בשעה טובה: מעכשיו הדואר פתוח כרגיל. אלה שעות פעילות הדואר

בשעה טובה: מעכשיו הדואר פתוח כרגיל. אלה שעות פעילות הדואר

סוף סוף, דואר ישראל חוזר לפעילות מלאה. מתי הדואר פתוח? היכנסו לכתבה בפואנטה לקבלת העדכונים

מתי הדואר פתוח
סניף דואר ישראל במודיעין בתקופת הקורונה
אחרי כמעט חודש וחצי של צמצום שעות הפעילות, החל מהיום דואר ישראל פתוח במתכונת מלאה. החברה הודיעה כי כל יחידות הדואר במתכונת מלאה, כפי שפעלו לפני תקופת הסגר.

מתי הדואר פתוח?

מאז תחילת הסגר, סניפי הדואר פעלו רק עד השעה 16:00.

כעת, לפי הודעת דואר ישראל, מאות סניפי דואר יחזרו לפעול שלוש פעמים בשבוע ברציפות מ-8:00 עד השעה 20:00, וכן בימי שישי מ-8:00-12:00.

שעות הפעילות בסניפי הדואר

ימים א', ג', ה' – 8:00-20:00
ימים ב', ד' – 8:00-13:30
יום ו – 8:00-12:00

שעות הפעילות בסוכנויות הדואר

ימים א', ב', ד, ה' – 8:00-12:30 15:30-18:00
יום ג' – 8:00-13:00
יום ו – 8:00-12:00
בדואר ישראל ממליצים להזמין מראש תור ולהתקבל כמעט ללא המתנה. ניתן להזמין תור מראש לחלק מיחידות הדואר גם באמצעות שירות זימון תורים בטלפון 171.

שעות פעילות המוקד הטלפוני 171:

ימים א-ה בין השעות 8:00-17:00 בימי ו' 8:00-12:00.

בכל מקרה, מי שנכנס לאתר הדואר יכול לקבל באותו רגע חיווי לגבי מצב התור בסניף וכן להזמין תור.

תור בדואר
צילום מסך מאתר דואר ישראל

תזכורת: בקרוב נהיה חייבים להזמין תור מראש

כפי שפרסמנו כאן באתר פואנטה, בתחילת נובמבר 2020 יחל פיילוט מעניין: חובת הזמנת תור לדואר ב-8 סניפים מרכזיים. מטרת הפיילוט היא לבדוק את האפשרות לחייב את כל הלקוחות להזמין תור לדואר מראש החל משנת 2021, וזאת בדומה להזמנת תור לקופת חולים למשל.

ב-2019 נרשמו ביחידות הדואר כ-45 מיליון ביקורים, כאשר בספטמבר השנה נרשמו כ-2 מיליון ביקורים למרות הסגר, מתוכם רק כ-10% מהלקוחות הזמינו תור מראש. זמן ההמתנה הממוצע בהזמנת תור מראש עמד בספטמבר על 6 דקות בלבד.

היחידות שישתתפו בפיילוט הן הדואר המרכזי ברחוב יפו ירושלים, הדואר באום אל פחם, הדואר ברחוב הרצל ברחובות, סניף הדואר בקרית שמונה, סוכנות הדואר בקניון G כפר סבא, סוכנות בעל הנס באשדוד, סניף הדואר בעומר, וסניף ויצמן בתל אביב.

שליח מהדואר עד הבית

ניתן להזמין שליח בתשלום לאיסוף חבילות מסניף הדואר עד הבית, באמצעות אתר הדואר או באפליקציה בנייד, באמצעות שירות 'הדואר בא אלי':

  • משלוח עד שני ימי עסקים – כ-20 שקל למשלוח
  • שליח של גט דליברי תוך 30 דקות – כ-35 שקל למשלוח, בהתאם למרחק מהסניף.

על פי הנחיות משרד הבריאות, דוורים ושליחים הונחו להניח חבילות על מפתן דלתם של לקוחות, לשמירה על בריאותם.

הדואר מחפש משקיע

ביולי האחרון פרסמנו כאן באתר פואנטה את הצעד הראשון בדרך להפרטת דואר ישראל, כאשר אחת ההבטחות לציבור היא שהתהליך יכניס נורמות שירות גבוהות יותר. רשות החברות הממשלתיות מתחילה בהליך מכירת 20% מאחזקות המדינה בחברת דואר ישראל – ולאחר מכן יימכרו עוד 20% בדרך של הנפקה בבורסה.

נושא השירות קריטי מבחינת הדואר, במיוחד לאור הפגיעה בהכנסות שעלולות להרתיע משקיעים. אחרי רבעון ראשון קשה, גם הרבעון השני היה קשה… ולאחרונה גם שר התקשורת הכריז על דרישות שירות שהדואר יהיה חייב לעמוד בהן תוך זמן קצר. 

היה לכם מעניין? פרגנו לנו בלייק, זה ממש חשוב לנו!

היה לכם מעניין?
פרגנו לנו בלייק כאן למטה. זה קל..

עוד חדשות צרכנות באתר פואנטה:
דפנה הראל כפיר
דפנה הראל כפיר היא עיתונאית צרכנות ותיקה עם 25 שנות ניסיון בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל. בין היתר, ערכה את מדור הצרכנות בגלובס, הגישה פינות צרכנות בכאן 11, בקשת 12 וברשת, הגישה את התוכנית "צבע הכסף" בקול ישראל ועוד...
תגובות: 0

נגישות