סקירה: פעמון חכם עם מצלמה המופעל באמצעות סוללה של Eufy

סקירה: פעמון חכם עם מצלמה המופעל באמצעות סוללה

תשכחו מלרוץ לדלת ולהציץ בעינית – פעמון חכם עם מצלמה הוא יופי של פתרון, במיוחד עם סוללה. היכנסו לסקירת דגם Eufy Security Video Doorbell

פעמון חכם
תהיו חברים, שתפו את הכתבה

היום יותר מתמיד, חשוב לנו לדעת מי מסתובב ליד ביתנו ומי מצלצל בפעמון. מאז מחדל הטבח וחטיפתם של ישראלים מתוך מיטותיהם, תחושת הביטחון האישי שלנו מרוסקת. לכן, רק טבעי שנחפש פתרונות שיאפשרו לנו לראות בכל רגע נתון מה קורה מחוץ לדלת ביתנו, וכמובן גם בדיעבד. פתרון כזה מספק פעמון חכם עם מצלמה, כמו דגם Eufy Security Video Doorbell 2K HD_E82101 מבית ANKER.

היתרון הבולט שלו הוא שאין צורך בחיבור לחשמל – הוא מופעל באמצעות סוללה. יתרון נוסף: אין דמי מנוי לחברת אבטחה ואין עלויות התקנה. המחיר הוא מחיר המוצר בלבד, ומדובר במחיר נגיש יחסית.

KSP799 ש"ח

סקירה: פעמון חכם עם מצלמה

Eufy Security Video Doorbell 2K HD-E82101

כאמור, מדובר בפעמון עם מצלמה, המוגדר "פעמון חכם", כלומר כזה המתחבר לרשת הביתית.באריזה יש שתי יחידות: האחת היא הפעמון עצמו והשנייה היא יחידת הבסיס (המתחברת בבית לחשמל ולראוטר). הפעמון מותקן כמובן על דלת הבית, ומחובר באופן אלחוטי (Wi-Fi) ליחידת הבסיס.

הפעמון מתופעל באמצעות אפליקציה, שבאמצעותה המשתמש יכול להגדיר גם את רמת הרגישות לתנועה.

התקנת פעמון עם מצלמה של Eufy

ההתקנה של הפעמון עצמו פשוטה – או באמצעות הברגה או באמצעות דבק דו צדדי. רוב האנשים יכולים לעשות את זה בבית, מבלי לשלם על התקנה.

מה שחשוב הוא כמובן למקם אותו בנקודה המתאימה ביותר, כך שהוא יכסה את כל השטח שאתם מעוניינים לראות. כאשר ממקמים אותו נכון, המצלמה מאפשרת לראות את מי שנמצא מחוץ לדלת בגודל מלא – מכף רגל ועד ראש. ההמלצה היא להתקין את הפעמון בגובה 1.20 מהקרקע.

בניגוד למערכות אבטחה מורכבות שמצריכות התקנה, במקרה הזה אין כבלים או חיווטים. בתוך יחידת הפעמון יש סוללה מובנית שמחזיקה מעמד חצי שנה – לפי חישוב של 10 הפעלות ביום שבכל אחת מהן מתבצעת הקלטה של 20 שניות בממוצע).

טעינת הסוללה מתבצעת באמצעות כבל USB המצורף באריזה (חבל שזה לא כבל USB-C סטנדרטי, אלא כבל שבצדו האחד USB-A ובצדו השנים מיקרו USB).

זמן הטעינה מ-0% ל-100% נמשך 6 שעות. בזמן הטעינה נדלקת נורת חיווי כתומה, וכשהסוללה טעונה הנורה כחולה.

לשבת בסלון ולדעת מי עומד בדלת

כאמור, כדי לתפעל את הפעמון החכם, יש להתקין את האפליקציה.

המצלמה מזהה מתי קיימת תנועה ומתריעה לסלולרי בזמן אמת. אפשר להגיב להודעה גם באמצעות אחת שלוש הודעות מוקלטות מראש (למשל, הודעה שמיועדת לשליחים שמביאים חבילות וכו').

איכות הצילום גבוהה, וזה חשוב. מדובר בפעמון עם מצלמה בעלת חיישן של סוני 2K ועדשה טובה שמספקת תמונה בהירה ברזולוציית HD. גם כאשר התאורה האחורית חזקה, התמונה ברורה ואפשר לזהות את האדם. כמובן, יש כאן אינפרא-אדום והתמונה טובה גם בחושך.

כדי למנוע מצב שבכל פעם שחתול עובר ליד המצלמה תקבלו התרעה, חשוב למקם את הפעמון נכון וגם להשתמש בהגדרות התנועה באפליקציה. ניתן להגדיר בהתאמה אישית אזור בו מתגלה תנועה כדי להפחית את מספר התראות השווא.

מבחינת צליל, איכות השמע כמובן דו כיוונית.

הצילומים מאוחסנים בזיכרון המובנה ביחידת הבסיס.

השורה התחתונה – פתרון מצוין שמשלב פעמון עם אבטחה

בשורה התחתונה, פעמון חכם עם מצלמה דגםEufy Security Video Doorbell 2K HD_E82101 הוא מוצר שימושי במחיר נגיש עם התקנה פשוטה ותפעול ידידותי.

הפעמון המשולב במצלמה מאפשר צפייה במתרחש מעבר לדלת הבית, לצד האזנה ודיבור, ומאפשר לשחזר במידת הצורך מי הגיע לבית ומה הוא עשה. הוא שימושי במקרה שהילדים בבית כשההורים בעבודה, שימושי למי שמקבל חבילות משליחים והוא שימושי במגוון תרחישים אחרים.

מחיר פעמון חכם לדלת EUFY על סוללה

KSP799 ש"ח

היבואן הרשמי המילטון מעניק 18 חודשי אחריות מלאה.

דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
נגישות