צרכנות נכונה מתחילה בשיווק נכון ושקיפות המוצר: אל תוותרו על מדבקות בגלילים

צרכנות נכונה מתחילה בשיווק נכון ושקיפות המוצר

מידע שקוף וברור לצרכן הוא האמצעי הכי חשוב כדי לאפשר לו לבחור את המוצר המתאים לו. הפתרון הוא מדבקות בגלילים, שאפשר להדביק על כל סוגי האריזות

מדבקות בגלילים

(תוכן מקודם)

כאשר הצרכן עומד בפני החלטה אם לקנות מוצר כלשהו, הוא מבקש לדעת בדיוק מה מציע לו הפריט שהוא עומד לרכוש.  לא משנה באיזה מוצר מדובר, אך בעיקר כשמדובר במוצרי מזון, כל צרכן מעוניין לדעת מה יש באותו מוצר, מהם הערכים התזונתיים שלו, מהי הכמות, אילו יתרונות הוא מציע וכדומה. מידע נגיש וברור הוא הכלי שמאפשר לצרכנים לדעת לרכוש בדיוק את המוצר שהוא צריך, להשוות וליישם צרכנות טובה, נכונה ויעילה.

לכן, היצרן צריך לבחור בדרך הנכונה ביותר להציג את המידע לצרכן. למעשה, לבעלי עסקים יש דרך להעביר לנו הצרכנים את המידע המדויק על המוצר – בין אם אנחנו רוכשים את המוצר בסופר ובין אם משוטטים לנו ברחבי האינטרנט. הדרך הפשוטה והיעילה היא לעשות שימוש נכון במוצר המוכר והידוע – מדבקות בגלילים.

מה הן מדבקות בגלילים?

מדבקות בגלילים הן חלון הראווה של המוצר שאתם רוצים לרכוש. המדבקה בגליל על המוצר היא הדבר הראשון שאתם הצרכנים רואים כאשר אתם מגיעים למוצר, והיא במידה מסוימת תהיה הגורם המכריע האם תרכשו את המוצר או תמשיכו ותעברו הלאה.

מדבקות בגלילים מותאמות לכל מוצר, וכשמדובר במוצרי מזון הן שימושיות מאוד משום שהן ניתנות להדבקה על מגוון חומרים, החל מפלסטיק ועד זכוכית. בנוסף, הן ניתנות להדבקה על כל סוגי האריזות ומגיעות בצורות שונות, בגדלים שונים ובצבעים שונים.

כאמור, המידע אודות המוצר ואודות המרכיבים שלו מסייע לצרכנים לבצע רכישות טובות יותר. שימוש נכון במדבקה בגליל מספיק כלי לצרכנים בזמן הרכישה ומהווה למעשה ערוץ של שיווק ישיר בין הצרכן ליצרן. הנה חלק מהמידע שניתן להעביר באמצעות מדבקות בגלילים:

  • הצגת המוצר – על המדבקה ניתן להציג את שם המוצר ומה תפקידו.
  • חוזקות – מהן החוזקות המוצר, למה דווקא לרכוש את המוצר הזה ולא מוצר אחר.
  • רכיבים – ציון במדויק של הרכיבים על המוצר, כך הלקוח ידע בדיוק מה הוא רוכש ללא הפתעות.
  • מוצרים נלווים – אם ישנם מוצרים נלווים שיכולים לשפר את איכות המוצר ובכך להפיק ממנו את המירב.
  • מידע נוסף שיכול לסייע לצרכן להבין מה מהות המוצר ולהחליט לבצע את הרכישה.

יתרונות השימוש במדבקות בגלילים לבעלי עסקים

מעבר לנושא של שקיפות המוצר, המדבקות הללו מציעות יתרונות בולטים שיכולים למנף את המוצר עבור בעל העסק:

  • בידול – מדבקה בגליל מעוצבת באופן פרטני ובכך ניתן לבדל את המוצר משאר המוצרים על המדף, ניתן לבצע חיתוכים מיוחדים למדבקה, כיתוב הבלטות של זהב או כסף, צבעים מיוחדים ומה לא.
  • אפסייל – על המדבקה בגליל ניתן לשווק מוצרים נוספים בשיווק ישיר ללקוח ולמנף מוצרים נוספים של העסק ישירות ללקוח.

לסיכום

לשימוש במדבקות בגלילים ישנם עוד יתרונות רבים. דבר אחד ברור: מדבקות בגלילים הן מוצר חובה על המוצרים שלכם.

מומלץ לקבל עוד מידע בחברת דפוס כנרת – בית דפוס המתמחה בהדפסת מדבקות בגלילים למיטב החברות בארץ. בהצלחה.

מאמרים אחרונים
1
נגישות