יחויב בבידוד. סיישל היא גם מדינה ירוקה מבחינת ישראל, כך שגם כאשר חוזרים משם, לא נדרש בידוד.

טיסות לסיישל – לאן אפשר לטוס?

אז אחרי שהבנתם לאן אפשר לטוס ולפני שאתם רצים להזמין טיסות לסיישל, כדאי שתתעדכנו מה נדרש מכם.

כדי להיכנס לסיישל, ישראלים צריכים לעבור בדיקת קורונה שלושה ימים לפני טיסה. מדובר כמובן בבדיקת קורונה פרטית שיכולה להתבצע במעבדה פרטית או בבתי חולים (היכנסו לכתבה "נקבע מחיר מירבי לבדיקת קורונה פרטית בבית חולים").

פואנטה

אם יש להם בדיקת קורונה שלילית, עליהם למלא לפני הטיסה הצהרת בריאות. את הטופס יש למלא באתר הרשמי, וההבטחה היא כי יעברו עליו תוך 6 שעות. הצהרת הבריאות כרוכה בתשלום של כמה עשרות דולרים, וכדי למלא אותה נדרש גם לציין את פרטי הטיסה ופרטי המלון. רק אם הטופס מאושר – ניתן להיכנס לסיישל.

טיסות לסיישל – אייר סיישל מחדשת את הטיסות

כפי שפרסמנו כאן במדור תיירות באתר פואנטה, טיסות לסיישל של חברת התעופה אייר סיישל הושקו בחגיגיות רק לפני כשנה, בספטמבר 2019. אלא שזמן קצר אחר כך הטיסות הושעו בגלל הקורונה, והנה כעת הן מתחדשות.

באתר של חברת אייר סיישל אפשר כבר להזמין טיסה ל-18.11, בכפוף לאישור ממשלתי שכנראה יינתן בימים הקרובים.

החברה תפעיל שתי טיסות שבועיות במטוס איירבוס, ומשך הטיסה יהיה 6 שעות ו-20 דקות.

טיסות לסיישל גם בארקיע

חברת ארקיע הישראלית, שחזרה לטוס לאחרונה, שיבצה מחדש גם את היא את סיישל ברשימת היעדים שלה. מחירי טיסה הלוך-חזור נעים סביב כ-500 דולר. הטיסות יחלו לצאת ב-24 בנובמבר, אחת לשבוע, בימי שלישי, במטוסי האיירבס 321 NEO החדשים של החברה.

החברה תציע מושבים משודרגים במחלקת אקונומי פלוס בתוספת של 50$ לכיוון.

בנוסף יוצעו חבילות  ל-7 לילות שמחיריהן טרם פורסמו.

 

שתפו את הכתבה, ואל תשכחו לפרגן לנו בלייק כאן למטה, זה ממש חשוב לנו…

קראו עוד חדשות צרכנות באתר פואנטה

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
תגובות: 0

נגישות