לא רק תנובה אונליין, עכשיו יש גם שטראוס אונליין. אבל איך המחירים?

לא רק תנובה אונליין, עכשיו יש גם שטראוס אונליין. אבל איך המחירים?

גבינת סקי, קפה עלית ומילקי… עכשיו אפשר לקנות את מוצרי שטראוס אונליין באופן ישיר. האם זה משתלם יותר מקנייה בחנויות וברשתות השיווק? השוואת מחירים עם פואנטה

 

מסתבר שנגיף הקורונה מדבק לא רק בין בני אדם, אלא בין חברות מסחריות… אחרי קוקה קולה אונליין ותנובה אונליין, עכשיו הצרכנים יכולים להזמין גם את מוצרי שטראוס אונליין ישירות מהחברה. בניגוד לתנובה ולקוקה קולה, בשטראוס עושים זאת דרך אתר חיצוני. מדובר באתר נוי השדה, שהוא אתר בוטיק לשיווק ירקות ופירות המתבסס על רשת ירקניות תחת שם זהה.
האתר מתחייב לספק את ההזמנות מהיום להיום בכל יום (ראשון עד שישי) לכל אזורי החלוקה – אך החלוקה היא לא בכל הארץ. עלות המשלוח היא 18 ש"ח להזמנה.

שטראוס אונליין באתר נוי השדה – המחירים משתלמים?

קבוצת שטראוס היא לא רק מחלבה, אלא כוללת כמה וכמה חברות ומותגים נוספים, כמו יטבתה, יד מרדכי, טעם הטבע (ירקות חתוכים) ועוד.

באתר נוי השדה קיימת לשונית וכאשר נכנסים אליה, אפשר לראות את המגוון.

השוואת מחירים בין כמה מהמוצרים המובילים של שטראוס מגלה ששטראוס אונליין מיישרת קו עם שופרסל אונליין – כך שהמחירים שם לא זולים. למעשה, יותר זול לקנות את מוצרי שטראוס ברמי לוי ולא דרך שטראוס עצמה…

השוואת מחירים – מוצרי שטראוס אונליין מול מחיר בסופר

גבינת סקי 5% 250 גרם

שטראוס אונליין
(נוי השדה)
שופרסל אונליין רמי לוי אונליין
4.75 4.75 4.60

 

קוטג' שטראוס

קוטג' שטראוס

שטראוס אונליין
(נוי השדה)
שופרסל אונליין רמי לוי אונליין
5.80 5.80 5.60

 

חלב נטול לקטוז יטבתה 2%

שטראוס אונליין

שטראוס אונליין
(נוי השדה)
שופרסל אונליין רמי לוי אונליין
7.90 7.90 6

מילקי – מארז 8 יחידות

שטראוס אונליין
(נוי השדה)
שופרסל אונליין רמי לוי אונליין
19.90 19.90 19.90

 

מעדן סום בטעם נוגט

סום שטראוס

שטראוס אונליין
(נוי השדה)
שופרסל אונליין רמי לוי אונליין
4.20 4.20 3

 

קפה טורקי עלית, 100 גרם

שטראוס אונליין
קפה עלית בשטראוס אונליין
שטראוס אונליין
(נוי השדה)
שופרסל אונליין רמי לוי אונליין
8.90 8.90 8.32

תנובה אונליין, קוקה קולה אונליין, קולגייט אונליין

כאמור, מי שכבר בתחילת משבר הקורונה החלה לשווק ישירות לצרכנים היא תנובה, אשר משווקת את מוצרי תנובה אונליין באמצעות אתר EATY. אתר EATY הוקם במקור ע"י תנובה כדי לספק ערכות של מצרכי תנובה לארוחות בהזמנה הביתה.

קבלו את כל העדכונים החמים גם בטלגרם של פואנטה >

הצטרפו לקבוצת "עדכוני קורונה" של פואנטה בפייסבוק >

מיד כשהחלו לצאת הנחיות הקורונה של משרד הבריאות, הצרכנים נאלצו לקנות יותר אונליין. הבעיה הייתה שהמשלוחים מרשתות השיווק התעכבו. בתנובה זיהו את ההזדמנות והחלו להציע את המוצרים במשלוח ישיר לצרכנים.

פרטים בכתבה על תנובה אונליין >

תנובה כמובן לא לבד.

כפי שפרסמנו כאן באתר חדשות הצרכנות פואנטה, לאחרונה הושק גם אתר The Online Store של חברת שסטוביץ'. שסטוביץ' היא יבואנית קולגייט, ברילה, דאודורנט ספיד סטיק ועוד – וגם היא החלה לשווק ישירות לצרכנים?

האם משתלם לנות קולגייט וספיד סטיק ישירות מהצרכנים? פרטים בכתבה על אתר The Online Store >

על רקע המגמה המתרחבת, גם החברה המרכזית למשקאות החלה להציע לצרכנים לקנות ישירות דרכה את משקאות קוקה קולה אונליין. זאת, באמצעות אתר נביעות ועוד. גם כאן מדובר בקבוצה שיש לה כמה וכמה מותגים, החל מבירות קרלסברג ועד פריגת ונביעות. האם המחירים משתלמים? לא בטוח… פרטים בכתבה על קוקה קולה אונליין >

אפשר בהחלט לראות מגמה של שיווק ישיר לצרכנים במקום לעבור דרך רשתות השיווק והחנויות, אלא שהצרכנים לא ממש מרוויחים מזה.

נראה ששטראוס, תנובה, קוקה קולה ושסטוביץ' לא מעוניינות להסתבך עם רשתות המזון ולכן לא מפחיתות את המחיר לצרכן גם כשהן מוכרות לו באופן ישיר. הגורם המתווך נחסך, אך מי שמרוויח את דמי התיווך הם היצרנים ולא הצרכנים.

למעשה, הצרכנים אפילו מפסידים, משום שאם הם מזמינים את כל המוצרים בבת אחת באותה חנות, הם משלמים דמי משלוח פעם אחת. אם הם מזמינים בנפרד את מוצרי שטראוס דרך שטראוס, את מוצרי קולגייט דרך שסטוביץ' ואת מוצרי קוקה קולה דרך אתר נביעות – הם משלמים את דמי המשלוח כל פעם בנפרד. כאן יש לציין כי לפחות מתנובה המשלוח הוא חינם.

היה לכם מעניין? אז פרגנו לנו בלייק, זה ממש חשוב לנו! 

היה לכם מעניין?
פרגנו לנו בלייק כאן למטה. זה קל..

קראו עוד חדשות צרכנות באתר פואנטה

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...

מעוניינים לפרסם בפואנטה?

השאירו פרטים וקבלו דרך קיצור ללקוחות שלכם!


    תגובות: 0

    נגישות