טסים ללונדון? חנות לגו הגדולה בעולם נפתחה בלסטר סקוור

טסים ללונדון? חנות לגו הגדולה בעולם נפתחה בלסטר סקוור

בין הסמלים הבריטיים המוצגים בממדי ענק, כמו הביג בן, מסתובבים מדריכים שמלמדים טכניקות בנייה

דגם של הביג בן בגובה 6 מטרים מקבל את פניהם של המבקרים בחנות החדשה של לגו בלסטר סקוור בלונדון. בלילה הוא יואר ובכל שעה הוא יצלצל, בדיוק כמו השעון האמיתי – וזו רק אחת האטרקציות בחנות העצומה שפתחה שם החברה וזוכה לתואר "חנות לגו הגדולה בעולם". תהליך הבנייה של הביג בן העצום נמשך 2,280 שעות ודרש 200,000 אבני לגו.

החנות נפתחה היום, ולפי התיאורים מדובר באטרקציה שלא כדאי להחמיץ אם אתם טסים ללונדון, במיוחד אם אתם טסים עם ילדים.

בחנות יש מרחבים גדולים המיועדים לבנייה ולהתנסות בכל סוגי הלגו, מדריכים שמלמדים טכניקות שונות, ודגמים עצומים של הסמלים המוכרים ביותר של לונדון – החל מדגם של תא טלפון וקרון ברכבת התחתית, דרך דמויות כמו שייקספיר ושומרי הראש של המלכה ועד מפת הרכבת התחתית וסמל האנדרגראונד המפורסם.

lego tube map

 

באווירת הסלפי, מציעה לגו בחנות אטרקציה של צילום עצמי שיודפס ויהפוך לאריזת לגו אישית המאפשרת לבנות דיוקן עצמי מ-400 אבני לגו.

עוד אפשר בחנות – כמו בחנויות אחרות של לגו – להשתמש בשירות ה-digibox: הלקוח אוחז בקופסה ומציב אותה מול עמדה ייעודית שמציגה במציאות רבודה איך ייראה הדגם בתום הבנייה (מומלץ להיכנס לסרטון המצ"ב כדי להבין בדיוק איך זה עובד: https://www.youtube.com/watch?v=jFA7AQuQsjo).

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
תגובות: 0

נגישות