אתר חדש לעזריאלי, AZRIELI.COM. מה יש בו שאין בקניון?

אתר חדש לעזריאלי, AZRIELI.COM. מה יש בו שאין בקניון?

האתר הוקם על הפלטפורמה של buy2, ומבטיח משלוחים חינם

קבוצת עזריאלי השיקה היום אתר קניות שהוקם למעשה במקום אתר הסחר שהיא רכשה לא מזמן, www.buy2.co.il. שמו של האתר החדש AZRIELI.COM, והקבוצה עושה בו אינטגרציה בין השופינג שאנו מכירים מהקניונים שבבעלותה, לבין שירותים ומוצרים ששבאופן מסורתי אינם חלק מהפעילות של עזריאלי – כמו תיירות או מוצרים לבית ולגן.

כדי לבדל את האתר מאתרי סחר אחרים – המשלוחים באתר חינם (בכפוף לתנאים המפורסמים באתר). בנוסף , בחלק מהמוצרים יסופק משלוח מהיר של עד 24 שעות מרגע רכישת המוצר. האתר גם מציע פריסת תשלומים ללא ריבית ברכישת מוצרים ושירותים  בסכום של למעלה מ-150 שקל. מספר התשלומים ישתנה בהתאם לסכומי העסקה ויגיע לפריסה של עד 36 תשלומים.

השאיפה של קבוצת עזריאלי להיות בסיס האם של הצרכנים בישראל.

כזכור, לא מזמן – כפי שגם פרסמתי כאן – השיקה קבוצת עזריאלי את אפליקציית AZRIELI APP, אשר בין היתר מספקת ללקוח הנחות מבוססות מיקום בהתאם לקניון שהוא נמצא בו ולהעדפות הקנייה שלו. האפליקצייה תאפשר גם קניית מוצרים באתר החדש, וכך – לדברי הקבוצה, תושלם החוויה הדיגיטלית של הלקוחות.

עם זאת, בשלב זה, האתר עדיין לא מספק את כל מה שמתכננת הקבוצה לספק בו. בחודשים הקרובים תושק הגרסה המורחבת של האתר שתכלול מתחם אופנה חדש הכולל את החנויות והרשתות הממוקמות בקניוני עזריאלי.

בנוסף, בחודשים הקרובים יושק באתר שירות שיאפשר ללקוחות האתר ליהנות משירות Pick Up בקניוני עזריאלי לצורכי איסוף הזמנות וביצוע החזרות והחלפות של מוצרים שנרכשו באתר.

תגובות: 0

נגישות